Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008)
Allikas: Kabeliit
Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008)
Tallinn, Nõmme Kabeklubi, 4.-5. oktoober 2008
Tüdrukute finaal
nimi | HR | DR | JT | JS | ES | VP | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Helina Rajasalu | * | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 8 | I-II |
Diana Romanenkova | 1 | * | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | III |
Janet Tamm | 0 | 1 | * | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Joanna Sild | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 2 | 3 | 4 |
Elvia Sõber | 1 | 2 | 1 | 2 | * | 2 | 8 | I-II |
Veronika Pikkel | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | * | 2 | 6 |
Järelmatš
nimi | 1 | 2 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|
Helina Rajasalu | 2 | 1 | 3 | I |
Elvia Sõber | 0 | 1 | 1 | II |
Poiste finaal
nimi | MT | AI | MKK | JJ | EJ | HT | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin Talimets | * | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | III |
Anti Ingel | 1 | * | 2 | 2 | 1 | 2 | 8 | I |
Mark Kristjan Küttim | 1 | 0 | * | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Janek Jaanimäe | 1 | 0 | 2 | * | 1 | 2 | 6 | II |
Erik Jaanimäe | 0 | 1 | 2 | 1 | * | 1 | 5 | 4 |
Hendrik Tamm | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | * | 4 | 5 |
Tüdrukute poolfinaal
Jrk | Nimi | Sünniaasta | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina Beljakova | 1993 | Tamka | 6:0 | 13:2 | 9:0 | 10:2 | 4:0 | -:2 | 3:0 | 6 | 9-12 |
2 | Ingrid Regina Vähi | 1999 | Lasnamäe | 7:0 | -:2 | 4:0 | 6:0 | 12:1 | 13:2 | 8:1 | 6 | 9-12 |
3 | Veronika Pikkel | 1997 | Lasnamäe | 8:2 | 14:0 | 10:2 | 9:0 | 6:2 | 11:1 | 1:2 | 9 | 4-5 |
4 | Anneli Djakiv | 1994 | Käru | 9:0 | 8:2 | 2:2 | 15:0 | 1:2 | 7:0 | 11:0 | 6 | 9-12 |
5 | Janet Tamm | 1994 | Pärnu | 10:2 | 7:0 | 6:2 | 12:2 | 15:2 | 9:0 | 14:0 | 8 | 6 |
6 | Karmen Vagula | 2000 | Nõmme | 1:2 | 15:0 | 5:0 | 2:2 | 3:0 | 10:2 | -:2 | 8 | 7 |
7 | Joanna Sild | 1997 | Lasnamäe | 2:2 | 5:2 | 15:2 | 14:0 | 11:1 | 4:2 | 9:2 | 11 | II-III |
8 | Dagmar Seera | 1994 | Käru | 3:0 | 4:0 | -:2 | 11:0 | 13:2 | 12:0 | 2:1 | 5 | 13-14 |
9 | Elvia Sõber | 1993 | Nõmme | 4:2 | 11:1 | 1:2 | 3:2 | 14:2 | 5:2 | 7:0 | 11 | II-III |
10 | Laura Klesment | 1997 | Nõmme | 5:0 | 12:1 | 3:0 | 1:0 | -:2 | 6:0 | 13:2 | 5 | 13-14 |
11 | Diana Romanenkova | 1992 | Nõmme | 13:2 | 9:1 | 14:0 | 8:2 | 7:1 | 3:1 | 4:2 | 9 | 4-5 |
12 | Kristina Atamanova | 1998 | Lasnamäe | 14:0 | 10:1 | 13:2 | 5:0 | 2:1 | 8:2 | 15:0 | 6 | 9-12 |
13 | Elisa Ainjärv | 1997 | Nõmme | 11:0 | 1:0 | 12:0 | -:2 | 8:0 | 2:0 | 10:0 | 2 | 15 |
14 | Helina Rajasalu | 1993 | Nõmme | 12:2 | 3:2 | 11:2 | 7:2 | 9:0 | 15:2 | 5:2 | 12 | I |
15 | Merilin Murumaa | 1994 | Käru | -:2 | 6:2 | 7:0 | 4:2 | 5:0 | 14:0 | 12:2 | 8 | 8 |
Järelmatš 6.-8. koha peale
nimi | JT | KV | MM | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|
Janet Tamm | * | 1 | + | 3 | 6-7 |
Karmen Vagula | 1 | * | 2 | 3 | 6-7 |
Merilin Murumaa | - | 0 | * | 0 | 8 |
Järelmatši Karmen Vagula ja Janet Tamme vahel võitis Janet Tamm.
Poiste poolfinaal
koht | nimi | reiting | kuuluvus | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik Jaanimäe | 1811 | Nõmme | 12 | 18:2 | 2:2 | 11:2 | 5:1 | 8:2 | 7:2 | 4:1 |
2 | Janek Jaanimäe | 1899 | Nõmme | 10 | 15:2 | 1:0 | 10:2 | 11:2 | 3:0 | 9:2 | 7:2 |
3 | Mark Kristian Küttim | 1861 | Nõmme | 10 | 14:2 | 4:1 | 6:2 | 7:0 | 2:2 | 5:1 | 8:2 |
4 | Martin Talimets | 2125 | Nõmme | 10 | 20:2 | 3:1 | 5:0 | 12:2 | 10:2 | 6:2 | 1:1 |
5 | Anti Ingel | 2282 | Nõmme | 10 | 22:2 | 12:2 | 4:2 | 1:1 | 7:0 | 3:1 | 10:2 |
6 | Eljus Šipovski | 1966 | Lasnamäe | 9 | 8:2 | 7:1 | 3:0 | 18:2 | 11:2 | 4:0 | 16:2 |
7 | Hendrik Tamm | 2014 | Pärnumaa | 9 | 21:2 | 6:1 | 16:2 | 3:2 | 5:2 | 1:0 | 2:0 |
8 | Marek Jaanimäe | 1711 | Nõmme | 8 | 6:0 | 13:2 | 12:2 | 15:2 | 1:0 | 17:2 | 3:0 |
9 | Andreas Jürgenson | 1620 | Nõmme | 8 | 19:1 | 10:0 | 22:2 | 16:1 | 13:2 | 2:0 | 17:2 |
10 | Kristjan Jürgenson | 1842 | Nõmme | 7 | 16:1 | 9:2 | 2:0 | 14:2 | 4:0 | 15:2 | 5:0 |
11 | Juri Vinogradski | 1519 | Tamka | 7 | 23:2 | 17:2 | 1:0 | 2:0 | 6:0 | 21:2 | 13:1 |
12 | Andrei Tšulitski | Tamka | 7 | 24:2 | 5:0 | 8:0 | 4:0 | 19:1 | 23:2 | 21:2 | |
13 | Urmo Melis | Remii | 7 | 17:0 | 8:0 | 21:2 | 19:2 | 9:0 | 18:2 | 11:1 | |
14 | Richard Mustkivi | Nõmme | 7 | 3:0 | 24:2 | 18:1 | 10:0 | 23:2 | 16:0 | 19:2 | |
15 | Armin Heinsaar | Nõmme | 7 | 2:0 | 21:2 | 17:2 | 8:0 | 16:1 | 10:0 | 20:2 | |
16 | Jaan Murumaa | Käru | 7 | 10:1 | 19:2 | 7:0 | 9:1 | 15:1 | 14:2 | 6:0 | |
17 | Jalmar Raissar | Remii | 6 | 13:2 | 11:0 | 15:0 | 22:2 | 18:2 | 8:0 | 9:0 | |
18 | Jaak Murumaa | Käru | 5 | 1:0 | 23:2 | 14:1 | 6:0 | 17:0 | 13:0 | 24:2 | |
19 | Artur Beljakov | Tamka | 5 | 9:1 | 16:0 | 20:1 | 13:0 | 12:1 | 22:2 | 14:0 | |
20 | Mark Alango | Nõmme | 5 | 4:0 | 22:1 | 19:1 | 23:1 | 21:0 | 24:2 | 15:0 | |
21 | Georg Mattias Vaino | Nõmme | 4 | 7:0 | 15:0 | 13:0 | 24:2 | 20:2 | 11:0 | 12:0 | |
22 | Pärt Alango | Nõmme | 4 | 5:0 | 20:1 | 9:0 | 17:0 | 24:2 | 19:0 | 23:1 | |
23 | Karl Lillo | Nõmme | 4 | 1: | 18:0 | 24:2 | 20:1 | 14:0 | 12:0 | 22:1 | |
24 | Oskar Lillo | Nõmme | 0 | 12:0 | 14:0 | 23:0 | 21:0 | 22:0 | 20:0 | 18:0 |