Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2011 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
20. rida: | 20. rida: | ||
|[[Kalev Mänd]] | |[[Kalev Mänd]] | ||
|rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | |rowspan="4" colspan="2" style="background: #ccccff;" | | ||
| 0 | |width=25 | 0 | ||
| width=25 rowspan="4" |'''0''' | | width=25 rowspan="4" |'''0''' | ||
| 0 | |width=25 | 0 | ||
|width=25 rowspan="4" |'''0''' | |width=25 rowspan="4" |'''0''' | ||
| | |width=25 | 2 | ||
|width=25 rowspan="4" |'''2''' | |width=25 rowspan="4" |'''2''' | ||
| | |width=25 | 1 | ||
|width=25 rowspan="4" |'''0''' | |width=25 rowspan="4" |'''0''' | ||
| | |width=25 | 1 | ||
|width=25 rowspan="4" | '''0''' | |width=25 rowspan="4" | '''0''' | ||
| 0 | |width=25 | 0 | ||
|width=25 rowspan="4" | '''0''' | |width=25 rowspan="4" | '''0''' | ||
| 4 | |width=25 | 4 | ||
|width=25 rowspan="4" |'''2''' | |width=25 rowspan="4" |'''2''' | ||
Viimane redaktsioon: 22. veebruar 2011, kell 13:13
Eesti klubide karikavõistlused noortele vene kabes (2011)
Paul Kerese Malemaja, 19. veebruar 2011.
Jrk nr | Klubi | Mängija | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | Koht | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Läänemaa Kabeklubi | Kalev Mänd | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6. | |||
Dan Taidla | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 5 | |||||||||||||
Anti Antikainen | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
Ketlin Õunap | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
2. | Nõmme Kabeklubi — 2 | Anti Ingel | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 9 | 10 | III | |||
Janek Jaanimäe | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 9 | |||||||||||||
Karl Jaagup Kask | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 10 | |||||||||||||
Diana Romanenkova | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | |||||||||||||
3. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 1 | Eljus Šipovski | 2 | 2 | 0 | 0 | (+) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6 | 4. | |||
Veronika Pikkel | 2 | 0 | (+) | 0 | 2 | 0 | 6 | |||||||||||||
Andreas Tulva | 2 | 0 | (+) | 2 | 2 | 1 | 9 | |||||||||||||
Joanna Sild | 2 | 2 | (+) | 1 | 2 | 0 | 9 | |||||||||||||
4. | Kabeklubi Tamka | Lev Mihhailov | 0 | 0 | 0 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7. | |||
Sergei Gerasimtsik | 0 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||
Elizaveta Surina | 1 | 0 | (-) | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||
Ksenia Krehhova | 1 | 0 | (-) | 0 | 1 | 0 | 2 | |||||||||||||
5. | Sindi SK Kalju / Pärnumaa SL | Hendrik Tamm | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 10 | II | |||
Mihkel Tomberg | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 10 | |||||||||||||
Karel Paan | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | |||||||||||||
Janet Tamm | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 10 | |||||||||||||
6. | Lasnamäe Male-Kabeklubi - 2 | Anneli Trees | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 5. | |||
Siim Kruusimäe | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||||||||||||
Britta-Elisabeth Koorem | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | |||||||||||||
Rebeca Riisna | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||||||
7. | Nõmme Kabeklubi — 1 | Martin Talimets | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 10 | I | |||
Erik Jaanimäe | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 | |||||||||||||
Mark Kristian Küttim | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 9 | |||||||||||||
Helina Rajasalu | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 |
Peakohtunik: Tarmo Tulva