ESVL individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused 2008
Allikas: Kabeliit
Eesti Spordiveteranide Liidu 2008. aasta individuaal-võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes
12. aprillil 2008. a. Paides
- võistkondlik arvestus
1. | Järvamaa SVL | 45 |
2. | Tallinn I | 43 |
3. | Pärnumaa SVL | 41 |
4. | Ida-Virumaa SVL | 41 |
5. | Tartu SVL | 39 |
6. | Valgamaa SVK | 35 |
7. | Narva SVL | 35 |
8. | Tallinn II | 34 |
9. | Lääne-Virumaa SVL | 31 |
10. | Viljandimaa SVL | 27 |
- naised
koht | nimi | reiting | kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piret Viirma | 2230 | Järvamaa | * | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 |
2 | Irma Nahkor | 2285 | Tallinn I | 1 | * | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 14 |
3 | Elle Luik | 1984 | Valgamaa | 0 | 2 | * | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 12 |
4 | Silvia Muru | 2122 | Ida-Virumaa | 1 | 0 | 2 | * | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 11 |
5 | Juta Raudsepp | 2185 | Pärnumaa | 0 | 0 | 1 | 1 | * | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 10 |
6 | Koidu Ringimäe | Tallinn II | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | |
7 | Glafira Orlova | 1990 | Narva | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 2 | 2 | 2 | 8 |
8 | Aili Visnapuu | 2090 | Tartu | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | 6 |
9 | Eha Sepp | 2035 | Viljandimaa | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 1 | 3 |
10 | Melita Kalvistu | 2089 | Lääne-Virumaa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | * | 1 |
- naised
koht | nimi | reiting | kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arvo Rist | 2472 | Hiiumaa | 27:2 | 5:2 | 12:2 | 9:1 | 2:1 | 4:2 | 3:1 | 7:2 | 10:2 | 15 |
2 | Enno Eerma | 2420 | Tartu | 38:2 | 13:1 | 10:2 | 8:2 | 1:1 | 9:1 | 5:1 | 4:2 | 3:1 | 13 |
3 | Osvald Pais | 2388 | Pärnumaa | 22:2 | 9:1 | 15:1 | 6:1 | 24:2 | 20:2 | 1:1 | 11:1 | 2:1 | 12 |
4 | Vello Luht | 2560 | Viljandi | 21:2 | 12:0 | 27:2 | 13:2 | 14:2 | 1:0 | 9:2 | 2:0 | 11:2 | 12 |
5 | Orme Kaul | 2378 | Lääne-Virumaa | 34:2 | 1:0 | 25:2 | 15:1 | 12:2 | 6:1 | 2:1 | 10:1 | 9:2 | 12 |
6 | Ain Rool | 2488 | Järvamaa | 33:2 | 10:1 | 8:1 | 3:1 | 17:2 | 5:1 | 11:1 | 9:1 | 13:2 | 12 |
7 | Heiki Karp | 2548 | Ida-Virumaa | 14:1 | 36:2 | 13:0 | 26:2 | 8:2 | 11:1 | 10:1 | 1:0 | 20:2 | 11 |
8 | August Morozov | 2352 | Pärnumaa | 35:2 | 20:2 | 6:1 | 2:0 | 7:0 | 16:1 | 26:2 | 25:2 | 12:1 | 11 |
9 | Andrus Tull | 2496 | Järvamaa | 19:2 | 3:1 | 30:2 | 1:1 | 15:2 | 2:1 | 4:0 | 6:1 | 5:0 | 10 |
10 | Heino Int | 2369 | Ida-Virumaa | 29:2 | 6:1 | 2:0 | 22:2 | 21:1 | 19:2 | 7:1 | 5:1 | 1:0 | 10 |
11 | Maldon Haljas | 2390 | Lääne-Virumaa | 18:1 | 14:1 | 28:2 | 17:1 | 13:2 | 7:1 | 6:1 | 3:1 | 4:0 | 10 |
12 | Ardu Treinbuk | 2406 | Narva | 25:2 | 4:2 | 1:0 | 24:1 | 5:0 | 14:1 | 22:2 | 19:1 | 8:1 | 10 |
13 | Raimo Karjus | 2335 | Tallinn I | 32:2 | 2:1 | 7:2 | 4:0 | 11:0 | 23:2 | 20:1 | 24:2 | 6:0 | 10 |
14 | Jüri Lätt | 2223 | Tartu | 7:1 | 11:1 | 29:2 | 30:2 | 4:0 | 12:1 | 24:1 | 20:1 | 19:1 | 10 |
15 | Algo Laidvee | 2413 | Tartu | 26:1 | 16:2 | 3:1 | 5:1 | 9:0 | 21:1 | 25:0 | 27:2 | 24:2 | 10 |
16 | Endel Niinepuu | Valgamaa Svs | 17:1 | 15:0 | 33:2 | 23:2 | 20:0 | 8:1 | 21:1 | 18:1 | 28:2 | 10 | |
17 | Gennadi Lavrentjev | 2309 | Narva | 16:1 | 26:2 | 20:1 | 11:1 | 6:0 | 24:0 | 31:2 | 23:1 | 30:2 | 10 |
18 | Endel Niineväli | 2133 | Tallinn 2 | 11:1 | 24:1 | 23:1 | 20:0 | 30:2 | 27:2 | 19:0 | 16:1 | 25:2 | 10 |
19 | Kuido Õismaa | 2219 | Tallinn I | 9:0 | 22:1 | 31:1 | 36:2 | 28:2 | 10:0 | 18:2 | 12:1 | 14:1 | 10 |
20 | Andres Hantson | 2408 | Tallinn I | 28:2 | 8:0 | 17:1 | 18:2 | 16:2 | 3:0 | 13:1 | 14:1 | 7:0 | 9 |
21 | Ants Talumaa | 2260 | Hiiumaa | 4:0 | 25:0 | 34:2 | 29:2 | 10:1 | 15:1 | 16:1 | 30:1 | 23:1 | 9 |
22 | Ülev Rattasep | 2119 | Valgamaa Svs | 3:0 | 19:1 | 35:2 | 10:0 | 26:1 | 28:2 | 12:0 | 29:1 | 31:2 | 9 |
23 | Aleksandr Serõn | 2363 | Ida-Virumaa | 36:0 | 37:2 | 18:1 | 16:0 | 25:2 | 13:0 | 33:2 | 17:1 | 21:1 | 9 |
24 | Hillar Kalvistu | 2343 | Lääne-Virumaa | 31:1 | 18:1 | 36:2 | 12:1 | 3:0 | 17:2 | 14:1 | 13:0 | 15:0 | 8 |
25 | Mihkel-Kalju Tammeveski | 2146 | Tallinn 2 | 12:0 | 21:2 | 5:0 | 32:2 | 23:0 | 37:2 | 15:2 | 8:0 | 18:0 | 8 |
26 | Jaak Keerig | 2176 | Viljandi | 15:1 | 17:0 | 37:2 | 7:0 | 22:1 | 29:2 | 8:0 | 28:0 | 36:2 | 8 |
27 | Jaan Rohtsalu | 2213 | Järvamaa | 1:0 | 34:2 | 4:0 | 31:1 | 37:1 | 18:0 | 36:2 | 15:0 | 35:2 | 8 |
28 | Arvi Tamm | 2158 | Pärnumaa | 20:0 | 32:2 | 11:0 | 35:2 | 19:0 | 22:0 | 38:2 | 26:2 | 16:0 | 8 |
29 | Artur Ööbik | 2019 | 10:0 | 33:2 | 14:0 | 21:0 | 38:2 | 26:0 | 35:1 | 22:1 | 37:2 | 8 | |
30 | Valeri Zakorjukin | 2317 | Narva | 37:1 | 31:2 | 9:0 | 14:0 | 18:0 | 36:1 | 34:2 | 21:1 | 17:0 | 7 |
31 | Ülo Vasar | 24:1 | 30:0 | 19:1 | 27:1 | 35:0 | 32:2 | 17:0 | 33:2 | 22:0 | 7 | ||
32 | Rein Suurkaev | 13:0 | 28:0 | 38:2 | 25:0 | 33:1 | 31:0 | 37:2 | 35:2 | 34:0 | 7 | ||
33 | Kaido Raidla | 2201 | 6:0 | 29:0 | 16:0 | 34:2 | 32:1 | 35:2 | 23:0 | 31:0 | 38:1 | 6 | |
34 | Udo Mandre | 2107 | Tallinn 2 | 5:0 | 27:0 | 21:0 | 33:0 | 36:1 | 38:1 | 30:0 | 37:2 | 32:2 | 6 |
35 | Feliks Jassaitis | 8:0 | 38:2 | 22:0 | 28:0 | 31:2 | 33:0 | 29:1 | 32:0 | 27:0 | 5 | ||
36 | Kaarel Tigane | Valgamaa Svs | 23:2 | 7:0 | 24:0 | 19:0 | 34:1 | 30:1 | 27:0 | 38:0 | 26:0 | 4 | |
37 | Valery Kondratyuk | 30:1 | 23:0 | 26:0 | 38:2 | 27:1 | 25:0 | 32:0 | 34:0 | 29:0 | 4 | ||
38 | Martin Linder | 2182 | Viljandi | 2:0 | 35:0 | 32:0 | 37:0 | 29:0 | 34:1 | 28:0 | 36:2 | 33:1 | 4 |