Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) |
||
144. rida: | 144. rida: | ||
| 7 | | 7 | ||
| Gustav Adolfi Gümnaasium | | Gustav Adolfi Gümnaasium | ||
| | | 8<sup>16</sup> | ||
| | | 2<sup>1</sup> | ||
| | | 4<sup>5</sup> | ||
| | | 7<sup>6</sup> | ||
| | | 4<sup>9</sup> | ||
| | | 1<sup>1</sup> | ||
| | | 2<sup>3</sup> | ||
| '''28''' | | '''28''' | ||
|- | |- | ||
| 8 | | 8 | ||
| Tallinna Ühisgümaasium | | Tallinna Ühisgümaasium | ||
| | | 4<sup>18</sup> | ||
| | | 6<sup>9</sup> | ||
| | | 1<sup>2</sup> | ||
| | | 5<sup>13</sup> | ||
| | | 2<sup>11</sup> | ||
| | | 3<sup>12</sup> | ||
| | | 7<sup>15</sup> | ||
| '''28''' | | '''28''' | ||
|- | |- |
Redaktsioon: 19. aprill 2006, kell 10:17
Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused
Tallinna Malemaja 18. aprill 2006
Paremusjärjestus
Koht | Võistkond | Punkte | Buchholtz |
---|---|---|---|
1 | Tallinna Reaalkool | 47 | |
Konstantin Selli, Martin Talimets, Mark Kristjan Küttim, Heidi Mülla | |||
2 | Nõmme Põhikool | 43 | |
Priit Tänav, Art-Mihkel Tedrema, Kristjan Jürgenson, Maret Martsepp | |||
3 | Pääsküla Gümnaasium | 40 | |
Janek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Martin Seppam, Elvia Sõber | |||
4 | Laagna Gümnaasium | 36 | |
Marko Nõmm, Eljus Šipovski, Tõnu Tibar, Veronika Pikkel | |||
5 | Jakob Westholmi Gümnaasium | 31 | |
Jürgen Leesmann, Kaur Saarmann, Raido Rusch, Irina Laškevitš | |||
6 | Tõnismäe Reaalkool | 29 | |
Andrei Rõbinski, Aleksei Fimaier, Vadim Saifulin, Karina Kisselite | |||
7 | Gustav Adolfi Gümnaasium | 28 | 238 |
8 | Tallinna Ühisgümaasium | 28 | 174 |
9 | Kesklinna Vene Gümnaasium | 27 | |
10 | Ranniku Gümnaasium | 26 | |
11 | Tallinna Tehnikagümnaasium | 24 | 221 |
12 | Heleni Kool | 24 | 190 |
13 | Järveotsa Gümnaasium | 24 | 166 |
14 | Sikupilli keskkool | 24 | 162 |
15 | Pae Gümnaasium | 22 | |
16 | Tallinna Inglise Kolledž | 18 | |
17 | Ehte Gümnaasium | 18 | |
18 | Tallinna Humanitaargümnaasium | 10 |
Peakohtunik: Villem Lüüs
Turniiri tabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tallinna Reaalkool | 813 | 67 | 63 | 62 | 817 | 711 | 65 | 47 |
2 | Nõmme Põhikool | 64 | 76 | 78 | 21 | 63 | 77 | 811 | 43 |
3 | Pääsküla Gümnaasium | 810 | 717 | 21 | 74 | 22 | 86 | 67 | 40 |
4 | Laagna Gümnaasium | 22 | 814 | 511 | 13 | 45 | 89 | 812 | 36 |
5 | Jakob Westholmi Gümnaasium | 59 | 412 | 47 | 411 | 44 | 817 | 21 | 31 |
6 | Tõnismäe Reaalkool | 714 | 12 | 612 | 17 | 810 | 03 | 613 | 29 |
7 | Gustav Adolfi Gümnaasium | 816 | 21 | 45 | 76 | 49 | 11 | 23 | 28 |
8 | Tallinna Ühisgümaasium | 418 | 69 | 12 | 513 | 211 | 312 | 715 | 28 |
9 | Kesklinna Vene Gümnaasium | 27 | |||||||
10 | Ranniku Gümnaasium | 26 | |||||||
11 | Tallinna Tehnikagümnaasium | 24 | |||||||
12 | Heleni Kool | 24 | |||||||
13 | Järveotsa Gümnaasium | 24 | |||||||
14 | Sikupilli keskkool | 24 | |||||||
15 | Pae Gümnaasium | 22 | |||||||
16 | Tallinna Inglise Kolledž | 18 | |||||||
17 | Ehte Gümnaasium | 18 | |||||||
18 | Tallinna Humanitaargümnaasium | 10 |