Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G19: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
|||
(ei näidata 3 kasutaja 21 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
{{ECY2006}} | {{ECY2006}} | ||
<table border = 1> | |||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>+ = -</th><th>Pt</th><th>Slh</th><th>S-l</th></tr> | |||
<tr><td>1.</td><td>[[Marfa Danilova]]</td><td>{{ru}}</td><td>7/1</td><td>'''2/1'''</td><td>4/1</td><td>'''6/1'''</td><td>'''15/2'''</td><td>12/2</td><td>'''3/1'''</td><td>5/2</td><td>3-5-0</td><td>11</td><td>56</td><td>66</td></tr> | |||
<tr><td>2.</td><td>[[Laura Ratniece]]</td><td>{{lv}}</td><td>'''4/1'''</td><td>1/1</td><td>'''7/2'''</td><td>'''5/1'''</td><td>10/2</td><td>3/1</td><td>'''8/1'''</td><td>9/1</td><td>2-6-0</td><td>10</td><td>57</td><td>68</td></tr> | |||
<tr><td>3.</td><td>[[Julia Romanskaja]]</td><td>{{md}}</td><td>16/2</td><td>'''6/2'''</td><td>5/1</td><td>'''12/1'''</td><td>4/1</td><td>'''2/1'''</td><td>1/1</td><td>7/1</td><td>2-6-0</td><td>10</td><td>56</td><td>67</td></tr> | |||
<tr><td></td><td>[[Evita Zīle]]</td><td>{{lv}}</td><td>2/1</td><td>'''7/1'''</td><td>'''1/1'''</td><td>13/2</td><td>'''3/1'''</td><td>11/2</td><td>'''5/1'''</td><td>8/1</td><td>2-6-0</td><td>10</td><td>56</td><td>67</td></tr> | |||
<tr><td>5.</td><td>[[Darja Milova]]</td><td>{{lv}}</td><td>15/2</td><td>'''10/2'''</td><td>'''3/1'''</td><td>2/1</td><td>12/2</td><td>'''6/1'''</td><td>4/1</td><td>'''1/0'''</td><td>3-4-1</td><td>10</td><td>55</td><td>66</td></tr> | |||
<tr><td>6.</td><td>[[Viktoria Avdejeva]]</td><td>{{ru}}</td><td>'''14/2'''</td><td>3/0</td><td>'''13/1'''</td><td>1/1</td><td>'''9/2'''</td><td>5/1</td><td>'''7/1'''</td><td>15/2</td><td>3-4-1</td><td>10</td><td>50</td><td>61</td></tr> | |||
<tr><td>7.</td><td>[[Viktoria Motritško]]</td><td>{{ua}}</td><td>'''1/1'''</td><td>4/1</td><td>2/0</td><td>'''14/2'''</td><td>8/1</td><td>'''13/2'''</td><td>6/1</td><td>'''3/1'''</td><td>2-5-1</td><td>9</td><td>55</td><td>66</td></tr> | |||
<tr><td>8.</td><td>[[Simona Kulakauskaitė]]</td><td>{{lt}}</td><td>12/1</td><td>'''9/0'''</td><td>11/1</td><td>16/2</td><td>'''7/1'''</td><td>'''10/2'''</td><td>2/1</td><td>'''4/1'''</td><td>2-5-1</td><td>9</td><td>51</td><td>61</td></tr> | |||
<tr><td>9.</td><td>[[Agnieszka Kwocz]]</td><td>{{pl}}</td><td>'''11/1'''</td><td>8/2</td><td>'''12/0'''</td><td>'''10/1'''</td><td>6/0</td><td>16/2</td><td>'''15/2'''</td><td>'''2/1'''</td><td>3-3-2</td><td>9</td><td>47</td><td>57</td></tr> | |||
<tr><td>10.</td><td>[[Leonie de Graag]]</td><td>{{nl}}</td><td>'''13/2'''</td><td>5/0</td><td>'''14/2'''</td><td>9/1</td><td>'''2/0'''</td><td>8/0</td><td>'''12/1'''</td><td>16/2</td><td>3-2-3</td><td>8</td><td>47</td><td>57</td></tr> | |||
<tr><td>11.</td><td>[[Monika Grzybowska]]</td><td>{{pl}}</td><td>9/1</td><td>'''12/0'''</td><td>'''8/1'''</td><td>13/1</td><td>'''16/2'''</td><td>'''4/0'''</td><td>14/1</td><td>13/2</td><td>2-4-2</td><td>8</td><td>42</td><td>52</td></tr> | |||
<tr><td>12.</td><td>[[Ieva Bužinskaitė]]</td><td>{{lt}}</td><td>'''8/1'''</td><td>11/2</td><td>9/2</td><td>3/1</td><td>'''5/0'''</td><td>'''1/0'''</td><td>10/1</td><td>'''14/0'''</td><td>2-3-3</td><td>7</td><td>54</td><td>65</td></tr> | |||
<tr><td>13.</td><td>[[Ingrid de Kok]]</td><td>{{nl}}</td><td>10/0</td><td>'''15/2'''</td><td>6/1</td><td>'''4/0'''</td><td>14/1</td><td>7/0</td><td>'''16/2'''</td><td>'''11/0'''</td><td>2-2-4</td><td>6</td><td>46</td><td>56</td></tr> | |||
<tr><td>14.</td><td>[[Aneta Kinga Pętlicka]]</td><td>{{pl}}</td><td>6/0</td><td>'''16/2'''</td><td>10/0</td><td>7/0</td><td>'''13/1'''</td><td>'''15/0'''</td><td>'''11/1'''</td><td>12/2</td><td>2-2-4</td><td>6</td><td>43</td><td>53</td></tr> | |||
<tr><td>15.</td><td>[[Carlijn Aalbers]]</td><td>{{nl}}</td><td>'''5/0'''</td><td>13/0</td><td>'''16/2'''</td><td>'''11/1'''</td><td>1/0</td><td>14/2</td><td>9/0</td><td>'''6/0'''</td><td>2-1-5</td><td>5</td><td>49</td><td>60</td></tr> | |||
<tr><td>16.</td><td>[[Danuta Zioltkowski]]</td><td>{{de}}</td><td>'''3/0'''</td><td>14/0</td><td>15/0</td><td>'''8/0'''</td><td>11/0</td><td>'''9/0'''</td><td>13/0</td><td>'''10/0'''</td><td>0-0-8</td><td>0</td><td>46</td><td>56</td></tr> | |||
</table> | |||
[[Pilt:eyc2006g19.jpg|thumb|Tulemused tabelina allkirja ja pitsatiga]] | |||
[[Pilt:Podium g19.jpg|thumb|Vasakult Laura Ratniece, Marfa Danilova ja Julia Romanskaja]] | |||
== Võistlejad == | |||
= | {| class=wikitable | ||
|- | |||
!nr | |||
!FMJD ID | |||
!nimi | |||
!riik | |||
!reiting | |||
!sünniaeg | |||
|- | |||
| 8 || 13250 || [[Carlijn Aalbers]] || {{nl}} || || 31.08.1987 | |||
|- | |||
| 12 || 14088 || [[Victoria Avdeeva]] || {{ru}} || 2131b || 03.10.1988 | |||
|- | |||
| 6 || 12647 || [[Ieva Bužinskaitė]] || {{lt}} || 1934b || 28.05.1988 | |||
|- | |||
| 15 || 15243 || [[Marfa Danilova]] || {{ru}} || 2142b || 12.07.1989 | |||
|- | |||
| 4 || 13416 || [[Leonie de Graag]] || {{nl}} || || 23.11.1987 | |||
|- | |||
| 1 || 12303 || [[Monika Grzybowska]] || {{pl}} || 1808b || 27.08.1987 | |||
Zioltkowski | |- | ||
| 3 || 12652 || [[Ingrid de Kok]] || {{nl}} || || 09.10.1988 | |||
|- | |||
| 5 || 12816 || [[Simona Kulakauskaitė]] || {{lt}} || 2096b || 16.12.1987 | |||
|- | |||
| 2 || 13093 || [[Agnieszka Kwocz]] || {{pl}} || 2016b || 09.01.1989 | |||
|- | |||
| 7 || 13774 || [[Darja Milova]] || {{lv}} || 2029b || 27.03.1988 | |||
|- | |||
| 16 || 13741 || [[Viktoriya Motrichko]] || {{ua}} || 2081b || 10.03.1989 | |||
|- | |||
| 11 || 13466 || [[Kinga Pętlicka]] || {{pl}} || 2011b || 26.05.1990 | |||
|- | |||
| 14 || 12655 || [[Laura Ratniece]] || {{lv}} || 2105b || 09.12.1988 | |||
|- | |||
| 9 || || [[Julia Romanskaia]] || {{md}} || || 10.09.1988 | |||
|- | |||
| 13 || 11776 || [[Evita Zīle]] || {{lv}} || 2123b || 10.01.1989 | |||
|- | |||
| 10 || 14077 || [[Danuta Zioltkowski]] || {{de}} || || 14.11.1987 | |||
|} |
Viimane redaktsioon: 20. detsember 2008, kell 00:05
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | + = - | Pt | Slh | S-l |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marfa Danilova | 7/1 | 2/1 | 4/1 | 6/1 | 15/2 | 12/2 | 3/1 | 5/2 | 3-5-0 | 11 | 56 | 66 | |
2. | Laura Ratniece | 4/1 | 1/1 | 7/2 | 5/1 | 10/2 | 3/1 | 8/1 | 9/1 | 2-6-0 | 10 | 57 | 68 | |
3. | Julia Romanskaja | 16/2 | 6/2 | 5/1 | 12/1 | 4/1 | 2/1 | 1/1 | 7/1 | 2-6-0 | 10 | 56 | 67 | |
Evita Zīle | 2/1 | 7/1 | 1/1 | 13/2 | 3/1 | 11/2 | 5/1 | 8/1 | 2-6-0 | 10 | 56 | 67 | ||
5. | Darja Milova | 15/2 | 10/2 | 3/1 | 2/1 | 12/2 | 6/1 | 4/1 | 1/0 | 3-4-1 | 10 | 55 | 66 | |
6. | Viktoria Avdejeva | 14/2 | 3/0 | 13/1 | 1/1 | 9/2 | 5/1 | 7/1 | 15/2 | 3-4-1 | 10 | 50 | 61 | |
7. | Viktoria Motritško | 1/1 | 4/1 | 2/0 | 14/2 | 8/1 | 13/2 | 6/1 | 3/1 | 2-5-1 | 9 | 55 | 66 | |
8. | Simona Kulakauskaitė | 12/1 | 9/0 | 11/1 | 16/2 | 7/1 | 10/2 | 2/1 | 4/1 | 2-5-1 | 9 | 51 | 61 | |
9. | Agnieszka Kwocz | 11/1 | 8/2 | 12/0 | 10/1 | 6/0 | 16/2 | 15/2 | 2/1 | 3-3-2 | 9 | 47 | 57 | |
10. | Leonie de Graag | 13/2 | 5/0 | 14/2 | 9/1 | 2/0 | 8/0 | 12/1 | 16/2 | 3-2-3 | 8 | 47 | 57 | |
11. | Monika Grzybowska | 9/1 | 12/0 | 8/1 | 13/1 | 16/2 | 4/0 | 14/1 | 13/2 | 2-4-2 | 8 | 42 | 52 | |
12. | Ieva Bužinskaitė | 8/1 | 11/2 | 9/2 | 3/1 | 5/0 | 1/0 | 10/1 | 14/0 | 2-3-3 | 7 | 54 | 65 | |
13. | Ingrid de Kok | 10/0 | 15/2 | 6/1 | 4/0 | 14/1 | 7/0 | 16/2 | 11/0 | 2-2-4 | 6 | 46 | 56 | |
14. | Aneta Kinga Pętlicka | 6/0 | 16/2 | 10/0 | 7/0 | 13/1 | 15/0 | 11/1 | 12/2 | 2-2-4 | 6 | 43 | 53 | |
15. | Carlijn Aalbers | 5/0 | 13/0 | 16/2 | 11/1 | 1/0 | 14/2 | 9/0 | 6/0 | 2-1-5 | 5 | 49 | 60 | |
16. | Danuta Zioltkowski | 3/0 | 14/0 | 15/0 | 8/0 | 11/0 | 9/0 | 13/0 | 10/0 | 0-0-8 | 0 | 46 | 56 |
Võistlejad
nr | FMJD ID | nimi | riik | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|
8 | 13250 | Carlijn Aalbers | 31.08.1987 | ||
12 | 14088 | Victoria Avdeeva | 2131b | 03.10.1988 | |
6 | 12647 | Ieva Bužinskaitė | 1934b | 28.05.1988 | |
15 | 15243 | Marfa Danilova | 2142b | 12.07.1989 | |
4 | 13416 | Leonie de Graag | 23.11.1987 | ||
1 | 12303 | Monika Grzybowska | 1808b | 27.08.1987 | |
3 | 12652 | Ingrid de Kok | 09.10.1988 | ||
5 | 12816 | Simona Kulakauskaitė | 2096b | 16.12.1987 | |
2 | 13093 | Agnieszka Kwocz | 2016b | 09.01.1989 | |
7 | 13774 | Darja Milova | 2029b | 27.03.1988 | |
16 | 13741 | Viktoriya Motrichko | 2081b | 10.03.1989 | |
11 | 13466 | Kinga Pętlicka | 2011b | 26.05.1990 | |
14 | 12655 | Laura Ratniece | 2105b | 09.12.1988 | |
9 | Julia Romanskaia | 10.09.1988 | |||
13 | 11776 | Evita Zīle | 2123b | 10.01.1989 | |
10 | 14077 | Danuta Zioltkowski | 14.11.1987 |