Mall:Kalender/2021/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 9 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | ||
|- | |- | ||
| | | 6.-7. november || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele</b> - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t565/index.html poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t566/index.html tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]], [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| | | 13. november|| COOP Jõgeva 43. kabeturniir [http://kabeliit.ee/images/8/8d/Coop_J%C3%B5geva_43._kabeturniiri_juhend.pdf Juhend] <br><b><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small></b> || 64 || Coop Hotell (Suur 11, Jõgeva) || [[Coop Jõgeva]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20. november || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t568/index.html poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t569/index.html tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Arno Uutma]] | ||
|- | |||
| 21. november || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t567/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 11. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | |||
|- | |||
| 27 november || <b>[[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2021 - 100]]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 16. jaanuar 2022, kell 10:55
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
6.-7. november | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Arno Uutma, Tarmo Tulva |
13. november | COOP Jõgeva 43. kabeturniir Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Coop Hotell (Suur 11, Jõgeva) | Coop Jõgeva, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
20. november | Eesti meistrivõistlused kadettidele poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Arno Uutma |
21. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
27 november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2021 - 100 | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |