Hiiumaa 2016. aasta meistrivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Kärdla Kultuurikeskuses 3. aprillil 2016.

Mõtlemisaeg oli kummalegi vastasele 25 minutit tervele partiile ja lisaks 5 sekundit igale käigule.

JrkNimi1234567KokkuKoht
1Asmo Rebel00202155.
2Udo Mäele20211064.
3Arvo Rist222122111.
4Ants Talumaa00012146.
5Raivo Rist21112292.
6T. Tomson01000017.
7Kaljo Pihlamets12010263.

Vastavalt juhendile oli kolmanda koha jagamisel esimene kriteerium omavaheline kohtumine. Kuna see oli resultatiivne, siis järelmatši ei peetud.

Kohtunik oli Ants Talumaa.

Personaalsed tööriistad