Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2012 (100)
Allikas: Kabeliit
Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir 2012 (100)
17. märts 2012
Noormehed
koht | nimi | kuuluvus | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark Kristian Küttim | Nõmme | 1917 | 16 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
2 | Andreas Jürgenson | Nõmme | 1687 | 14 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
3 | Antanas Zamulskis | Nõmme | 1407 | 12 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
4 | Kristofer Diligentov | Nõmme | 8 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
5 | Siim Ilison | Nõmme | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 0 | 2 | 1 | 2 | |
6 | Reimo Kaabel | Jõgeva | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | * | 2 | 2 | 0 | |
7 | Anton Kudin | Lasnamäe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | |
8 | Daniil Merzlikin | Nõmme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 2 | |
9 | Raivo Raja | Jõgeva | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | * |
Neiud
koht | nimi | reiting | kuuluvus | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anneli Trees | 1509 | Lasnamäe Mkk | 13 | 19:2 | 16:2 | 7:2 | 9:2 | 3:2 | 2:1 | 4:2 |
2 | Janet Tamm | 1576 | Pärnumaa | 11 | 14:2 | 13:2 | 3:2 | 7:0 | 10:2 | 1:1 | 5:2 |
3 | Maria Jõesoo | 1598 | Nõmme Kk | 10 | 12:2 | 6:2 | 2:0 | 8:2 | 1:0 | 7:2 | 9:2 |
4 | Britta-Elisabeth Koorem | 1169 | Lasnamäe Mkk | 10 | 5:2 | 9:0 | 16:2 | 13:2 | 7:2 | 15:2 | 1:0 |
5 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme Kk | 9 | 4:0 | 10:1 | 11:2 | 6:2 | 9:2 | 8:2 | 2:0 | |
6 | Karolina Joanurm | Lasnamäe Mkk | 9 | 17:2 | 3:0 | 9:1 | 5:0 | 19:2 | 10:2 | 13:2 | |
7 | Rebeca Riisna | 1403 | Lasnamäe Mkk | 8 | 8:2 | 15:2 | 1:0 | 2:2 | 4:0 | 3:0 | 17:2 |
8 | Karin Makkar | Jõgeva Kk | 8 | 7:0 | 20:2 | 14:2 | 3:0 | 13:2 | 5:0 | 15:2 | |
9 | Elisabeth Tuurmann | Lasnamäe Mkk | 7 | 10:2 | 4:2 | 6:1 | 1:0 | 5:0 | 11:2 | 3:0 | |
10 | Liina Kask | Lasnamäe Mkk | 7 | 9:0 | 5:1 | 17:2 | 14:2 | 2:0 | 6:0 | 19:2 | |
11 | Anete Täll | Lasnamäe Mkk | 7 | 16:0 | 19:1 | 5:0 | 20:2 | 12:2 | 9:0 | 18:2 | |
12 | Liina Laansoo | Nõmme Kk | 7 | 3:0 | 17:0 | 19:2 | 16:1 | 11:0 | 18:2 | 20:2 | |
13 | Nicole Balta | Lasnamäe Mkk | 6 | 18:2 | 2:0 | 15:2 | 4:0 | 8:0 | 14:2 | 6:0 | |
14 | Anu Kaine | Jõgeva Kk | 6 | 2:0 | 18:2 | 8:0 | 10:0 | 20:2 | 13:0 | 16:2 | |
15 | Karmen Kuusik | Nõmme Kk | 6 | 20:2 | 7:0 | 13:0 | 17:2 | 16:2 | 4:0 | 8:0 | |
16 | Anette Koidu | Jõgeva Kk | 5 | 11:2 | 1:0 | 4:0 | 12:1 | 15:0 | 19:2 | 14:0 | |
17 | Karmen Talviste | Lasnamäe Mkk | 4 | 6:0 | 12:2 | 10:0 | 15:0 | 18:0 | 20:2 | 7:0 | |
18 | Lyanne-Lisette Sampu | Lasnamäe Mkk | 4 | 13:0 | 14:0 | 20:2 | 19:0 | 17:2 | 12:0 | 11:0 | |
19 | Kerttu Lepik | Nõmme Kk | 3 | 1:0 | 11:1 | 12:0 | 18:2 | 6:0 | 16:0 | 10:0 | |
20 | Vaba | 0 | 15:0 | 8:0 | 18:0 | 11:0 | 14:0 | 17:0 | 12:0 |
Finaalikoha lunastasid 5 paremat noormeest ja 6 paremat neiut.
Kohtunik: Villem Lüüs