Hiiumaa 2009. a. meistrivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Hiiumaa 2009. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid 11. aprillil 2009 Kärdla Kultuurikeskuses. 8 osavõtjat mängisid 1 ringi mõtlemisajaga 30 minutit kummalegi vastasele tervele partiile.

Nr.Võistleja12345678KokkuKoht
1Ants Talumaa100112056.
2Mati Safronov100012047.
3Arvo Rist2212221121.
4Kaljo Pihlamets221002074.
5Taivo Rist120212193.
6Ivo Vana110211065.
7Vahur Toss000001018.
8Raivo Rist2212122122.
Personaalsed tööriistad