Mall:Kalender/2022/06: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 7 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Juuni</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Juuni</font> | ||
|- | |- | ||
| 4. juuni || | | 4. juuni || Elva Kabe 2022 4. etapp [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t607/ Lastegrupp] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t608/ Täiskasvanud] || 64 || Elva Spordihoone || Elva Mõttemängude Klubi || [[Anna Lütsepp]] | ||
|- | |- | ||
| 10. juuni || <font color=purple><b>Grillfesti suur kabesimultaan 2022</b></font> - 24-kordne Eesti meister Arno Uutma <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 14:30</font></small>|| 64 || | | 10. juuni || <font color=purple><b>Grillfesti suur kabesimultaan 2022</b></font> - 24-kordne Eesti meister Arno Uutma <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 14:30</font></small>|| 64 || Pärnu Vallikäär || || | ||
|- | |- | ||
| | | 12. juuni || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t606/ Viimsi noorteturniir] [http://kabeliit.ee/images/6/6a/Viimsi_noored_2022_juhend.pdf Juhend] || 100 || [https://huvikeskus.ee Viimsi Huvikeskus] || Viimsi Mõttesport || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 19. juuni || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 6.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 13.–20. juuni || <font color=purple><b>Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2022"</b></font> [http://kabeliit.ee/images/f/f5/Juhend_J%C3%B5geva_2022_EST.pdf Juhend EST] [http://kabeliit.ee/images/b/bd/Juhend_J%C3%B5geva_2022_ENG.pdf Juhend ENG] [http://kabeliit.ee/images/9/92/Juhend_J%C3%B5geva_2022_RUS.pdf Juhend RUS] || 64 || Jõgeva || || | ||
|- | |||
| 19. juuni || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t609/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 6.etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | |||
|- | |||
| 19. juuni || [[Eesti Kabeliidu 2022. aasta üldkoosolek]] || || Malemaja || EKL | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 21. juuni 2022, kell 18:01
Juuni | |||||
---|---|---|---|---|---|
4. juuni | Elva Kabe 2022 4. etapp Lastegrupp Täiskasvanud | 64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | Anna Lütsepp |
10. juuni | Grillfesti suur kabesimultaan 2022 - 24-kordne Eesti meister Arno Uutma *Võistluste algus kell 14:30 |
64 | Pärnu Vallikäär | ||
12. juuni | Viimsi noorteturniir Juhend | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
13.–20. juuni | Rahvusvaheline turniir "Jõgeva 2022" Juhend EST Juhend ENG Juhend RUS | 64 | Jõgeva | ||
19. juuni | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 6.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. juuni | Eesti Kabeliidu 2022. aasta üldkoosolek | Malemaja | EKL |