Mall:Kalender/2008/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
4. rida: | 4. rida: | ||
|- | |- | ||
!colspan=5 style="background: #bbffbb;" | November | !colspan=5 style="background: #bbffbb;" | November | ||
|- | |||
| 1.–2. november || [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2008 (100)|Eesti võistkondlikud meistrivõistlused]] || 100 || [[Malemaja]] || [[Eesti Kabeliit]] | |||
|- | |- | ||
| 1.–2. november || [[Pärnumaa meistrivõistlused (2008)|Pärnumaa meistrivõistlused]] || 64 || || | | 1.–2. november || [[Pärnumaa meistrivõistlused (2008)|Pärnumaa meistrivõistlused]] || 64 || || | ||
|- | |- | ||
| 8. november || [[Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|Tallinna meistrivõistlused]] || 100 || | | 8. november || [[Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|Tallinna meistrivõistlused]] || 100 || Malemaja || [[SK Remii]] | ||
|- | |- | ||
| 8. november || [[Orthezi 4. kabeturniir]] || 64 || Jõgeva || | | 8. november || [[Orthezi 4. kabeturniir]] || 64 || Jõgeva || | ||
|- | |- | ||
| 15. | | 15.–16. november || "[[Nõmme Sügis 2008]]" || 64 || [[Nõmme Kabeklubi]] || [[Nõmme Kabeklubi]] | ||
|- | |- | ||
| 16. november || [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 11. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp]] || 64 || Malemaja || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] | | 16. november || [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2008 - 11. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp]] || 64 || Malemaja || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] | ||
17. rida: | 19. rida: | ||
| 22. november || [[Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|Tallinna meistrivõistlused noortele]] || 100 || Malemaja | | 22. november || [[Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|Tallinna meistrivõistlused noortele]] || 100 || Malemaja | ||
|- | |- | ||
| 29. | | 29.–30. november || [[Eesti 2009. aasta meistrivõistluste esiliiga]] || 100 || Malemaja || Eesti Kabeliit | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 2. jaanuar 2009, kell 15:47
November | ||||
---|---|---|---|---|
1.–2. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
1.–2. november | Pärnumaa meistrivõistlused | 64 | ||
8. november | Tallinna meistrivõistlused | 100 | Malemaja | SK Remii |
8. november | Orthezi 4. kabeturniir | 64 | Jõgeva | |
15.–16. november | "Nõmme Sügis 2008" | 64 | Nõmme Kabeklubi | Nõmme Kabeklubi |
16. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
22. november | Tallinna meistrivõistlused noortele | 100 | Malemaja | |
29.–30. november | Eesti 2009. aasta meistrivõistluste esiliiga | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |