Noorte 5. kabeolümpia
Allikas: Kabeliit
V noorte kabeolümpia toimus 22.–29. juulil 2003 Tallinna Malemajas. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett.
Jrk | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venemaa | 2 (6)/14 | 2 (8)/11 | 4 (12)/7 | 6 (18)/5 | 6 (19)/2 | 8 (24)/9 | 9 (27)/3 | 3. |
2. | Moldova | 0 (1)/13 | 1 (4)/12 | 3 (10)/10 | 5 (14)/6 | 7 (19)/1 | 8 (22)/3 | 8 (24)/4 | 4. |
3. | Ukraina | 2 (6)/10 | 3 (9)/7 | 5 (14)/9 | 5 (16)/11 | 7 (22)/5 | 8 (25)/2 | 9 (28)/1 | 2. |
4. | Holland | 2 (5)/9 | 2 (7)/5 | 3 (10)/12 | 4 (13)/7 | 4 (14)/11 | 6 (20)/8 | 8 (24)/2 | 5. |
5. | Poola | 2 (6)/8 | 4 (10)/4 | 4 (10)/11 | 4 (10)/1 | 4 (10)/3 | 5 (13)/10 | 5 (15)/6 | 10. |
6. | Mongoolia | 0 (2)/7 | 1 (5)/10 | 3 (10)/8 | 3 (12)/2 | 3 (14)/9 | 3 (16)/12 | 5 (20)/5 | 9. |
7. | Leedu | 2 (4)/6 | 3 (7)/3 | 3 (9)/1 | 4 (12)/4 | 6 (16)/10 | 6 (18)/11 | 8 (23)/8 | 6. |
8. | Belgia | 0 (0)/5 | 0 (0)/9 | 0 (1)/6 | 0 (3)/10 | 0 (4)/12 | 0 (4)/4 | 0 (5)/7 | 12. |
9. | Eesti | 0 (1)/4 | 2 (7)/8 | 2 (8)/3 | 3 (11)/12 | 5 (15)/6 | 5 (16)/1 | 7 (20)/10 | 7. |
10. | Itaalia | 0 (0)/3 | 1 (3)/6 | 1 (3)/2 | 3 (7)/8 | 3 (9)/7 | 4 (12)/5 | 4 (14)/9 | 11. |
11. | Valgevene | 2 (5)/2 | 4 (9)/1 | 6 (15)/5 | 8 (19)/3 | 10 (24)/4 | 12 (28)/7 | 14 (34)/12 | 1. |
12. | Läti | 0 (0)/1 | 1 (3)/2 | 2 (6)/4 | 3 (9)/9 | 5 (14)/8 | 7 (18)/6 | 7 (18)/11 | 8. |
Koosseisud
- Valgevene: Vladislav Splender, Igor Mihhaltšenko ja Andrei Toltšikov.
- Ukraina: Vassili Zadorožnõi, Artjom Ivanov ja Aleksandr Saponenko.
- Venemaa: Ivan Trofimov, Jevgeni Podkovõrov ja Nikolai Germogenov.
- Moldova: Oleg Coca, Julia Romanskaja ja Deniss Dudko.
- Holland: Jasper Lemmen, Klaas-Henrik Leyenaar ja Stefan Stapper.
- Leedu: Aleksei Lovčik, Simona Kulakauskaitė ja Marius Sidla.
- Eesti: Imre Anton, Raido Värik ja Priit Tänav.
- Läti: Roberts Misāns, Martiņš Kraskurs ja Āris Brantevics.
- Mongoolia: Oyunbaatar Munkhbat, Enkh-Erdene Enkh-Amalgan ja Bilegt Baasandavaa.
- Poola: Michal Janicki, Przemysław Kosobudzki ja Pawel Rozek.
- Itaalia: Daniele Favale, Roberto di Giacomo ja Luca Salvato.
- Belgia: Hannes Derveaux, Christophe Deleersnyder ja Simon Vansteenkiste.
Eesti II (osales ainult kiirturniiril): Margus Martsepp, Riho Briker ja Martin Talimets.
Eesti III (osales ainult kiirturniiril): Merike Martsepp, Kadi Veski ja Mark Joa.
Juunioride laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ivan Trofimov | 2 | 2 | 1 | 1 | – | – | 1 | 2 | – | 2 | – | 11 | |||
2. | Roberts Misāns | 0 | 0 | – | – | 2 | 2 | 2 | – | – | 2 | 2 | 10 | |||
3. | Vladislav Splender | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | – | 2 | 2 | – | – | – | 9 | 58 | ||
4. | Aleksei Lovčik | 1 | – | 1 | 1 | 1 | 1 | – | – | 2 | – | 2 | 9 | 52 | ||
5. | Vassili Zadorožnõi | 1 | – | 1 | 1 | – | – | 1 | 2 | 2 | 1 | – | 9 | 46 | ||
6. | Jasper Lemmen | – | 0 | 1 | 1 | – | – | 2 | 1 | – | 2 | 2 | 9 | 43 | ||
7. | Oyunbaatar Munkhbat | – | 0 | – | 1 | – | – | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | |||
8. | Oleg Coca | 1 | 0 | 0 | – | 1 | 0 | 2 | – | 2 | – | – | 6 | |||
9. | Michal Janicki | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | 0 | – | 1 | – | 2 | 4 | 52 | ||
10. | Daniele Favale | – | – | – | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 41 | ||
11. | Imre Anton | 0 | 0 | – | – | 1 | 0 | 0 | – | – | 0 | 2 | 3 | |||
12. | Hannes Derveaux | – | 0 | – | 0 | – | 0 | 1 | – | 0 | 1 | 0 | 2 |
Kadettide laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Igor Mihhaltšenko | 1 | 2 | – | 1 | – | 2 | 2 | 2 | 2 | – | – | 12 | 49 | ||
2. | Artjom Ivanov | 1 | – | 2 | 1 | – | 2 | 2 | 2 | – | 2 | – | 12 | 48 | ||
3. | Klaas-Hendrik Leijenaar | 0 | – | 2 | 2 | – | – | 2 | 1 | 1 | – | 2 | 10 | |||
4. | Raido Värik | – | 0 | 0 | – | 2 | 1 | – | – | 2 | 2 | 2 | 9 | |||
5. | Simona Kulakauskaitė | 1 | 1 | 0 | – | 2 | 1 | – | – | – | 1 | 1 | 7 | 57 | ||
6. | Enkh-Erdene Enkh-Amalgan | – | – | – | 0 | 0 | – | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 37 | ||
7. | Jengeni Podkovõrov | 0 | 0 | – | 1 | 1 | – | 0 | 2 | 2 | – | – | 6 | |||
8. | Julia Romanskaja | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | 2 | – | 1 | 2 | – | 5 | 55 | ||
8. | Przemysław Kosobudzki | 0 | 0 | 1 | – | – | 1 | 0 | – | – | 1 | 2 | 5 | 55 | ||
10. | Martiņš Kraskurs | 0 | – | 1 | 0 | – | 1 | 0 | 1 | – | – | 1 | 4 | 52 | ||
11. | Roberto di Giacomo | – | 0 | – | 0 | 1 | 1 | – | 0 | 1 | – | 1 | 4 | 48 | ||
12. | Christophe Deleersnyder | – | – | 0 | 0 | 1 | 0 | – | – | 0 | 1 | 1 | 3 |
Minikadettide laud
Koht | Võistleja | Riik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Kokku | Koef. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrei Toltšikov | 1 | 2 | – | 2 | 2 | 2 | – | 2 | – | 2 | – | 13 | 52 | ||
2. | Deniss Dudko | 1 | 2 | – | 2 | – | – | 2 | 2 | 2 | 2 | – | 13 | 50 | ||
3. | Nikolai Germogenov | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | – | – | – | 2 | – | 10 | |||
4. | Priit Tänav | – | – | 0 | 0 | – | – | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 8 | |||
5. | Aleksandr Saponenko | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | – | – | – | – | 7 | 63 | ||
6. | Marius Sidla | 0 | – | 0 | – | 1 | – | 1 | 2 | 1 | – | 2 | 7 | 46 | ||
7. | Pawel Rozek | 0 | – | 0 | – | 0 | – | 1 | 2 | 1 | – | 2 | 6 | 46 | ||
7. | Luca Salvato | – | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 1 | – | 2 | – | 2 | 6 | 46 | ||
9. | Stefan Stapper | 0 | 0 | – | 1 | – | 0 | 0 | – | – | 2 | 2 | 5 | 51 | ||
10. | Bilegt Baasandavaa | – | 0 | – | 0 | – | 1 | 1 | 0 | – | 1 | 2 | 5 | 44 | ||
11. | Āris Brantevics | 0 | 0 | 0 | 1 | – | – | – | – | 0 | 1 | 2 | 4 | |||
12. | Simon Vansteenkiste | – | – | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kohajagamiste korral on kriteeriumiks vastasmängijate punktide summa.
Ajakava
- 22. juuli 9.00-13.45 Registreerimine
- 14.00 Avatseremoonia
- 15.00 1. voor
- 23. juuli 15.00 2. voor
- 24. juuli 15.00 3. voor
- 25. juuli 15.00 4. voor
- 26. juuli 15.00 Kiirturniir
- 27. juuli 15.00 5. voor
- 28. juuli 15.00 6. voor
- 29. juuli 9.00 7. voor
- 15.00 Lõputseremoonia
Noorte kabeolümpia 2003 fotogalerii
Võistluste direktor: Iivo Nei
Korralduskomitee: Lehti Kohala, Viktoria Lehtmets ja Villem Lüüs
Peakohtunik: Aleksandr Leman (Venemaa)
Noorte kabeolümpia |
---|
1994 – 1996 – 1998 – 2000 – 2003 |