Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008)

Allikas: Kabeliit

Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 (2008)

Tallinn, Nõmme Kabeklubi, 4.-5. oktoober 2008

2008kadetid64-tydrukud.jpeg 2008kadeti64-poisid.jpeg


Sisukord

Tüdrukute finaal

nimi HR DR JT JS ES VP punkte koht
Helina Rajasalu * 1 2 2 1 2 8 I-II
Diana Romanenkova 1 * 1 2 0 2 6 III
Janet Tamm 0 1 * 1 1 0 3 5
Joanna Sild 0 0 1 * 0 2 3 4
Elvia Sõber 1 2 1 2 * 2 8 I-II
Veronika Pikkel 0 0 2 0 0 * 2 6

Järelmatš

nimi 1 2 punkte koht
Helina Rajasalu 2 1 3 I
Elvia Sõber 0 1 1 II

Poiste finaal

nimi MT AI MKK JJ EJ HT punkte koht
Martin Talimets * 1 1 1 2 1 6 III
Anti Ingel 1 * 2 2 1 2 8 I
Mark Kristjan Küttim 1 0 * 0 0 0 1 6
Janek Jaanimäe 1 0 2 * 1 2 6 II
Erik Jaanimäe 0 1 2 1 * 1 5 4
Hendrik Tamm 1 0 2 0 1 * 4 5


Tüdrukute poolfinaal

Jrk Nimi Sünniaasta Kuuluvus 1 2 3 4 5 6 7 Punkte Koht
1 Kristina Beljakova 1993 Tamka 6:0 13:2 9:0 10:2 4:0 -:2 3:0 6 9-12
2 Ingrid Regina Vähi 1999 Lasnamäe 7:0 -:2 4:0 6:0 12:1 13:2 8:1 6 9-12
3 Veronika Pikkel 1997 Lasnamäe 8:2 14:0 10:2 9:0 6:2 11:1 1:2 9 4-5
4 Anneli Djakiv 1994 Käru 9:0 8:2 2:2 15:0 1:2 7:0 11:0 6 9-12
5 Janet Tamm 1994 Pärnu 10:2 7:0 6:2 12:2 15:2 9:0 14:0 8 6
6 Karmen Vagula 2000 Nõmme 1:2 15:0 5:0 2:2 3:0 10:2 -:2 8 7
7 Joanna Sild 1997 Lasnamäe 2:2 5:2 15:2 14:0 11:1 4:2 9:2 11 II-III
8 Dagmar Seera 1994 Käru 3:0 4:0 -:2 11:0 13:2 12:0 2:1 5 13-14
9 Elvia Sõber 1993 Nõmme 4:2 11:1 1:2 3:2 14:2 5:2 7:0 11 II-III
10 Laura Klesment 1997 Nõmme 5:0 12:1 3:0 1:0 -:2 6:0 13:2 5 13-14
11 Diana Romanenkova 1992 Nõmme 13:2 9:1 14:0 8:2 7:1 3:1 4:2 9 4-5
12 Kristina Atamanova 1998 Lasnamäe 14:0 10:1 13:2 5:0 2:1 8:2 15:0 6 9-12
13 Elisa Ainjärv 1997 Nõmme 11:0 1:0 12:0 -:2 8:0 2:0 10:0 2 15
14 Helina Rajasalu 1993 Nõmme 12:2 3:2 11:2 7:2 9:0 15:2 5:2 12 I
15 Merilin Murumaa 1994 Käru -:2 6:2 7:0 4:2 5:0 14:0 12:2 8 8

Järelmatš 6.-8. koha peale

nimi JT KV MM punkte koht
Janet Tamm * 1 + 3 6-7
Karmen Vagula 1 * 2 3 6-7
Merilin Murumaa - 0 * 0 8

Järelmatši Karmen Vagula ja Janet Tamme vahel võitis Janet Tamm.

Poiste poolfinaal

koht nimi reiting kuuluvus punkte 1 2 3 4 5 6 7
1 Erik Jaanimäe 1811 Nõmme 12 18:2 2:2 11:2 5:1 8:2 7:2 4:1
2 Janek Jaanimäe 1899 Nõmme 10 15:2 1:0 10:2 11:2 3:0 9:2 7:2
3 Mark Kristian Küttim 1861 Nõmme 10 14:2 4:1 6:2 7:0 2:2 5:1 8:2
4 Martin Talimets 2125 Nõmme 10 20:2 3:1 5:0 12:2 10:2 6:2 1:1
5 Anti Ingel 2282 Nõmme 10 22:2 12:2 4:2 1:1 7:0 3:1 10:2
6 Eljus Šipovski 1966 Lasnamäe 9 8:2 7:1 3:0 18:2 11:2 4:0 16:2
7 Hendrik Tamm 2014 Pärnumaa 9 21:2 6:1 16:2 3:2 5:2 1:0 2:0
8 Marek Jaanimäe 1711 Nõmme 8 6:0 13:2 12:2 15:2 1:0 17:2 3:0
9 Andreas Jürgenson 1620 Nõmme 8 19:1 10:0 22:2 16:1 13:2 2:0 17:2
10 Kristjan Jürgenson 1842 Nõmme 7 16:1 9:2 2:0 14:2 4:0 15:2 5:0
11 Juri Vinogradski 1519 Tamka 7 23:2 17:2 1:0 2:0 6:0 21:2 13:1
12 Andrei Tšulitski Tamka 7 24:2 5:0 8:0 4:0 19:1 23:2 21:2
13 Urmo Melis Remii 7 17:0 8:0 21:2 19:2 9:0 18:2 11:1
14 Richard Mustkivi Nõmme 7 3:0 24:2 18:1 10:0 23:2 16:0 19:2
15 Armin Heinsaar Nõmme 7 2:0 21:2 17:2 8:0 16:1 10:0 20:2
16 Jaan Murumaa Käru 7 10:1 19:2 7:0 9:1 15:1 14:2 6:0
17 Jalmar Raissar Remii 6 13:2 11:0 15:0 22:2 18:2 8:0 9:0
18 Jaak Murumaa Käru 5 1:0 23:2 14:1 6:0 17:0 13:0 24:2
19 Artur Beljakov Tamka 5 9:1 16:0 20:1 13:0 12:1 22:2 14:0
20 Mark Alango Nõmme 5 4:0 22:1 19:1 23:1 21:0 24:2 15:0
21 Georg Mattias Vaino Nõmme 4 7:0 15:0 13:0 24:2 20:2 11:0 12:0
22 Pärt Alango Nõmme 4 5:0 20:1 9:0 17:0 24:2 19:0 23:1
23 Karl Lillo Nõmme 4 1: 18:0 24:2 20:1 14:0 12:0 22:1
24 Oskar Lillo Nõmme 0 12:0 14:0 23:0 21:0 22:0 20:0 18:0
Personaalsed tööriistad