Euroopa noorte meistrivõistlused 2006

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 21. juuli 2008, kell 20:02 kasutajalt Taivo (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Euroopa 2006. aasta noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes korraldas 1.–7. augustil 2006 Tallinnas Eesti Kabeliit.

Juhend (inglise keeles, .pdf) / Regulations (in English, .pdf)

Asukoht

Võistlused toimuvad Sisekaitseakadeemias, Kase 61, Tallinn. Kohale saab bussiga nr. 5, Sarapuu peatus.

Competitions will be held in Estonian Public Service Academy, Kase 61, Tallinn. Bus no. 5, st. Sarapuu.

Registreeritud mängijad

Jrk Riik Föderatsioon G10 G13 G16 G19 B10 B13 B16 B19 Kokku
1 Flag of Armenia.png Armeenia 1 1
2 Flag of Azerbaijan.png Aserbaidžaan 1 1 1 1 4
3 Flag of Belarus.png Valgevene 2 3 1 6
4 Flag of Belgium.png Belgia 1 1 1 1 4
5 Flag of the Czech Republic.png Tšehhi Vabariik 3 3
6 Flag of Estonia.png Eesti 4 4 3 2 4 4 3 3 27
7 Flag of France.png Prantsusmaa 1 1 1 2 3 3 2 13
8 Flag of Germany.png Saksamaa 2 1 2 3 3 2 1 14
9 Flag of the Netherlands.png Holland 3 3 3 3 3 3 3 3 24
10 Flag of Hungary.png Ungari 3 2 1 2 3 3 1 15
11 Flag of Italy.png Itaalia 1 2 3 6
12 Flag of Latvia.png Läti 3 3 3 3 3 3 3 3 24
13 Flag of Lithuania.png Leedu 2 3 3 3 3 3 3 3 23
14 Flag of Moldova.png Moldova 1 1 2
15 Flag of Poland.png Poola 3 3 3 3 3 3 3 3 24
16 Flag of Russia.png Venemaa 3 3 3 3 3 3 3 3 24
17 Flag of Ukraine.png Ukraina 3 3 3 3 3 3 3 21
24 26 25 23 31 35 40 31 235

Ajakava

31. juuli 18.00 Esindajate nõupidamine / Meeting for representatives
1. august 12.00 Avamine / Opening ceremony
15.00 1. voor / Round 1
2. august 09.00 2. voor / Round 2
15.00 3. voor / Round 3
3. august 09.00 4. voor / Round 4
4. august 09.00 5. voor / Round 5
15.00 6. voor / Round 6
5. august 09.00 7. voor / Round 7
15.00 8. voor / Round 8
20.00 Treenerite ja esindajate nõupidamine / Meeting for trainers and representaives of federations
6. august 09.00 9. voor / Round 9
7. august 09.00 Välkturniir / Blitz-tournament
Lõpetamine / Closing ceremony

Euroopa noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes
1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
Personaalsed tööriistad