Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G13

Allikas: Kabeliit


Euroopa noorte meistrivõistlused 2006
Tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad


Välkturniiri (07.08.2006) tulemused:

B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10


Partiid:
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
Pildid:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


KohtVõistlejaRiik123456789+=-PtSlhS-l
1.Heike VerheulFlag of the Netherlands.png3/24/211/22/06/29/25/28/27/17-1-1157893
2.Silvia MarkovtsõFlag of Ukraine.png20/213/26/21/25/23/110/24/09/27-1-1157590
3.Maria TjurinaFlag of Russia.png1/08/216/211/24/22/17/19/25/15-3-1137893
4.Jevgenia IvanovaFlag of Russia.png8/21/019/215/23/05/16/22/216/26-1-2137691
5.Ieva BrantevicaFlag of Latvia.png15/27/110/29/22/04/11/011/23/14-3-2117994
6.Elvia SõberFlag of Estonia.png18/212/22/013/21/05/14/010/217/25-1-3117489
7.Sabina KovalevskajaFlag of Lithuania.png17/25/19/010/112/26/13/115/21/13-5-1117085
8.Elīna BreidagaFlag of Latvia.png4/03/018/120/219/114/213/21/015/24-2-3106681
9.Arletta FlisikowskaFlag of Poland.png10/118/27/25/016/21/017/23/02/04-1-497590
10.Lotte AlevenFlag of the Netherlands.png9/114/25/07/111/119/22/06/018/23-3-396782
11.Anna WiśniewskaFlag of Poland.png16/219/21/03/010/115/118/15/021/23-3-396378
12.Karina LatysovičFlag of Lithuania.png14/26/015/018/27/016/00/213/120/24-1-495768
13.Dace KaulēnaFlag of Latvia.png21/22/020/26/015/117/18/012/10/23-3-395368
14.Natalia WaalFlag of Germany.png12/010/017/00/220/28/021/218/119/24-1-494757
15.Helina RajasaluFlag of Estonia.png5/017/212/24/013/111/116/27/08/03-2-486780
16.Ksenja KarankevitšFlag of Belarus.png11/00/23/021/29/012/215/020/24/04-0-585568
17.Beáta BaloghFlag of Hungary.png7/015/014/219/121/213/19/00/26/03-2-485566
18.Agnieta Habben-JansenFlag of the Netherlands.png6/09/08/112/00/221/211/114/110/22-3-475768
19.Manon BechiauFlag of France.png0/211/04/017/18/110/020/121/214/02-3-475265
20.Ilona KatkovskajaFlag of Estonia.png2/021/213/08/014/00/219/116/012/02-1-655469
21.Minna Annabel TismusFlag of Estonia.png13/020/00/216/017/018/014/019/011/01-0-825362
Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga
Vasakult Silvia Markovtsõ, Heike Verheul ja Maria Tjurina

Võistlejad

nr fmjd id nimi riik sünniaeg
2 14935 Lotte Aleven Flag of the Netherlands.png 09.06.1995
14 14929 Beáta Balogh Flag of Hungary.png 14.01.1993
21 14926 Manon Bechiau Flag of France.png 22.06.1993
6 14183 Ieva Brantevica Flag of Latvia.png 30.07.1993
7 14933 Elīna Breidaga Flag of Latvia.png 13.02.1993
1 13959 Arleta Flisikowska Flag of Poland.png 20.02.1994
12 15560 Agnieta Habben Jansen Flag of the Netherlands.png 18.07.1993
8 15469 Evgenia Ivanova Flag of Russia.png 13.06.1993
17 Kseniya Karankevich Flag of Belarus.png 18.05.1995
9 15575 Ilona Katkovskaja Flag of Estonia.png 17.11.1995
19 Dace Kaulēna Flag of Latvia.png 05.06.1995
13 14071 Sabina Kovalevskaja Flag of Lithuania.png 13.12.1993
4 14012 Karyna Latysovic Flag of Lithuania.png 03.10.1995
10 14098 Silvia Markovtsy Flag of Ukraine.png 01.10.1993
5 15574 Helina Rajasalu Flag of Estonia.png 22.06.1993
11 13447 Elvia Sõber Flag of Estonia.png 27.04.1993
20 15576 Minna-Annabel Tismus Flag of Estonia.png 08.02.1998
16 15470 Maria Tyurina Flag of Russia.png 02.07.1993
3 15525 Natalia Waal Flag of Germany.png 29.11.1994
15 14163 Heike Verheul Flag of the Netherlands.png 26.02.1993
18 15564 Anna Wiśniewska Flag of Poland.png 03.02.1993
Personaalsed tööriistad
Üldandmed