Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
3. rida: | 3. rida: | ||
== Standings == | == Standings == | ||
Place Gm | Place Gm Pt Sk SB Clr | ||
------------------------------------------------------------------------ | |||
1 Wolczak Wojciech Poland | 1 Wolczak Wojciech Poland 6- 11 38 68 2 | ||
2 | 2 Budis Oskar Poland 6- 10 41 68 0 | ||
3 Kromhout Jannes Nederlands | 3 Kromhout Jannes Nederlands 6- 8 47 55 0 | ||
4 | 4 Sakmiulin Danil Russia 6- 8 47 54 0 | ||
5 Urmanov Aleksander Russia | 5 Urmanov Aleksander Russia 6- 8 46 54 0 | ||
6 | 6 Voskresenski Maksim Ukrainia 6- 8 41 51 0 | ||
7 Abersons Kristaps Latvia 6- 8 37 43 0 | |||
8 Kamilli Famil Azerbaïdjan 6- 8 36 42 -2 | |||
9 Glin Daniel Poland 6- 8 36 40 0 | |||
10 Pavliukovic Tomas Lituania 6- 7 39 42 0 | |||
11 Jurgenson Kristjan Estonia 6- 7 37 30 0 | |||
12 Borsos Balint Hungaria 6- 6 41 24 0 | |||
13 van Ijzendoorn M. Nederlands 6- 6 34 22 -2 | |||
14 Fekete Matyas Hungaria 6- 6 34 20 0 | |||
15 | 15 Putninchs Dags Latvia 6- 6 32 31 2 | ||
16 | 16 Nomm Marko Estonia 6- 5 36 25 2 | ||
17 | 17 Jantson Martin Estonia 6- 5 35 28 0 | ||
18 Jaslar Fabian Germany 6- 5 33 19 0 | |||
19 Graznovs Oskars Latvia 6- 5 32 17 -2 | |||
20 Eelmae Uku Estonia 6- 5 24 9 0 | |||
21 Libbrecht Martijn Belgium 6- 4 42 20 0 | |||
22 Kvetkus Ignas Lituania 6- 4 36 14 0 | |||
23 Hasson Marc France 6- 4 29 4 0 | |||
24 Tali Kristofer Estonia 6- 2 31 0 0 | |||
25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany | 25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany 6- 2 26 0 0 | ||
26 Krane Amin Germany | 26 Krane Amin Germany 6- 0 26 0 0 | ||
------------------------------------------------------------------------ | |||
==Round 1 01-08-2006 == | ==Round 1 01-08-2006 == |
Redaktsioon: 4. august 2006, kell 19:22
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Place Gm Pt Sk SB Clr
1 Wolczak Wojciech Poland 6- 11 38 68 2 2 Budis Oskar Poland 6- 10 41 68 0 3 Kromhout Jannes Nederlands 6- 8 47 55 0 4 Sakmiulin Danil Russia 6- 8 47 54 0 5 Urmanov Aleksander Russia 6- 8 46 54 0 6 Voskresenski Maksim Ukrainia 6- 8 41 51 0 7 Abersons Kristaps Latvia 6- 8 37 43 0 8 Kamilli Famil Azerbaïdjan 6- 8 36 42 -2 9 Glin Daniel Poland 6- 8 36 40 0 10 Pavliukovic Tomas Lituania 6- 7 39 42 0 11 Jurgenson Kristjan Estonia 6- 7 37 30 0 12 Borsos Balint Hungaria 6- 6 41 24 0 13 van Ijzendoorn M. Nederlands 6- 6 34 22 -2 14 Fekete Matyas Hungaria 6- 6 34 20 0 15 Putninchs Dags Latvia 6- 6 32 31 2 16 Nomm Marko Estonia 6- 5 36 25 2 17 Jantson Martin Estonia 6- 5 35 28 0 18 Jaslar Fabian Germany 6- 5 33 19 0 19 Graznovs Oskars Latvia 6- 5 32 17 -2 20 Eelmae Uku Estonia 6- 5 24 9 0 21 Libbrecht Martijn Belgium 6- 4 42 20 0 22 Kvetkus Ignas Lituania 6- 4 36 14 0 23 Hasson Marc France 6- 4 29 4 0 24 Tali Kristofer Estonia 6- 2 31 0 0 25 Mohrstedt Veit-Rudi Germany 6- 2 26 0 0 26 Krane Amin Germany 6- 0 26 0 0
Round 1 01-08-2006
Urmanov Aleksander - Abersons Kristaps 2-0 Kromhout Jannes - Fekete Matyas 2-0 Budis Oskar - Jurgenson Kristjan 2-0 Wolczak Wojciech - Hasson Marc 2-0 Nomm Marko - Graznovs Oskars 2-0 Borsos Balint - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jantson Martin - van Ijzendoorn M. 2-0 Eelmae Uku - Kvetkus Ignas 0-2 Tali Kristofer - Sakmiulin Danil 0-2 Pavliukovic Tomas - Kamilli Famil 2-0 Putninchs Dags - Libbrecht Martijn 0-2 Voskresenski Maksim - Jaslar Fabian 2-0 Krane Amin - Glin Daniel 0-2
Round 2 01-08-2006
Fekete Matyas - Urmanov Aleksander 0-2 Kvetkus Ignas - Kromhout Jannes 0-2 Sakmiulin Danil - Budis Oskar 1-1 Libbrecht Martijn - Wolczak Wojciech 0-2 Glin Daniel - Nomm Marko 2-0 Jantson Martin - Borsos Balint 0-2 Voskresenski Maksim - Pavliukovic Tomas 2-0 Abersons Kristaps - Eelmae Uku 2-0 Jurgenson Kristjan - Tali Kristofer 2-0 Hasson Marc - Putninchs Dags 0-2 Graznovs Oskars - Krane Amin 2-0 van Ijzendoorn M. - Mohrstedt Veit-Rudi 2-0 Jaslar Fabian - Kamilli Famil 0-2
Round 3 02-08-2006
Urmanov Aleksander - Glin Daniel 2-0 Kromhout Jannes - Voskresenski Maksim 2-0 Borsos Balint - Wolczak Wojciech 0-2 Putninchs Dags - Budis Oskar 1-1 Kamilli Famil - Sakmiulin Danil 0-2 Eelmae Uku - Nomm Marko 0-2 Graznovs Oskars - Jantson Martin 1-1 Pavliukovic Tomas - van Ijzendoorn M. 0-2 Libbrecht Martijn - Jurgenson Kristjan 0-2 Kvetkus Ignas - Abersons Kristaps 0-2 Tali Kristofer - Fekete Matyas 0-2 Krane Amin - Hasson Marc 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Jaslar Fabian 0-2
Round 4 03-08-2006
Sakmiulin Danil - Urmanov Aleksander 2-0 Wolczak Wojciech - Kromhout Jannes 1-1 Budis Oskar - van Ijzendoorn M. 2-0 Jurgenson Kristjan - Voskresenski Maksim 1-1 Glin Daniel - Abersons Kristaps 1-1 Nomm Marko - Borsos Balint 0-2 Jaslar Fabian - Jantson Martin 1-1 Putninchs Dags - Graznovs Oskars 0-2 Hasson Marc - Libbrecht Martijn 0-2 Kamilli Famil - Fekete Matyas 2-0 Pavliukovic Tomas - Kvetkus Ignas 2-0 Krane Amin - Tali Kristofer 0-2 Mohrstedt Veit-Rudi - Eelmae Uku 0-2
Round 5 04-08-2006
Wolczak Wojciech - Urmanov Aleksander - Sakmiulin Danil - Kromhout Jannes - Budis Oskar - Borsos Balint - van Ijzendoorn M. - Voskresenski Maksim - Glin Daniel - Jurgenson Kristjan - Abersons Kristaps - Graznovs Oskars - Jantson Martin - Putninchs Dags - Nomm Marko - Pavliukovic Tomas - Libbrecht Martijn - Kamilli Famil - Jaslar Fabian - Eelmae Uku - Fekete Matyas - Hasson Marc - Kvetkus Ignas - Tali Kristofer - Mohrstedt Veit-Rudi - Krane Amin -
List of players
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kristaps Abersons | |||||
11 | Bálint Borsos | |||||
5 | Oskar Budis | |||||
15 | Uku Eelmäe | |||||
4 | Bálint Borsos | |||||
26 | Daniel Glin | |||||
10 | Oskars Graznovs | |||||
8 | Marc Hasson | |||||
14 | Martin van Ijzendoorn | |||||
13 | Martin Jantson | |||||
24 | Fabian Jaslar | |||||
6 | Kristjan Jürgenson | |||||
20 | Famil Kamilli | |||||
25 | Amin Krane | |||||
3 | Jannes Kromhout | |||||
16 | Ignas Kvetkus | |||||
22 | Martijn Libbrecht | |||||
12 | Veit-Rudi Mohrstedt | |||||
9 | Marko Nõmm | |||||
19 | Tomaš Pavliukovič | |||||
21 | Dāgs Putniņš | |||||
18 | Danil Sakhiullin | |||||
17 | Kristofer Tali | |||||
1 | Aleksandr Urmanov | |||||
7 | Wojciech Wołczak | |||||
23 | Maksym Voskresenskyy |