Mall:Kalender/2007/04: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 20 vahepealset redaktsiooni) | |||
6. rida: | 6. rida: | ||
|- | |- | ||
|1. aprill | |1. aprill | ||
|Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | |[[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2007 (100)|Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused]] | ||
|100 | |100 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
12. rida: | 12. rida: | ||
|- | |- | ||
|4. aprill | |4. aprill | ||
|Tallinna | |[[Tallinna koolinoorte 2007. a. meistrivõistlused]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Tallinna Haridusamet | |Tallinna Haridusamet | ||
|- | |- | ||
|6. | |6.–8. aprill | ||
|Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | |Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | ||
|100 | |100 | ||
| | |Nõmme Kabeklubi | ||
|[[Nõmme Kabeklubi]] | |[[Nõmme Kabeklubi]] | ||
|- | |- | ||
28. rida: | 28. rida: | ||
|Jõgeva | |Jõgeva | ||
|Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | |Eesti Maaspordi Liit "Jõud" | ||
|- | |||
|7. aprill | |||
|[[Hiiumaa 2007. aasta meistrivõistlused vene kabes meestele|Hiiumaa meistrivõistlused vene kabes meestele]] | |||
|64 | |||
|Kärdla | |||
|[[Hiiumaa Kabeklubi]] | |||
|- | |- | ||
|14. aprill | |14. aprill | ||
|Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused | |[[Eesti Spordiveteranide Liidu 2007. a. meistrivõistlused|Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused]] | ||
|64 | |64 | ||
|Paide | |Paide | ||
|Eesti Spordiveteranide Liit | |||
|- | |||
|14.–23. aprill | |||
|[[Noorte maailmameistrivõistlused brasiilia kabes (2007)|Noorte maailmameistrivõistlused]]<br>Eestist osalesid [[Joanna Sild]] ja [[Veronika Pikkel]] | |||
|brasiilia | |||
|Berliin | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|15. aprill | |15. aprill | ||
|Enn Rüütsalu mälestusturniir 4. etapp | |[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2007 - 4. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniiri 4. etapp]] | ||
|64 | |64 | ||
|Malemaja | |Malemaja | ||
|Lasnamäe MKK | |Lasnamäe MKK | ||
|- | |- | ||
|19. | |19.–22. aprill | ||
|Eesti meeste 59. meistrivõistlused ( | |[[Eesti meeste 59. meistrivõistlused vene kabes (2007)|Eesti meeste 59. meistrivõistlused]] ja [[Eesti naiste 51. meistrivõistlused vene kabes (2007)|Eesti naiste 51. meistrivõistlused]] vene kabes | ||
|64 | |64 | ||
|Uderna küla, Rõngu vald | |Uderna küla, Rõngu vald | ||
|Eesti Kabeliit | |Eesti Kabeliit | ||
|- | |- | ||
| | | 22.–28. aprill | ||
| | | [[Ashdod 2007|Ashdod Open]]<br>Eestist osales [[Piret Viirma]] | ||
| | | 100 | ||
| | | Ashdod (Iisrael) | ||
|- | |- | ||
| | | 28. aprill | ||
|Sulev Tuka mälestusturniir | |[[Sulev Tuka 31. mälestusturniir]] | ||
|64 | |64 | ||
|Holstre | |Holstre | ||
| | | | ||
- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 29. mai 2008, kell 17:53
Aprill | ||||
---|---|---|---|---|
1. aprill | Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused | 100 | Malemaja | Eesti Kabeliit |
4. aprill | Tallinna koolinoorte 2007. a. meistrivõistlused | 64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet |
6.–8. aprill | Rahvusvaheline turniir "Nõmme kevad" | 100 | Nõmme Kabeklubi | Nõmme Kabeklubi |
7. aprill | Valdade meistrivõistlused | 64 | Jõgeva | Eesti Maaspordi Liit "Jõud" |
7. aprill | Hiiumaa meistrivõistlused vene kabes meestele | 64 | Kärdla | Hiiumaa Kabeklubi |
14. aprill | Eesti spordiveteranide individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Paide | Eesti Spordiveteranide Liit |
14.–23. aprill | Noorte maailmameistrivõistlused Eestist osalesid Joanna Sild ja Veronika Pikkel |
brasiilia | Berliin | |
15. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniiri 4. etapp | 64 | Malemaja | Lasnamäe MKK |
19.–22. aprill | Eesti meeste 59. meistrivõistlused ja Eesti naiste 51. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Uderna küla, Rõngu vald | Eesti Kabeliit |
22.–28. aprill | Ashdod Open Eestist osales Piret Viirma |
100 | Ashdod (Iisrael) | |
28. aprill | Sulev Tuka 31. mälestusturniir | 64 | Holstre |