Eesti reitingud 1. jaanuar 2012 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti reitingud 1. jaanuar 2012 (64)

Sisukord

Arvestatud võistlused:

Tavaturniirid (k2=1)
  1. Eesti naiste meistrivõistlused 2011
  2. Eesti meeste meistrivõistlused 2011
  3. Jõgeva 2011
  4. Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2011
  5. Eesti juunioride meistrivõistlused 2011 noormehed
  6. Eesti juunioride meistrivõistlused 2011 neiud
Kiirturniirid (k2=0.3)
  1. Enn Rüütsalu mälestusturniir 1. etapp 2011
  2. Enn Rüütsalu mälestusturniir 2. etapp 2011
  3. Enn Rüütsalu mälestusturniir 3. etapp 2011
  4. Enn Rüütsalu mälestusturniir 4. etapp 2011
  5. Enn Rüütsalu mälestusturniir 5. etapp 2011
  6. Enn Rüütsalu mälestusturniir 6. etapp 2011
  7. Enn Rüütsalu mälestusturniir 7. etapp 2011
  8. Enn Rüütsalu mälestusturniir 8. etapp 2011
  9. Enn Rüütsalu mälestusturniir 9. etapp 2011
  10. Enn Rüütsalu mälestusturniir 10. etapp 2011
  11. Enn Rüütsalu mälestusturniir 11. etapp 2011
  12. Enn Rüütsalu mälestusturniir 12. etapp 2011
  13. Saare maakonna meistrivõistlused 2011
  14. Jõgevamaa MV 2011
  15. Laiuse 29. kabeturniir 2011
  16. Eesti klubide karikavõistlused noortele 2011
  17. Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2011 naised
  18. Eesti meistrivõistlused kiirkabes 2011 mehed
  19. Jõgeva MÜ 36. kabeturniir
  20. Orthez'i 7. turniir 2011
  21. Eesti kadettide meistrivõistlused 2011 poisid
  22. Eesti kadettide meistrivõistlused 2011 neiud
  23. Eesti minikadettide meistrivõistlused 2011 poisid
  24. Eesti minikadettide meistrivõistlused 2011 tüdrukud
  25. Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 2011
  26. U. Lintsi mälestusturniir 2011
  27. Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlus 2011 - 1. etapp
  28. Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlus 2011 – 2. etapp
  29. Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlus 2011 – 3. etapp
  30. Jõgeva Kabeklubi seeriavõistlus 2011 – 4. etapp
  31. 41. Kurista auhinnaturniir
Välkturniirid (k2=0.1)
  1. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2011 mehed
  2. Eesti meistrivõistlused välkkabes 2011 naised
  3. Rahvusvahelise noorteturniiri „Kuldne kabe“ välkturniir

Omistatud tiitlid

M - Piret Viirma

Aktiivsete mängijate TOP 10

Mehed

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Tiitel Reiting Partiide arv
1 Arno Uutma Jõgeva KK SM 2597 517
2 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2542 244
3 Ain Rool Järvamaa KK M 2524 358
4 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2491 520
5 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2490 819
6 Andrus Tull Järvamaa KK M 2487 474
7 Heinar Jahu Nõmme KK M 2470 519
8 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2457 744
9 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2457 474
10 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2418 1120


Naised

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Tiitel Reiting Partiide arv
1 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK SM 2352 697
2 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2258 114
3 Marika Azojan Jõgeva KK M 2256 279
4 Piret Viirma Järvamaa KK M 2254 384
5 Anita Seppa Tartumaa KK MK 2248 22
6 Kadi Veski Nõmme KK MK 2175 291
7 Janne Mumme Nõmme KK MK 2139 347
8 Marina Ivanovitš Läänemaa KK 2060 77
9 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2053 218
10 Mare Plakso Jõgeva KK 2041 11

Mehed (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Olev Abel Käru 1605 31
2 Ärni Aia Jõgeva 2015 46
3 Uno Ainsoo Tartu I 2234 17
4 Enno Allev Valgamaa 2207 28
5 Imre Anton Nõmme KK I 2300 295
6 Mart Arst Tartumaa KK I 2053 13
7 Janis Bekeris Lasnamäe MKK M 2505 28
8 German Berg Lasnamäe MKK 1609 18
9 Reljo Bergman Valga KK I 2211 4
10 Martin Betlem Lasnamäe MKK 1876 23
11 Andrei Birjukov Lasnamäe MKK II 2154 11
12 Nikita Bogdanov Tamka 1991 53
13 Nikolai Borzov Lasnamäe MKK 1759 15
14 Riho Briker Nõmme KK I 2092 120
15 Enno Eerma Tartumaa KK M 2404 947
16 Gert Elmaste Viljandi KK 2184 57
17 Paul Evard Põltsamaa 2214 28
18 Feliks Gluško Nõmme KK II 2078 10
19 Maldon Haljas Kunda M 2268 1309
20 Andres Hantson Lasnamäe MKK M 2389 187
21 Hanno Hantson Lasnamäe MKK II 2181 53
22 Rafael Hecht 2235 14
23 Jüri Hermann Jõgeva KK MK 2325 68
24 Kristjan Hinno Hiiumaa KK 1608 23
25 Andres Idnurm Nõmme KK I 1994 45
26 Anti Ingel Nõmme KK I 2312 745
27 Heino Int Kohtla-Järve MK 2343 101
28 Nikolai Ismailov Lasnamäe MKK MK 2309 72
29 Toomas Ismailov Lasnamäe MKK MK 2270 39
30 Erik Jaanimäe Nõmme KK III 1907 132
31 Janek Jaanimäe Nõmme KK II 2019 288
32 Marek Jaanimäe Nõmme KK 1722 68
33 Edo Jaanuska Jõgevamaa MK 2339 56
34 Heinar Jahu Nõmme KK M 2470 519
35 Martin Jantson Nõmme KK 1899 31
36 Nikolai Jegorov Lasnamäe MKK MK 2095 885
37 Jevgeni Jendõletov Tallinn I 2262 5
38 Mark Joa Lasnamäe MKK 2085 32
39 Hubert Järvan Tallinn 2174 9
40 Andreas Jürgenson Nõmme KK 1637 103
41 Kristjan Jürgenson Nõmme KK II 1841 92
42 Priit Jürjo Järvamaa KK MK 2147 24
43 Villu Kallas Saaremaa KK I 2164 14
44 Hillar Kalvistu Rakvere I 2336 16
45 Fredi Karindi Lasnamäe KK 1641 21
46 Raimo Karjus Nõmme KK MK 2288 566
47 Heiki Karp M 2528 39
48 Kenneth Karp Lasnamäe MKK MK 2438 169
49 Kalev Karus Nõmme KK II 2152 13
50 Karl Jaagup Kask Nõmme KK 1802 102
51 Orme Kaul Rakvere MK 2347 836
52 Jaak Keerig Viljandi KK MK 2170 372
53 Mihkel Keert Nõmme KK III 1726 11
54 Jaanus Kiil Saaremaa KK 2084 15
55 Kalle Kilkson Lasnamäe MKK I 2309 15
56 Rein Kirst Saaremaa KK I 2304 465
57 Ruut Kivi Hiiumaa KK I 2219 25
58 Igor Kljuiko Maardu KK I 1895 38
59 Norman Knyazev Lasnamäe MKK I 1829 126
60 Kaarel Koitla Pärnu 2286 95
61 Rando Komissarov Lasnamäe MKK I 2053 17
62 Valeri Kondratjuk 2033 47
63 Nikita Konovaltšuk Maardu KK II 2184 33
64 Arvo Koppel Lasnamäe MKK MK 2349 508
65 Edik Koppelmann Nõmme KK III 2068 10
66 Vladimir Kotov Maardu KK 2157 19
67 Siim Kruusimäe Lasnamäe MKK 1570 30
68 Nikolai Kutsenko Tallinn I 2297 18
69 Andres Kuusk 2310 121
70 Tarvo Kuuspere Järvamaa KK MK 2405 59
71 Raiko Kütt Valga KK II 2108 10
72 Mark Kristian Küttim Nõmme KK II 1929 138
73 Peeter Küttner Nõmme KK MK 2272 45
74 Algo Laidvee Tartumaa KK MK 2418 1120
75 Mihhail Lazarev Tartu I 2196 103
76 Toomas Laul Valga KK II 2176 12
77 Heldur Laumets Jõgevamaa 2115 52
78 Gennadi Lavrentjev Narva MK 2307 93
79 Jaan Leemet Kääru KK MK 2245 27
80 Markko Legonkov Nissi II 2099 15
81 Leino Lember Saaremaa KK I 2149 53
82 Uudo Lember Saaremaa KK I 2192 10
83 Endel Lettens Järvamaa MK 2207 12
84 Hannes Liim Lasnamäe MKK II 2149 18
85 Ants Liiva Tartumaa KK I 2188 60
86 Martin Linder Viljandi KK I 2156 115
87 Kalle Lokk Jõgeva KK 2109 230
88 Harry Loomus Nõmme KK I 2176 55
89 Otto Luberg 2202 7
90 Taavi Ludvi Lasnamäe MKK 1847 15
91 Sulev Luht Jõgevamaa I 2085 67
92 Vello Luht Viljandi KK M 2553 182
93 Tarmo Lukk MK 2334 43
94 Raimo Luugan Hiiumaa KK I 2313 24
95 Enno Luulik Rapla I 2254 36
96 Jüri Lätt Tartu MK 2225 229
97 Villem Lüüs Lasnamäe MKK M 2490 819
98 Lembit Maidla Jõgeva KK 2158 90
99 Aivo Malm Maardu KK I 2104 168
100 Udo Mandre 2100 22
101 Margus Martsepp Nõmme KK I 2170 87
102 Aleksandr Martõnov Maardu KK I 2176 110
103 Mati Merisaar Tallinn I 2177 130
104 Indrek Migur Lahepere SK MK 2367 450
105 Marko Mikiver Lasnamäe MKK II 2156 10
106 August Morozov Pärnu MK 2323 116
107 Kalle Mõtsnik Viimsi 2111 19
108 Janek Mäggi Lasnamäe MKK MK 2262 70
109 Kalev Mänd Läänemaa KK 1931 29
110 Endel Niinepuu Valgamaa 2143 27
111 Endel Niineväli Tallinn MK 2052 989
112 Vladimir Nikiforov Tallinn 2047 9
113 Marko Nõmm Lasnamäe MKK 1684 18
114 Teet Ojamets Lasnamäe MKK 1550 17
115 Aksel Ojaste Tartumaa KK I 1944 13
116 Rein Orav Jõgeva KK 2006 82
117 Lev Orlov Keila KK MK 2331 155
118 Kaarel Ots Jõgeva KK 2295 79
119 Olavi Paavo Lasnamäe MKK MK 2245 16
120 Rainar Paavo Lasnamäe MKK MK 2374 15
121 Osvald Pais Pärnu MK 2397 92
122 Maido Pajo 2161 9
123 Urmas Paluoja 2235 363
124 Harri Parts Tallinn MK 2314 17
125 Riivo Parts Käru 1473 11
126 Mihhail Patrenin 1707 16
127 Vassili Patskun Maardu KK MK 2209 532
128 Indrek Peenmaa Keila KK MK 2460 8
129 Viktor Peep Rõngu I 2235 64
130 Aivar Pent Viljandi KK MK 2378 17
131 Ants Pent MK 2004 530
132 Indrek Perk Nõmme KK I 2187 13
133 Kaljo Pihlamets Hiiumaa KK II 2197 25
134 Rasmus Pikkel Lasnamäe MKK 1666 16
135 Viktor Pjahhov Tallinn I 2118 548
136 Uno Plakk Jõgeva KK M 2413 892
137 Hillar Ploompuu Maardu KK MK 2148 760
138 Genadi Popman 2289 38
139 Olev Purde 1905 132
140 Agur Puström Pärnumaa 1962 32
141 Arvo Põder Viljandi KK I 2136 84
142 Aarne Pärn Viljandi KK I 2097 49
143 Elar Pärn 2279 9
144 Uku Pärn Nõmme KK I 2018 26
145 Ivo Pärnapuu Rapla 2084 32
146 Kaido Raidla Tartumaa KK I 2167 410
147 Jüri Raidväli MK 2376 9
148 Villu Raja Tartumaa KK MK 2389 75
149 Lembit Ramjalg 1820 133
150 Ülev Rattasep Rakvere MK 2147 46
151 René Reinumägi 1925 29
152 Lauri Ringimäe Lasnamäe MKK I 2237 11
153 Arvo Rist Hiiumaa KK M 2457 474
154 Raivo Rist Hiiumaa KK M 2491 520
155 Taivo Rist Hiiumaa KK MK 2246 949
156 Kristjan Risti Lasnamäe MKK 1500 11
157 Jaan Rohtsalu Järvamaa KK MK 2211 87
158 Siim Rohtvee Hiiumaa KK II 2134 63
159 Oliver Rohumäe Nõmme KK II 1881 13
160 Ain Rool Järvamaa KK M 2524 358
161 Kalju Rooni Pärnu I 2144 23
162 Tarmo Rosenberg Valga KK II 2168 16
163 Vjatšeslav Rumjantsev Tamka 1441 21
164 Pjotr Rättel Pärnumaa 1982 46
165 Arvo Saar Tartumaa KK I 2134 13
166 Kalju Saar Tartumaa KK I 2017 45
167 Siim Saavik Lasnamäe MKK II 2113 35
168 Mati Safronov Hiiumaa KK I 2178 63
169 Vitali Samoiljuk Valga 2187 15
170 Rafael Saskevitš Maardu KK I 2234 154
171 Nisen Schenkmann Tallinn MK 2259 23
172 Konstantin Selli Nõmme KK MK 2457 744
173 Martin Seppam Nõmme KK I 1946 27
174 Aleksandr Serõn MK 2331 82
175 Jüri Siim Järvamaa KK MK 2408 75
176 Jüri Siimer Viljandi KK I 2223 18
177 Kaljo Siimer Jõgeva KK 2303 56
178 Aleksei Silgitski Kohtla-Järve "Tamka" 1696 12
179 Boriss Solunkin Lasnamäe MKK I 2042 152
180 Viktor Soosaar Saaremaa KK I 2201 12
181 Ants Särgava Viljandi KK 2204 35
182 Haljand Sööt Tartumaa KK I 2106 13
183 Allan Šipovski Lasnamäe MKK 1466 63
184 Eljus Šipovski Lasnamäe MKK II 2085 341
185 Marko Šorin 2191 55
186 Mihail Šorin 2121 48
187 Valeri Zakorjukin Narva I 2305 20
188 Antanas Zamulskis Nõmme KK 1505 23
189 Kristofer Tali Nõmme KK NII 1656 22
190 Martin Talimets Nõmme KK I 2157 228
191 Ants Talumaa Hiiumaa KK I 2264 126
192 Arvi Tamm Pärnu I 2159 146
193 Hendrik Tamm Pärnu I 2250 236
194 Illar Tamme Tallinn I 2134 34
195 Heino Tammeaid Saaremaa KK 1998 50
196 Toomas Tammer Keila KK 2080 13
197 Mihkel-Kalju Tammeveski Lasnamäe MKK I 2108 1116
198 Ahto Tamre Nõmme KK I 2191 20
199 Alexander Tarassenko Tamka I 2196 97
200 Andrei Tarassenko Maardu KK I 2137 90
201 Lev Temin Nõmme KK II 2078 30
202 Zelig Temin Nõmme KK I 2220 43
203 Joel Markus Terras Lasnamäe MKK 1596 44
204 Jaak Tibar Lasnamäe MKK MK 2189 125
205 Tõnu Tibar Lasnamäe MKK 1595 26
206 Kaarel Tigane 2090 16
207 Toivo Tiislär Valga I 2243 9
208 Jefim Titijevski M 2399 66
209 Avo Toots Tartumaa KK MK 2375 45
210 Mairo Tori Nissi 2083 14
211 Ardu Treinbuk Narva MK 2394 242
212 Aleksandr Trotskihh Keila KK M 2457 8
213 Jaan Truu Saaremaa KK MK 2327 209
214 Sergei Tšistjakov Lasnamäe MKK MK 2128 1247
215 Andrus Tull Järvamaa KK M 2487 474
216 Andreas Tulva Lasnamäe MKK 2022 286
217 Tarmo Tulva Lasnamäe MKK MK 2236 563
218 Nikolai Tuptsienko Narva MK 2235 15
219 Ervin Tõrva Pärnumaa I 2230 11
220 Priit Tänav Nõmme KK I 2267 327
221 Rene Tänover Lasnamäe MKK I 2188 41
222 Argo Unnuk Järvamaa KK M 2542 244
223 Veniamin Utšambrin Lasnamäe MKK MK 2326 41
224 Arno Uutma Jõgeva KK SM 2597 517
225 Hain Vaher Saaremaa KK MK 2330 74
226 Meelis Vaher Saaremaa KK 2239 25
227 Ivo Vana Hiiumaa KK I 2287 93
228 Ülo Vasar 2108 13
229 Vello Velbaum Nõmme KK MK 2295 998
230 Rein Vettner Nõmme KK MK 2366 7
231 Juri Vinogradski Tamka 1519 25
232 Urmas Visk Jõgeva KK 2270 129
233 Juri Voblikov Tamka 1758 48
234 Tiit Vunk 2099 81
235 Raido Värik Nõmme KK MK 2460 370
236 Urmas Väärtnõu Keila KK MK 2459 129
237 Kuido Õismaa Tallinn MK 2211 544
238 Artur Ööbik 2032 316
239 Paul Ümar Valga 1966 23

Naised (nimekirjad A, B ja C) tähestiku järjekorras

Jrk.nr Nimi Kuuluvus Järk Reiting Partiide arv
1 Imbi Aatonen I 1975 16
2 Marika Azojan Jõgeva KK M 2256 279
3 Anne Maria Brusila Lasnamäe MKK 1021 9
4 Darja Dmitrenko Maardu KK I 1994 139
5 Margarita Doktorova Tamka (Jõhvi) II 1432 65
6 Oksana Fomitšjova Tamka (Jõhvi) I 1795 44
7 Kristina Guštsina Tamka (Jõhvi) III 1499 72
8 Katrin Heinmaa Keila KK 2072 9
9 Jaana Helmelaid Nõmme KK III 1538 11
10 Marina Ivanovitš Läänemaa KK 2060 77
11 Riina Jaanuska Jõgeva I 2022 44
12 Marge Joarand Järvamaa KK MK 2232 63
13 Maria Jõesoo Nõmme KK 1254 24
14 Marie Eliise Jürisoo Nõmme KK 1069 14
15 Veronika Kalmus Tartumaa KK M 2397 123
16 Meliita Kalvistu 2069 9
17 Helme Kask Nõmme KK MK 2161 68
18 Marta Kask Nõmme KK II 1956 13
19 Heldi Kiislär Tartumaa KK 2072 16
20 Kairi Kingissepp Hiiumaa KK 1938 13
21 Britta-Elisabeth Koorem Lasnamäe KK 1513 36
22 Õie Kroon Kääru KK M 2186 140
23 Reili Kuller Nõmme KK I 1973 16
24 Irina Laškevitš Nõmme KK I 2044 111
25 Aime Laur Hiiumaa KK/Jõgeva KK 1858 60
26 Christi Lehismets Nõmme KK I 1718 17
27 Elvi Liblik Viljandi KK MK 2052 56
28 Kristel Liiv Valga KK II 1967 19
29 Liisa Liiv Nissi III 1993 9
30 Elle Luik Puka 2001 47
31 Anastassia Mantšenko Tamka 1371 30
32 Merike Martsepp Nõmme KK I 1964 71
33 Janeli Mumme Nõmme KK II 1993 20
34 Janne Mumme Nõmme KK MK 2139 347
35 Marrit Murre Lasnamäe MKK I 2097 97
36 Silvia Muru Lasnamäe MKK I 2117 72
37 Kadri Murumaa Käru 1462 15
38 Armanda Mäeväli Viljandi KK I 1963 42
39 Kaisu Mägi Lasnamäe MKK III 1919 11
40 Mari-Liis Mägi Lasnamäe MKK III 1921 14
41 Heidi Mülla Nõmme KK II 1411 61
42 Irma Nahkor Lasnamäe MKK MK 2258 114
43 Kaia Nõlvak 1865 24
44 Glafira Orlova Narva I 1997 21
45 Tatjana Pantelejeva Tamka 1538 20
46 Merike Parve (Rist) Hiiumaa KK I 2067 65
47 Linda Pensa Tartumaa KK I 1882 98
48 Veronika Pikkel Lasnamäe MKK 1693 251
49 Mare Plakso Jõgeva 2041 11
50 Karolin Plink Nõmme KK I 1798 24
51 Kristel Polding Hiiumaa KK I 2106 24
52 Piret Preismann Lasnamäe MKK I 2066 14
53 Kristi Promet Lasnamäe MKK I 2056 55
54 Tiina Põlendik 1559 30
55 Meeli Pällin Valga KK II 1859 21
56 Helina Rajasalu Nõmme KK I 1950 210
57 Katrin Rajasalu Hiiumaa KK I 2033 152
58 Helen Raudsepp Nõmme KK I 1981 18
59 Juta Raudsepp Pärnu MK 2145 151
60 Rebeca Riisna Lasnamäe MKK 1478 67
61 Koidu Ringimäe Lasnamäe MKK MK 2160 15
62 Ly Ristikivi Keila KK MK 2229 50
63 Diana Romanenkova Nõmme KK II 1688 146
64 Inge Roots Pärnumaa MK 2127 220
65 Sirli Sarapuu Lasnamäe MKK 1649 13
66 Silvia Sarv Pärnu I 2127 9
67 Maria Savina Maardu KK I 2034 41
68 Silja Seermaa Nõmme KK I 1975 10
69 Olga Seliverstova Maardu KK I 1920 33
70 Eha Sepp Viljandi KK I 2011 55
71 Anita Seppa Tartumaa KK MK 2248 22
72 Joanna Sild Lasnamäe MKK 1795 299
73 Alisa Silm Tamka 1252 17
74 Ilona Sinkel Lasnamäe MKK I 2045 3
75 Svetlana Solovjova Kohtla-Järve I 1974 11
76 Elvia Sõber SK Remii I 1988 258
77 Janet Tamm Pärnu III 1686 160
78 Svetlana Tarassenko Kohtla-Järve I 2007 19
79 Marianna Temina Nõmme KK I 2038 55
80 Viktoria Temina Nõmme KK I 1909 38
81 Aira Toss Hiiumaa KK 1918 34
82 Anneli Trees Lasnamäe MKK 1591 132
83 Maria Tretjakova Kohtla-Järve I 1998 18
84 Maria Ustinova Maardu KK II 2003 12
85 Karmen Vagula Nõmme KK 1336 29
86 Kaari Vainonen Lasnamäe MKK SM 2352 697
87 Kersti Vares Rakvere MK 2077 13
88 Helga Vasemägi Lääne-Viru 2039 13
89 Kadi Veski Nõmme KK MK 2175 291
90 Margit Viirma Lasnamäe MKK I 2021 385
91 Piret Viirma Järvamaa KK M 2254 384
92 Pilleriin Visk Jõgeva KK 1747 33
93 Aili Visnapuu Tartumaa KK MK 2053 218
94 Kätlin Vist 1298 17
95 Annabell Õunväärt Nõmme KK III 1456 28
Personaalsed tööriistad