Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - G10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
10. rida: | 10. rida: | ||
4 Sagitova Azalia Russia 4 2- 2- 0 6 19 24 0 | 4 Sagitova Azalia Russia 4 2- 2- 0 6 19 24 0 | ||
5 Garokalna Elva Latvia 4 3- 0- 1 6 17 20 0 | 5 Garokalna Elva Latvia 4 3- 0- 1 6 17 20 0 | ||
6 Pikkel | 6 Pikkel Veronika Estonia 4 3- 0- 1 6 15 16 0 | ||
7 Mroczko Klaudia Poland 4 2- 1- 1 5 19 17 0 | 7 Mroczko Klaudia Poland 4 2- 1- 1 5 19 17 0 | ||
8 Kjarkuze Anita Latvia 4 2- 1- 1 5 17 17 0 | 8 Kjarkuze Anita Latvia 4 2- 1- 1 5 17 17 0 | ||
9 Mülla | 9 Mülla Heidi Estonia 4 2- 1- 1 5 17 15 0 | ||
10 Noordhoek Marije Nederlands 4 2- 0- 2 4 19 14 0 | 10 Noordhoek Marije Nederlands 4 2- 0- 2 4 19 14 0 | ||
11 Gerencser Zsofia Hungaria 4 2- 0- 2 4 17 8 0 | 11 Gerencser Zsofia Hungaria 4 2- 0- 2 4 17 8 0 | ||
22. rida: | 22. rida: | ||
16 Varga Timéa Hungaria 4 1- 1- 2 3 9 3 0 | 16 Varga Timéa Hungaria 4 1- 1- 2 3 9 3 0 | ||
17 Maack Rosanna Germany 4 1- 0- 3 2 17 0 0 | 17 Maack Rosanna Germany 4 1- 0- 3 2 17 0 0 | ||
18 Laurutyte | 18 Laurutyte Akvilé Lituania 4 1- 0- 3 2 16 6 0 | ||
19 Schirmer Johanna Germany 4 1- 0- 3 2 15 0 0 | 19 Schirmer Johanna Germany 4 1- 0- 3 2 15 0 0 | ||
Sild Johanna Estonia 4 1- 0- 3 2 15 0 0 | Sild Johanna Estonia 4 1- 0- 3 2 15 0 0 | ||
21 | 21 Jürisoo Marie-Eliise Estonia 4 0- 0- 4 0 15 0 0 | ||
22 Csorba Loretta Hungaria 4 0- 0- 4 0 11 0 0 | 22 Csorba Loretta Hungaria 4 0- 0- 4 0 11 0 0 | ||
--------------------------------------------------------------------------------- | --------------------------------------------------------------------------------- |
Redaktsioon: 3. august 2006, kell 14:10
Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 |
---|
Tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 Võistkonnad |
Välkturniiri (07.08.2006) tulemused: |
B19 B16 B13 B10 G19 G16 G13 G10 |
Partiid: |
B19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor 9. voor |
G19 - 1. voor 2. voor 3. voor 4. voor 5. voor 6. voor 7. voor 8. voor
|
Pildid: |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Standings
Place Gm + = - Pt Sk SB Clr --------------------------------------------------------------------------------- 1 Azarova Nurguyana Russia 4 3- 1- 0 7 22 38 0 2 Abubakirova Gulnaz Russia 4 3- 1- 0 7 20 34 0 3 Kaszuba Alicia Poland 4 3- 1- 0 7 15 25 0 4 Sagitova Azalia Russia 4 2- 2- 0 6 19 24 0 5 Garokalna Elva Latvia 4 3- 0- 1 6 17 20 0 6 Pikkel Veronika Estonia 4 3- 0- 1 6 15 16 0 7 Mroczko Klaudia Poland 4 2- 1- 1 5 19 17 0 8 Kjarkuze Anita Latvia 4 2- 1- 1 5 17 17 0 9 Mülla Heidi Estonia 4 2- 1- 1 5 17 15 0 10 Noordhoek Marije Nederlands 4 2- 0- 2 4 19 14 0 11 Gerencser Zsofia Hungaria 4 2- 0- 2 4 17 8 0 12 Bessonova Julila Latvia 4 2- 0- 2 4 15 8 0 Zaborniak Natalia Poland 4 2- 0- 2 4 15 8 0 14 Bouquet Manon France 4 2- 0- 2 4 14 4 0 15 Gutmane Paula Latvia 4 1- 1- 2 3 13 3 0 16 Varga Timéa Hungaria 4 1- 1- 2 3 9 3 0 17 Maack Rosanna Germany 4 1- 0- 3 2 17 0 0 18 Laurutyte Akvilé Lituania 4 1- 0- 3 2 16 6 0 19 Schirmer Johanna Germany 4 1- 0- 3 2 15 0 0 Sild Johanna Estonia 4 1- 0- 3 2 15 0 0 21 Jürisoo Marie-Eliise Estonia 4 0- 0- 4 0 15 0 0 22 Csorba Loretta Hungaria 4 0- 0- 4 0 11 0 0 ---------------------------------------------------------------------------------
Round 1 01-08-2006
Bouquet Manon - Jürisoo Marie Eliise 2-0 Azarova Nurguyana - Bessonova Julila 2-0 Schirmer Johanna - Pikkel Veronika 0-2 Csorba Loretta - Maack Rosanna 0-2 Sagitova Azalia - Abubakirova Gulnaz 1-1 Mülla Heidi - Kjarkuze Anita 1-1 Sild Johanna - Garokalna Elva 0-2 Zaborniak Natalia - Noordhoek Marije 0-2 Kaszuba Alicia - Gerencser Zsofia 2-0 Gutmane Paula - Mroczko Klaudia 0-2 Varga Timéa - Laurutyte Aiste 0-2
Round 2 02-08-2006
12 Kjarkuze Anita - 1 Bouquet Manon 2-0 6 Pikkel Véronika - 3 Azarova Nurguyana 0-2 8 Maack Rosanna - 17 Kaszuba Alicia 0-2 16 Noordhoek Marije - 14 Garokalna Elva 0-2 22 Laurutyte Aiste - 20 Mroczko Klaudia 0-2 2 Jurisoo Marie Elise - 9 Sagitova Azalia 0-2 10 Abubakirova Gulnaz - 11 Mülla Heïdi 2-0 4 Bessonova Julila - 5 Schirmer Johanna 2-0 18 Gerencser Zsofia - 7 Csorba Loretta 2-0 15 Zaborniak Natalia - 13 Sild Johanna 2-0 21 Varga Timéa - 19 Gutmane Paula 1-1
Round 3 02-08-2006
T:1 14 Garokalna Elva - 3 Azarova Nurguyana 0-2 T:2 20 Mroczko Klaudia - 17 Kaszuba Alicia 1-1 T:3 10 Abubakirova Gulnaz - 15 Zaborniak Natalia 2-0 T:4 9 Sagitova Azalia - 12 Kjarkuze Anita 2-0 T:5 16 Noordhoek Marije - 21 Varga Timéa 2-0 T:6 1 Bouquet Manon - 22 Laurutyte Akviké 2-0 T:7 18 Gerencser Zsofia - 4 Bessonova Julila 2-0 T:8 8 Maack Rosanna - 6 Pikkel Véronika 0-2 T:9 19 Gutmane Paula - 11 Mülla Heïdi 0-2 T:10 13 Sild Johanna - 7 Csorba Loretta 2-0 T:11 5 Schirmer Johanna - 2 Jurisoo Marie Elise 2-0
Round 4 03-08-2006
Azarova Nurguyana - Sagitova Azalia 1-1 Kaszuba Alicia - Bouquet Manon 2-0 Mroczko Klaudia - Abubakirova Gulnaz 0-2 Garokalna Elva - Gerencser Zsofia 2-0 Pikkel Véronika - Noordhoek Marije 2-0 Kjarkuze Anita - Sild Johanna 2-0 Mülla Heïdi - Schirmer Johanna 2-0 Bessonova Julila - Maack Rosanna 2-0 Laurutyte Akviké - Zaborniak Natalia 0-2 Csorba Loretta - Gutmane Paula 0-2 Jurisoo Marie Elise - Varga Timéa 0-2
Round 5 04-08-2006
Azarova Nurguyana - Kjarkuze Anita - Abubakirova Gulnaz - Kaszuba Alicia - Sagitova Azalia - Mülla Heïdi - Garokalna Elva - Pikkel Véronika - Bouquet Manon - Mroczko Klaudia - Noordhoek Marije - Bessonova Julila - Zaborniak Natalia - Gerencser Zsofia - Gutmane Paula - Sild Johanna - Varga Timéa - Schirmer Johanna - Maack Rosanna - Laurutyte Akviké - Jurisoo Marie Elise - Csorba Loretta -
Players list
nr | fmjd id | nimi | riik | tiitel | reiting | sünniaeg |
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14950 | Gulnaz Abubakirova | 18.01.1996 | |||
3 | 15467 | Nurguyana Azarova | 19.01.1996 | |||
4 | 16492 | Julija Bessonova | 08.07.1996 | |||
1 | 15503 | Manon Bouquet | 26.02.1997 | |||
7 | 15509 | Loretta Csorba | 06.02.1997 | |||
14 | 15493 | Elza Garokalna | 13.02.1997 | |||
18 | 14947 | Zsofia Gerencser | 05.12.1996 | |||
19 | 15491 | Paula Gutmane | 17.09.1998 | |||
2 | 15516 | Marie-Eliise Jürisoo | 20.06.1996 | |||
17 | 15565 | Alicja Kaszuba | 17.03.1996 | |||
12 | Anita Kjarkuze | 27.04.1996 | ||||
22 | 15483 | Akvilė Laurutytė | 17.03.1996 | |||
8 | 15521 | Rosanna Maack | 10.05.1996 | |||
20 | 15567 | Klaudia Mroczko | 06.09.1997 | |||
11 | 14941 | Heidi Mülla | 06.11.1996 | |||
16 | 15559 | Marije Noordhoek | 08.04.1996 | |||
6 | 14943 | Veronika Pikkel | 25.10.1997 | |||
9 | 15468 | Azaliya Sagitova | 02.01.1997 | |||
5 | 15520 | Johanna Tabea Schirmer | 19.06.1996 | |||
13 | 15515 | Joanna Sild | 01.07.1997 | |||
15 | 15566 | Natalia Zaborniak | 24.10.1996 | |||
21 | 14939 | Timéa Varga | 25.02.1996 |