Esileht
Allikas: Kabeliit
Õpik on mõeldud eelkõige treenerile ja algajale iseõppijale, tutvustamaks kabemängu nippe ja tehnikaid ning annab ülevaate kabemängu peamistest strateegiatest ja positsioonimängu elementidest. Samas võib siit kasulikke näpunäiteid leida ka juba kogenum mängija. Küsi Urmo Ilvese uut kaberaamatut Malemajast või saada kiri aadressile info@kabeliit.ee |
---|
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | |
---|---|---|---|---|---|
Märts | |||||
2.-3. märts | Eesti omavalitsuste talimängud Kabe juhend Turniiritabel | 64 | Tartumaa | ESL Jõud | Aare Harak |
9. märts | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Tüdrukud, Poisid | 64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
14. märts | Vaida Kabeäss 2024 Turniiritabel 1.-3. klassile Turniiritabel 4.-6. klassile Turniiritabel 7.-9. klassile | 64 | Vaida Põhikool | Vaida Põhikool | Aare Harak |
16. märts | Tartumaa MV 64-r kabes / Elva Kabe 3.etapp Juhend Tulemused: A-grupp B-grupp |
64 | Nõo Reaalgümnaasium | Elva MMK, Tartumaa Spordiliit | |
17. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 3.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Elva Gümnaasium Tartu mnt 3, Elva |
EKL | Anna Lütsepp |
24. märts | Jõgevamaa MV 64-r ja 100-r välkkabes Jõgevamaa mv üldjuhend Jõgeva KK seeriavõistluse juhend *Võistluste algus kell 10:00 | 64, 100 | Jõgeva Kultuurikeskus | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | |
29.-31 märts | Nõmme kevad - ajakava Turniiritabel | 100 | Nõmme Kabeklubi | ||
Aprill | |||||
13. aprill | Jõgevamaa veteranide MV 64-r kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | |
13. aprill | Harjumaa MV Juhend Registreerimine Harjumaa Spordiliidu lehel Täiskasvanud Mini-ja pisikadetid | 64 | Kose-Uuemõisa Külakeskus | Harjumaa Spordiliit, Kose Male-kabe klubi, Tabasalu Kabeklubi | Aare Harak |
14. aprill | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | |
21. aprill | Kabeturniir Elva Kevad / Elva Kabe 4.etapp Juhend | 100 | Elva Spordihoone | ||
21. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 4.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
Mai | |||||
4.-5. mai | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | 3. Viimsi noorteturniir | 100 | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk | |
26. mai | Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5.etapp Juhend | 64 | Elva Spordihoone |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
|
Aprilli sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
6. aprill 1947 | Raivo Rist | FMJD meister |
7. aprill 1944 | Uno Plakk | meistersportlane |
18. aprill 1966 | Argo Unnuk | FMJD meister |
19. aprill 1973 | Indrek Migur | meistrikandidaat |
24. aprill 1968 | Riho Teinemaa | meistrikandidaat |
24. aprill 1991 | Kadi Veski | FMJD meister |
26. aprill 1970 | Urmas Väärtnõu | meistrikandidaat |
27. aprill 1993 | Elvia Sõber | meistrikandidaat |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).