Hiiumaa naiste meistrivõistlused 2008 vene kabes

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 2008. aasta naiste meistrivõistlused vene kabes peeti pühapäeval, 28. detsembril 2008 Kärdla Kultuurikeskuses. Mõtlemisaeg oli 30 minutit kummalegi tervele partiile. 7 osavõtjat mängisid 1 ringi.

Nr.Võistleja1234567KokkuKoht
1Gerda Nõlvak12010045.
2Gerli Niit12020054.
3Brigit Palkmann00000007.
4Aira Toss22221093.
5Jaana Vispel10200036.
6Helina Rajasalu222121102.
7Katrin Rajasalu222221111.
Personaalsed tööriistad