Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
Allikas: Kabeliit
(Ümber suunatud leheküljelt Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011 vanem vanusegrupp)
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
1992. aastal sündinud ja nooremad
1998. aastal sündinud ja nooremad
12. märts 2010
koht | jrk | nimi | koef | klubi | M/N | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Anti Ingel | 2318 | Nõmme KK | M | 1993 | 10w:2 | 5b:2 | 6w:2 | 4b:2 | 2w:1 | 8b:1 | 1w:2 | 12 | |
2 | 4 | Elvia Sõber | 2121 | SK Remii | F | 1993 | 7w:2 | 2b:2 | 8w:2 | 3w:0 | 5b:0 | 13b:2 | 10w:2 | 10 | 52(-1) |
3 | 5 | Martin Talimets | 2213 | Nõmme KK | M | 1993 | 12w:2 | 3w:0 | 9b:2 | 1w:1 | 4w:2 | 2b:2 | 8b:1 | 10 | 50(-1) |
4 | 8 | Eljus Šipovski | 1795 | Lasnamäe MKK | M | 1994 | 1b:1 | 7w:2 | 4b:0 | 9w:2 | 6b:2 | 3w:1 | 5w:1 | 9 | 55(-1) |
5 | 2 | Helina Rajasalu | 2120 | Nõmme KK | F | 1993 | 9b:2 | 4w:0 | 10b:2 | 6w:2 | 3b:1 | 5w:0 | 13b:2 | 9 | 47(-1) |
6 | 1 | Andreas Tulva | 1711 | Lasnamäe MKK | M | 2000 | 8w:1 | 6b:0 | 12w:2 | 5b:1 | 7w:2 | 10b:2 | 3b:0 | 8 | 51(-1) |
7 | 6 | Diana Romanenkova | 1727 | Nõmme KK | F | 1992 | 13b:2 | 1w:2 | 3b:0 | 2b:0 | 8w:0 | 9w:2 | 12b:2 | 8 | 44(-1) |
8 | 7 | Frank Smirnov | 0 | Lasnamäe MKK | M | 1999 | 4b:0 | 8b:0 | 13w:2 | 10w:1 | 1b:0 | 12w:2 | 9b:2 | 7 | |
9 | 10 | Anneli Trees | 1358 | Lasnamäe MKK | F | 1998 | 3b:0 | 13w:2 | 2w:0 | 7b:1 | 12b:2 | 1w:0 | 4b:0 | 5 | |
10 | 13 | Karmen Vagula | 0 | Nõmme KK | F | 2000 | 6w:0 | 10b:0 | 7b:0 | 12w:2 | 9b:2 | 4w:- | 2w:- | 4 | |
11 | 9 | Joonatan Mäggi | 0 | SK Remii | M | 1999 | 2w:0 | 12b:2 | 5w:0 | 8b:0 | 13w:0 | 6b:0 | 7w:0 | 2 | |
12 | 12 | Morten Mäggi | 0 | SK Remii | M | 2000 | 5b:0 | 9w:0 | 1b:0 | 13b:0 | 10w:0 | 7b:0 | 6w:0 | 0 |
Poisid (1998 ja nooremad):
I koht - Andreas Tulva
II koht - Frank Smirnov
III koht - Joonatan Mäggi
Poisid (1992 ja nooremad):
I koht - Anti Ingel
II koht - Martin Talimets
III koht - Eljus Šipovski
Tüdrukud (1998 ja nooremad):
I koht - Anneli Trees
II koht - Karmen Vagula
Tüdrukud (1992 ja nooremad):
I koht - Elvia Sõber
II koht - Helina Rajasalu
III koht - Diana Romanenkova
Peakohtunik: Aare Harak