Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
9. rida: | 9. rida: | ||
! koht!! jrk !! nimi !! koef !! klubi !! M/N!! s/a !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !!width=20 | 7 !!punkte!! koef | ! koht!! jrk !! nimi !! koef !! klubi !! M/N!! s/a !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 | 5 !! width=20 | 6 !!width=20 | 7 !!punkte!! koef | ||
|- | |- | ||
|1||3|| [[Anti | |1||3|| [[Anti Ingel]]|| 2318|| [[Nõmme KK]]|| M|| 1993|| 10w:2|| 5b:2|| 6w:2|| 4b:2|| 2w:1|| 8b:1|| 1w:2|| 12|| | ||
|- | |- | ||
|2||4|| [[Elvia | |2||4|| [[Elvia Sõber]]|| 2121|| [[SK Remii]]|| F|| 1993|| 7w:2|| 2b:2|| 8w:2|| 3w:0|| 5b:0|| 13b:2|| 10w:2|| 10|| 52(-1) | ||
|- | |- | ||
|3||5|| [[Martin | |3||5|| [[Martin Talimets]]|| 2213|| [[Nõmme KK]]|| M|| 1993|| 12w:2|| 3w:0|| 9b:2|| 1w:1|| 4w:2|| 2b:2|| 8b:1|| 10|| 50(-1) | ||
|- | |- | ||
|4||8|| [[Eljus | |4||8|| [[Eljus Sipovski]]|| 1795|| [[Lasnamäe MKK]]||M|| 1994|| 1b:1|| 7w:2|| 4b:0|| 9w:2|| 6b:2|| 3w:1|| 5w:1|| 9|| 55(-1) | ||
|- | |- | ||
|5||2|| [[Helina | |5||2|| [[Helina Rajasalu]]|| 2120|| [[Nõmme KK]]|| F|| 1993|| 9b:2|| 4w:0|| 10b:2|| 6w:2|| 3b:1|| 5w:0|| 13b:2|| 9|| 47(-1) | ||
|- | |- | ||
|6||1|| [[Andreas | |6||1|| [[Andreas Tulva]]|| 1711|| [[Lasnamäe MKK]]||M|| 2000|| 8w:1|| 6b:0|| 12w:2|| 5b:1|| 7w:2|| 10b:2|| 3b:0|| 8|| 51(-1) | ||
|- | |- | ||
|7||6|| [[Diana | |7||6|| [[Diana Romanenkova]]||1727|| [[Nõmme KK]]|| F|| 1992|| 13b:2|| 1w:2|| 3b:0|| 2b:0|| 8w:0|| 9w:2|| 12b:2|| |8|| 44(-1) | ||
|- | |- | ||
|8||7|| [[Frank | |8||7|| [[Frank Smirnov]]|| 0|| [[Lasnamäe MKK]]||M|| 1999|| 4b:0|| 8b:0|| 13w:2|| 10w:1|| 1b:0|| 12w:2|| 9b:2|| 7|| | ||
|- | |- | ||
|9||10|| [[Anneli | |9||10|| [[Anneli Trees]]|| 1358|| [[Lasnamäe MKK]]||F|| 1998|| 3b:0|| 13w:2|| 2w:0|| 7b:1|| 12b:2|| 1w:0|| 4b:0|| 5|| | ||
|- | |- | ||
|10||13||[[Karmen | |10||13||[[Karmen Vagula]]|| 0|| [[Nõmme KK]]|| F|| 2000|| 6w:0|| 10b:0|| 7b:0|| 12w:2|| 9b:2|| 4w:-|| 2w:-|| 4|| | ||
|- | |- | ||
|11||9|| [[Joonatan | |11||9|| [[Joonatan Mäggi]]|| 0|| [[SK Remii]]|| M|| 1999|| 2w:0|| 12b:2|| 5w:0|| 8b:0|| 13w:0|| 6b:0|| 7w:0|| 2|| | ||
|- | |- | ||
|12||12||[[Morten | |12||12||[[Morten Mäggi]]|| 0|| [[SK Remii]]|| M|| 2000|| 5b:0|| 9w:0|| 1b:0|| 13b:0|| 10w:0|| 7b:0|| 6w:0|| 0|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Redaktsioon: 13. märts 2011, kell 10:38
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2011
1992. aastal sündinud ja nooremad
1998. aastal sündinud ja nooremad
12. märts 2010
koht | jrk | nimi | koef | klubi | M/N | s/a | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koef |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Anti Ingel | 2318 | Nõmme KK | M | 1993 | 10w:2 | 5b:2 | 6w:2 | 4b:2 | 2w:1 | 8b:1 | 1w:2 | 12 | |
2 | 4 | Elvia Sõber | 2121 | SK Remii | F | 1993 | 7w:2 | 2b:2 | 8w:2 | 3w:0 | 5b:0 | 13b:2 | 10w:2 | 10 | 52(-1) |
3 | 5 | Martin Talimets | 2213 | Nõmme KK | M | 1993 | 12w:2 | 3w:0 | 9b:2 | 1w:1 | 4w:2 | 2b:2 | 8b:1 | 10 | 50(-1) |
4 | 8 | Eljus Sipovski | 1795 | Lasnamäe MKK | M | 1994 | 1b:1 | 7w:2 | 4b:0 | 9w:2 | 6b:2 | 3w:1 | 5w:1 | 9 | 55(-1) |
5 | 2 | Helina Rajasalu | 2120 | Nõmme KK | F | 1993 | 9b:2 | 4w:0 | 10b:2 | 6w:2 | 3b:1 | 5w:0 | 13b:2 | 9 | 47(-1) |
6 | 1 | Andreas Tulva | 1711 | Lasnamäe MKK | M | 2000 | 8w:1 | 6b:0 | 12w:2 | 5b:1 | 7w:2 | 10b:2 | 3b:0 | 8 | 51(-1) |
7 | 6 | Diana Romanenkova | 1727 | Nõmme KK | F | 1992 | 13b:2 | 1w:2 | 3b:0 | 2b:0 | 8w:0 | 9w:2 | 12b:2 | 8 | 44(-1) |
8 | 7 | Frank Smirnov | 0 | Lasnamäe MKK | M | 1999 | 4b:0 | 8b:0 | 13w:2 | 10w:1 | 1b:0 | 12w:2 | 9b:2 | 7 | |
9 | 10 | Anneli Trees | 1358 | Lasnamäe MKK | F | 1998 | 3b:0 | 13w:2 | 2w:0 | 7b:1 | 12b:2 | 1w:0 | 4b:0 | 5 | |
10 | 13 | Karmen Vagula | 0 | Nõmme KK | F | 2000 | 6w:0 | 10b:0 | 7b:0 | 12w:2 | 9b:2 | 4w:- | 2w:- | 4 | |
11 | 9 | Joonatan Mäggi | 0 | SK Remii | M | 1999 | 2w:0 | 12b:2 | 5w:0 | 8b:0 | 13w:0 | 6b:0 | 7w:0 | 2 | |
12 | 12 | Morten Mäggi | 0 | SK Remii | M | 2000 | 5b:0 | 9w:0 | 1b:0 | 13b:0 | 10w:0 | 7b:0 | 6w:0 | 0 |
Poisid (1997 ja nooremad):
I koht - Frank Smirnov
II koht - Lauri Kelder
Poisid (1991 ja nooremad):
I koht - Priit Tänav
II koht - Anti Ingel
III koht - Eljus Šipovski
Tüdrukud (1997 ja nooremad):
I koht - Joanna Sild (järelmatš 4:2)
II koht - Veronika Pikkel (järelmatš 2:4)
III koht - Hannela Melis
III koht - Hedvig Melis
Tüdrukud (1991 ja nooremad):
I koht - Elvia Sõber
Peakohtunik: Piret Viirma