Hiiumaa 2016. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Meeste turniir

NrNimi123456KokkuKoht
1Ants Talumaa2110262.
2Heino Tammeaid0120144.
3Taivo Rist1120153.
4Uudo Mäele1000235.
5Raivo Rist22222101.
6Tamur Tomson0110026.

Naiste turniir

NrNimi1234567KokkuKoht
1Kadi Kiiver00002027.
2Karmen Vagula222220102.
3Merje Rohtvee20200044.
4Triin Unt20002045.
5Brigid-Ly Palkman20222083.
6Kätlin Mast00200026.
7Janne Mumme222222121.

Mõtlemisajaks valiti naistele kummalegi vastasele 15 minutit partiile aega juurde lisamata, aga meestele 15 minutit kummalegi, millele iga käigu eest lisandus 3 sekundit. Mõtlemisaja valikul lähtuti sellest, et jõuaks õhtusele Tallinna kiirbussile.

Mõlema turniiri kohtunik oli Arvo Rist.

Võrdsete punktide korral otsustas paremusjärjestuse, nagu turniiri alguses kokku lepitud, Šmuljani koefitsient.

Noored võistlesid täiskasvanutega ühises arvestuses ja eraldi auhindu parimatele noortele ei olnud.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 9. juulil 2016 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 12.15 13 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 18).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või telefonidelt 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 11.55.
Personaalsed tööriistad