Mall:Kalender/2019/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
(+1) |
||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 26. aprill – 05. mai || Noorte EM || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] || | | 26. aprill – 05. mai || Noorte EM || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] || | ||
|- | |- | ||
| 1. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t471/index.html 7. kukesammu turniir] || 64 || Tallink City Hotell || [[Nupuklubi]] / [[Tabasalu Kabeklubi]] || Tarmo Tulva | | 1. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t471/index.html 7. kukesammu turniir] || 64 || Tallink City Hotell || [[Nupuklubi]] / [[Tabasalu Kabeklubi]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| 1. mai || [[Ida- ja Lääne-Kärdla 2019. aasta matš]] || 64 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | | 1. mai || [[Ida- ja Lääne-Kärdla 2019. aasta matš]] || 64 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 11. mai || Eesti meistrivõistlused välkkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t472/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t473/index.html Naised]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Aare Harak | | 11. mai || Eesti meistrivõistlused välkkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t472/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t473/index.html Naised]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 12. mai || Eesti meistrivõistlused kiirkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t474/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t475/index.html Naised]|| 100 || Malemaja || EKL || Aare Harak | | 12. mai || Eesti meistrivõistlused kiirkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t474/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t475/index.html Naised]|| 100 || Malemaja || EKL || Aare Harak | ||
|- | |- | ||
| 18. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t476/index.html Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes] - [http://www.kabeliit.ee/images/e/e0/TALLINNA_LAHTISED_MEISTRIV%C3%95ISTLUSED_RAHVUSVAHELISES_KABES_2019.pdf juhend] || 100 || Malemaja || EKL || | | 18. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t476/index.html Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes] - [http://www.kabeliit.ee/images/e/e0/TALLINNA_LAHTISED_MEISTRIV%C3%95ISTLUSED_RAHVUSVAHELISES_KABES_2019.pdf juhend] || 100 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 19. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t477/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp]<br> Tallinna meistrivõistlused vene kabes || 64 || Malemaja || EKL || | | 19. mai || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t477/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp]<br> Tallinna meistrivõistlused vene kabes || 64 || Malemaja || EKL || Tarmo Tulva | ||
|- | |- | ||
| 25. mai || Jõgeva Pargikabe [[Media:Jõgeva Pargikabe 2019 juhend.pdf|(juhend)]] || 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 25. mai || Jõgeva Pargikabe [[Media:Jõgeva Pargikabe 2019 juhend.pdf|(juhend)]] || 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |||
| 25. mai || [[Hiiumaa naiste 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || Kärdla Kultuurikeskus || Hiiumaa Kabeklubi || Raivo Rist | |||
|- | |- | ||
| 26. mai || Eesti veteranide ind.-võistk. meistrivõistlused [[Media:Eesti veteranide mv 2019.pdf|(juhend)]] || 64 || Jõgeva || EKL / Jõgeva Kabeklubi || Ülar Poom | | 26. mai || Eesti veteranide ind.-võistk. meistrivõistlused [[Media:Eesti veteranide mv 2019.pdf|(juhend)]] || 64 || Jõgeva || EKL / Jõgeva Kabeklubi || Ülar Poom |
Redaktsioon: 25. mai 2019, kell 18:23
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
26. aprill – 05. mai | Noorte EM | 64 | Kranevo, Bulgaaria | IDF | |
1. mai | 7. kukesammu turniir | 64 | Tallink City Hotell | Nupuklubi / Tabasalu Kabeklubi | Tarmo Tulva |
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2019. aasta matš | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised | 100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
18. mai | Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - juhend | 100 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp Tallinna meistrivõistlused vene kabes |
64 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
25. mai | Jõgeva Pargikabe (juhend) | 64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
25. mai | Hiiumaa naiste 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
26. mai | Eesti veteranide ind.-võistk. meistrivõistlused (juhend) | 64 | Jõgeva | EKL / Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |