Hiiumaa 2013. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Meeste turniir

NrNimi123456KokkuKoht
1Arvo Rist2111272.
2Ants Talumaa0120145.
3Raivo Rist1112271.
4Rein Kirst1011144.
5Taivo Rist1201263.
6Jaanus Kiil0101026.

Naiste turniir

NrNimi123456KokkuKoht
1Catrin Rand0021036.
2Brigid Palkman2002044.
3Karmen Vagula2222062.
4Johanna Aaslepp0202043.
5Mari-Ann Leivalt1020035.
6Janne Mumme22222101.

Juhend

Aeg ja koht
Võistlus toimub laupäeval, 6. juulil 2013 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 12.15 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 16).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või telefonidelt 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 11.55.
Personaalsed tööriistad