Rahvusvaheline kabe 2010. aasta mõttemängude festivalil: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(+ cat) |
||
(ei näidata 2 kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
[[Mõttemängude festival noortele 2010|2010. aasta mõttemängude festivali noortele]] rahvusvahelise kabe turniir toimus Tallinnas 9. juulil 2010. | |||
== Juuniorid == | |||
Juuniorid | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Jrk !! Nimi !! Aasta !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Anti Ingel]] | |1 ||[[Anti Ingel]] ||1993||*||1||2||0||2||'''5'''||'''II P''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Eljus Šipovski]] | |2 ||[[Eljus Šipovski]] ||1994||1||*||2||0||1||'''4'''||'''III P''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Kalev Mänd]] | |3 ||[[Kalev Mänd]] ||1992||0||0||*||0||0||'''1'''||'''IV P''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Hendrik Tamm]] | |4 ||[[Hendrik Tamm]] ||1996||2||2||1||*||2||'''7'''||'''I P''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Janet Tamm]] | |5 ||[[Janet Tamm]] ||1994||0||1||2||0||*||'''3'''||'''I T''' | ||
|} | |} | ||
== Minikadetid == | |||
Minikadetid | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Jrk !! Nimi !! Klubi !! Aasta !! width=20|1 !! width=20|2!! width=20|3 !! width=20|4!! width=20|5!! width=20|6 !! width=20|7!! width=20|8!! width=20|9!! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Hedvig Melis]]||Remii||1998 | |1 ||[[Hedvig Melis]]||Remii||1998||*||0||0||0||0||2||2||0||0||4||'''IV T''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Hannela Melis]]||Remii||1999 | |2 ||[[Hannela Melis]]||Remii||1999||2||*||1||0||0||1||0||0||0||4||'''V T''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Anneli Trees]]||Lasnamäe||1998 | |3 ||[[Anneli Trees]]||Lasnamäe||1998||2||1||*||0||0||2||0||2||0||7||'''III T''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Joanna Sild]]||Lasnamäe||1997 | |4 ||[[Joanna Sild]]||Lasnamäe||1997||2||2||2||*||2||2||2||2||2||16||'''I T''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Veronika Pikkel]]||Lasnamäe||1997 | |5 ||[[Veronika Pikkel]]||Lasnamäe||1997||2||2||2||0||*||2||2||2||2||14||'''II T''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Allan Šipovski]]||Lasnamäe||1998 | |6 ||[[Allan Šipovski]]||Lasnamäe||1998||0||1||0||0||0||*||0||0||0||1||'''IV T''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Lauri Kelder]]||Lasnamäe||1999 | |7 ||[[Lauri Kelder]]||Lasnamäe||1999||0||2||0||0||0||2||*||0||1||5||'''III P''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Frank Smirnov]]||Lasnamäe||1999 | |8 ||[[Frank Smirnov]]||Lasnamäe||1999||2||2||0||0||0||2||2||*||0||8||'''II P''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Kristjan Hinno]]||Hiiumaa||1999 | |9 ||[[Kristjan Hinno]]||Hiiumaa||1999||2||2||2||0||0||2||1||2||*||11||'''I P''' | ||
|} | |} | ||
Pisikadetid | == Pisikadetid == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! | ! Jrk !! Nimi !! Klubi !! width=20|1 !! width=20|2!! width=20|3 !! width=20|4!! width=20|5!! width=20|6 !! width=20|7!! width=20|8!! width=20|9!! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Andreas Jürgenson]]||Nõmme | |1 ||[[Andreas Jürgenson]]||Nõmme||*||2||2||2||1||2||2||2||2||15||'''I P''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Risto Kelder]]||Lasnamäe | |2 ||[[Risto Kelder]]||Lasnamäe||0||*||0||0||0||0||0||0||2||2||'''V P''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Alex-Matthias Tamm]]||Lasnamäe | |3 ||[[Alex-Matthias Tamm]]||Lasnamäe||0||2||*||0||0||2||1||1||2||8||'''IV P''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Taaniel Tokar]]|| | |4 ||[[Taaniel Tokar]]||||0||2||2||*||2||2||1||2||2||13||'''II P''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Andreas Tulva]]||Lasnamäe | |5 ||[[Andreas Tulva]]||Lasnamäe||1||2||2||0||*||2||2||2||2||13||'''III P''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Heidi Melis]]||Remii | |6 ||[[Heidi Melis]]||Remii||0||2||0||0||0||*||0||0||2||4||'''III T''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Rebecca Riisna]]||Lasnamäe | |7 ||[[Rebecca Riisna]]||Lasnamäe||0||2||1||1||0||2||*||2||2||10||'''I T''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Anne-Mai Agukas]]||Lasnamäe | |8 ||[[Anne-Mai Agukas]]||Lasnamäe||0||2||1||0||0||2||0||*||0||5||'''II T''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Kaire Sepp | |9 ||[[Kaire Sepp]]||Lasnamäe||0||0||0||0||0||0||0||2||*||2||'''IV T''' | ||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Piret Viirma]] | Kohtunik: [[Piret Viirma]] | ||
[[Kategooria:Mõttemängude festival 2010|Rahvusvaheline kabe]] | |||
[[Kategooria:Rahvusvaheline kabe mõttemängude festivalil|2010]] | |||
[[Kategooria:2010]] | [[Kategooria:2010]] |
Viimane redaktsioon: 16. veebruar 2020, kell 17:59
2010. aasta mõttemängude festivali noortele rahvusvahelise kabe turniir toimus Tallinnas 9. juulil 2010.
Juuniorid
Jrk | Nimi | Aasta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anti Ingel | 1993 | * | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | II P |
2 | Eljus Šipovski | 1994 | 1 | * | 2 | 0 | 1 | 4 | III P |
3 | Kalev Mänd | 1992 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 1 | IV P |
4 | Hendrik Tamm | 1996 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | 7 | I P |
5 | Janet Tamm | 1994 | 0 | 1 | 2 | 0 | * | 3 | I T |
Minikadetid
Jrk | Nimi | Klubi | Aasta | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hedvig Melis | Remii | 1998 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | IV T |
2 | Hannela Melis | Remii | 1999 | 2 | * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | V T |
3 | Anneli Trees | Lasnamäe | 1998 | 2 | 1 | * | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | III T |
4 | Joanna Sild | Lasnamäe | 1997 | 2 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 16 | I T |
5 | Veronika Pikkel | Lasnamäe | 1997 | 2 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 | II T |
6 | Allan Šipovski | Lasnamäe | 1998 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | IV T |
7 | Lauri Kelder | Lasnamäe | 1999 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 1 | 5 | III P |
8 | Frank Smirnov | Lasnamäe | 1999 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | * | 0 | 8 | II P |
9 | Kristjan Hinno | Hiiumaa | 1999 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | * | 11 | I P |
Pisikadetid
Jrk | Nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Jürgenson | Nõmme | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 | I P |
2 | Risto Kelder | Lasnamäe | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | V P |
3 | Alex-Matthias Tamm | Lasnamäe | 0 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 8 | IV P |
4 | Taaniel Tokar | 0 | 2 | 2 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 13 | II P | |
5 | Andreas Tulva | Lasnamäe | 1 | 2 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | III P |
6 | Heidi Melis | Remii | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 0 | 2 | 4 | III T |
7 | Rebecca Riisna | Lasnamäe | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 10 | I T |
8 | Anne-Mai Agukas | Lasnamäe | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 0 | 5 | II T |
9 | Kaire Sepp | Lasnamäe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 2 | IV T |
Kohtunik: Piret Viirma