Eesti meeste 24. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (1979)

Allikas: Kabeliit

Eesti 1979. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes meestele toimusid 5.–17. juunil 1979 Tallinnas.

KohtNimiHVATRRKPATALEJEEVAUPATHJJVVAKKVJPunkte
1.Hans Vaab00222122122222123
2.Aksel Teär22110012211221220
3.Raivo Rist20112111111222220
4.Kalev Parksepp01112202122202220
5.Andrus Tull01111111212121218
6.Ain Looveer02001220212112218
7.Ennu Jõulu12101012111121116
8.Enno Eerma01121012002112115
9.Vello Alas00101200112112214
10.–11.Uno Plakk10110012111122014
10.–11.Ardu Treinbuk01101112111101214
12.Heinar Jahu01100010011212212
13.Jaan Vehlmann00001111111021111
14.Vallo Aaresild00020101102101110
15.Kalju Küttis0100101000101128
16.Vello Jõulu1000001102001107

Kohtunik oli Jaan Vehlmann.

Personaalsed tööriistad