Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G19
Allikas: Kabeliit
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Country Gm + = - Pt Sk SB Clr -------------------------------------------------------------------------------------- 1 Milova Darja Latvia 5 3- 2- 0 8 28 42 1 2 Ratniece Laura Latvia 5 2- 3- 0 7 30 40 -1 3 Romanscaia Julia Moldova 5 2- 3- 0 7 26 32 1 4 Zile Evita Latvia 5 1- 4- 0 6 29 33 -1 5 Buzinskaite Ieva Lithuania 5 2- 2- 1 6 29 30 1 6 Danilova Marfa Russia 5 1- 4- 0 6 27 30 -1 7 Avdeeva Viktoriya Russia 5 2- 2- 1 6 24 24 -1 8 Motrichko Viktorya Ukraina 5 1- 3- 1 5 27 23 1 9 De Graag Leonie Netherlands 5 2- 1- 2 5 26 18 -1 10 Kulakauskaite Simona Lithuania 5 1- 3- 1 5 20 16 1 11 Grzybowska Monika Poland 5 1- 3- 1 5 18 12 -1 12 Kwocz Agnieszka Poland 5 1- 2- 2 4 27 20 -1 13 De Kok Ingrid Netherlands 5 1- 2- 2 4 23 15 1 14 Aalbers Carlijn Netherlands 5 1- 1- 3 3 23 5 -1 15 Petlicka Kinga Poland 5 1- 1- 3 3 20 4 1 16 Zioltkowski Danuta Germany 5 0- 0- 5 0 23 0 1 --------------------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Grzybowska Monika - Kwocz Agnieszka 1-1 De Kok Ingrid - De Graag Leonie 0-2 Kulakauskaite Simona - Buzinskaite Ieva 1-1 Milova Darja - Aalbers Carlijn 2-0 Romanscaia Julia - Zioltkowski Danuta 2-0 Petlicka Kinga - Avdeeva Viktoriya 0-2 Zile Evita - Ratniece Laura 1-1 Danilova Marfa - Motrichko Viktorya 1-1
Round 2 02-08-2006
De Graag Leonie - Milova Darja 0-2 Avdeeva Viktoriya - Romanscaia Julia 0-2 Buzinskaite Ieva - Grzybowska Monika 2-0 Kwocz Agnieszka - Kulakauskaite Simona 2-0 Motrichko Viktorya - Zile Evita 1-1 Ratniece Laura - Danilova Marfa 1-1 Aalbers Carlijn - De Kok Ingrid 0-2 Zioltkowski Danuta - Petlicka Kinga 0-2
Round 3 02-08-2006
Romanscaia Julia - Milova Darja 1-1 Buzinskaite Ieva - Kwocz Agnieszka 2-0 Petlicka Kinga - De Graag Leonie 0-2 De Kok Ingrid - Avdeeva Viktoriya 1-1 Danilova Marfa - Zile Evita 1-1 Motrichko Viktorya - Ratniece Laura 0-2 Kulakauskaite Simona - Grzybowska Monika 1-1 Zioltkowski Danuta - Aalbers Carlijn 0-2
Round 4 03-08-2006
Milova Darja - Ratniece Laura 1-1 Buzinskaite Ieva - Romanscaia Julia 1-1 De Graag Leonie - Kwocz Agnieszka 1-1 Avdeeva Viktoriya - Danilova Marfa 1-1 Zile Evita - De Kok Ingrid 2-0 Kulakauskaite Simona - Zioltkowski Danuta 2-0 Petlicka Kinga - Motrichko Viktorya 0-2 Grzybowska Monika - Aalbers Carlijn 1-1
Round 5 04-08-2006
Milova Darja - Buzinskaite Ieva 2-0 Romanscaia Julia - Zile Evita 1-1 Ratniece Laura - De Graag Leonie 2-0 Aalbers Carlijn - Danilova Marfa 0-2 Kwocz Agnieszka - Avdeeva Viktoriya 0-2 Motrichko Viktorya - Kulakauskaite Simona 1-1 Zioltkowski Danuta - Grzybowska Monika 0-2 De Kok Ingrid - Petlicka Kinga 1-1
Round 6 05-08-2006
Avdeeva Viktoriya - Milova Darja 1-1 Ratniece Laura - Romanscaia Julia 1-1 Zile Evita - Grzybowska Monika 2-0 Danilova Marfa - Buzinskaite Ieva 2-0 De Kok Ingrid - Motrichko Viktorya 0-2 De Graag Leonie - Kulakauskaite Simona 0-2 Kwocz Agnieszka - Zioltkowski Danuta 2-0 Aalbers Carlijn - Petlicka Kinga 2-0
Round 7 05-08-2006
Milova Darja - Zile Evita 1-1 Kulakauskaite Simona - Ratniece Laura 1-1 Romanscaia Julia - Danilova Marfa 1-1 Motrichko Viktorya - Avdeeva Viktoriya 1-1 Buzinskaite Ieva - De Graag Leonie 1-1 Aalbers Carlijn - Kwocz Agnieszka 0-2 Grzybowska Monika - Petlicka Kinga 1-1 Zioltkowski Danuta - De Kok Ingrid 0-2
Round 8 06-08-2006
Danilova Marfa - Milova Darja - Ratniece Laura - Kwocz Agnieszka - Zile Evita - Kulakauskaite Simona - Romanscaia Julia - Motrichko Viktorya - Avdeeva Viktoriya - Aalbers Carlijn - Petlicka Kinga - Buzinskaite Ieva - De Graag Leonie - Zioltkowski Danuta - Grzybowska Monika - De Kok Ingrid -
Players list
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
8 | 13250 | Carlijn Aalbers | 31.08.1987 | |||
12 | 14088 | Victoria Avdeeva | 2131b | 03.10.1988 | ||
6 | 12647 | Ieva Bužinskaitė | 1934b | 28.05.1988 | ||
15 | 15243 | Marfa Danilova | 2142b | 12.07.1989 | ||
4 | 13416 | Leonie de Graag | 23.11.1987 | |||
1 | 12303 | Monika Grzybowska | 1808b | 27.08.1987 | ||
3 | 12652 | Ingrid de Kok | 09.10.1988 | |||
5 | 12816 | Simona Kulakauskaitė | 2096b | 16.12.1987 | ||
2 | 13093 | Agnieszka Kwocz | 2016b | 09.01.1989 | ||
7 | 13774 | Darja Milova | 2029b | 27.03.1988 | ||
16 | 13741 | Viktoriya Motrichko | 2081b | 10.03.1989 | ||
11 | 13466 | Kinga Pętlicka | 2011b | 26.05.1990 | ||
14 | 12655 | Laura Ratniece | 2105b | 09.12.1988 | ||
9 | Julia Romanskaia | 10.09.1988 | ||||
13 | 11776 | Evita Zīle | 2123b | 10.01.1989 | ||
10 | 14077 | Danuta Zioltkowski | 14.11.1987 |