Sulev Tuka mälestusturniir 2008

Allikas: Kabeliit

Sulev Tuka mälestusturniir 2008

Holstre, 24. mai 2008

Mängiti vene kabet ajakontrolliga 15 minutit mõlemale.

koht nimi reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 punkte
1 Arno Uutma 2612 18:2 9:1 6:2 2:2 4:2 10:2 8:2 5:2 3:1 16
2 Vello Luht 2560 20:2 14:2 8:2 1:0 7:2 3:2 5:0 16:2 9:2 14
3 Enno Eerma 2420 26:1 17:2 25:2 10:1 15:2 2:0 4:1 14:2 1:1 12
4 Jüri Siim 2414 21:1 11:1 31:2 14:2 1:0 29:2 3:1 8:1 16:2 12
5 Orme Kaul 2378 27:2 34:1 15:0 29:1 26:2 17:2 2:2 1:0 8:2 12
6 August Morozov 2352 31:2 12:1 1:0 17:1 23:2 14:0 7:2 11:1 18:2 11
7 Indrek Migur 2392 23:2 25:1 34:2 15:1 2:0 9:1 6:0 21:2 14:2 11
8 Uno Plakk 2423 32:2 22:2 2:0 9:1 30:2 11:2 1:0 4:1 5:0 10
9 Kaari Vainonen N 2321 19:2 1:1 16:1 8:1 29:1 7:1 11:1 10:2 2:0 10
10 Maldon Haljas 2390 24:2 15:1 12:2 3:1 16:2 1:0 14:1 9:0 11:1 10
11 Ants Särgava 30:1 4:1 21:1 22:2 25:2 8:0 9:1 6:1 10:1 10
12 Andres Kuusk 2246 35:2 6:1 10:0 19:1 13:1 15:1 21:1 17:1 29:2 10
13 Margit Viirma N 2006 25:0 27:0 0:2 32:2 12:1 21:1 20:1 22:1 26:2 10
14 Raimo Karjus 2335 28:2 2:0 27:2 4:0 19:2 6:2 10:1 3:0 7:0 9
15 Anti Ingel 2274 29:2 10:1 5:2 7:1 3:0 12:1 16:0 20:1 24:1 9
16 Ain Rool 2488 17:1 26:2 9:1 30:1 10:0 25:2 15:2 2:0 4:0 9
17 Jaan Rohtsalu 2213 16:1 3:0 28:2 6:1 34:2 5:0 22:1 12:1 20:1 9
18 Piret Viirma N 2230 1:0 31:0 24:1 28:2 20:1 27:2 23:1 29:2 6:0 9
19 Tiit Vunk 2057 9:0 23:2 22:1 12:1 14:0 20:0 0:2 25:1 30:2 9
20 Jüri Lätt 2223 2:0 28:1 26:1 34:1 18:1 19:2 13:1 15:1 17:1 9
21 Kaido Raidla 2201 4:1 30:1 11:1 25:0 32:2 13:1 12:1 7:0 35:2 9
22 Kaarel Koitla 2303 33:2 8:0 19:1 11:0 27:1 30:2 17:1 13:1 23:1 9
23 Inge Roots N 2168 7:0 19:0 33:2 35:2 6:0 34:2 18:1 30:1 22:1 9
24 Arvi Tamm 2158 10:0 29:0 18:1 27:1 33:2 26:1 30:1 35:2 15:1 9
25 Sergei Tšistjakov 2283 13:2 7:1 3:0 21:2 11:0 16:0 29:1 19:1 31:1 8
26 Mihhail Lazarev 2204 3:1 16:0 20:1 31:2 5:0 24:1 28:1 27:2 13:0 8
27 Mihkel-Kalju Tammeveski 2146 5:0 13:2 14:0 24:1 22:1 18:0 34:2 26:0 0:2 8
28 Katrin Rajasalu N 2083 14:0 20:1 17:0 18:0 0:2 35:2 26:1 32:1 33:1 8
29 Paul Evard 15:0 24:2 32:2 5:1 9:1 4:0 25:1 18:0 12:0 7
30 Viktor Peep 2260 11:1 21:1 35:2 16:1 8:0 22:0 24:1 23:1 19:0 7
31 Aili Visnapuu N 2090 6:0 18:2 4:0 26:0 35:1 33:1 32:0 0:2 25:1 7
32 Konstantin Ispravnõi 2211 8:0 33:2 29:0 13:0 21:0 0:2 31:2 28:1 34:0 7
33 Artur Ööbik 2019 22:0 32:0 23:0 0:2 24:0 31:1 35:1 34:2 28:1 7
34 Aime Laur N 0:2 5:1 7:0 20:1 17:0 23:0 27:0 33:0 32:2 6
35 Rein Palumaa 12:0 0:2 30:0 23:0 31:1 28:0 33:1 24:0 21:0 4

Kohtunik: Gert Elmaste

Personaalsed tööriistad