Esileht
Allikas: Kabeliit
Aeg | Üritus | Mänguliik | Koht | Korraldaja | |
---|---|---|---|---|---|
Aprill | |||||
13. aprill | Jõgevamaa veteranide MV 64-r kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva | Jõgeva SVK, Jõgeva Kabeklubi | |
13. aprill | Harjumaa MV Juhend Registreerimine Harjumaa Spordiliidu lehel Täiskasvanud Mini-ja pisikadetid | 64 | Kose-Uuemõisa Külakeskus | Harjumaa Spordiliit, Kose Male-kabe klubi, Tabasalu Kabeklubi | Aare Harak |
14. aprill | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
21. aprill | Kabeturniir Elva Kevad / Elva Kabe 4.etapp Juhend A-grupp B-grupp |
100 | Elva Spordihoone | Elva MMK | |
21. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 4.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
Mai | |||||
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2024. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
4.-5. mai | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes - Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Mehed Naiste põhiturniir + finaalid | 100 | Malemaja | EKL | |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | 3. Viimsi noorteturniir Juhend Tabel | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
25. mai | Jõgeva Pargikabe 2024 Juhend | 64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
26. mai | Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp Juhend | 64 | Elva Spordihoone | ||
Juuni | |||||
24.-29 juuni | Balti meistrivõistlused “Jõgeva 2024” Juhend eesti keeles In English | 64 | Kuremaa loss | Jõgeva Kabeklubi | |
30. juuni - 6.juuli | Riga Open 2024 MK etapp Juhend ingl. k. | 100 | Riia | LDF |
Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.
Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee
|
Mai sünnipäevalised: | ||
---|---|---|
1. mai 1944 | Jüri Lätt | FMJD meister kirikabes |
1. mai 1945 | Jüri Siim | meistrikandidaat |
2. mai 1942 | Enno Eerma | meistersportlane |
6. mai 1940 | Boriss Solunkin | |
13. mai 1973 | Anneli Veski | meistersportlane |
14. mai 1972 | Tarvo Kuuspere | meistrikandidaat |
19. mai 1946 | Rein Kirst | meistrikandidaat |
22. mai 1987 | Raido Värik | FMJD meister |
25. mai 1963 | Arno Uutma | rahvusvaheline suurmeister |
31. mai 1977 | Olavi Paavo | meistrikandidaat |
Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).