Mall:Kalender/2018/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
9. rida: | 9. rida: | ||
| 10. november || Eesti juunioride meistrivõistlused - [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1144/ (noormehed)] [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1145/ (neiud)]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | | 10. november || Eesti juunioride meistrivõistlused - [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1144/ (noormehed)] [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1145/ (neiud)]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 11. november || [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1156/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || | | 11. november || [http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_1156/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || Malemaja || EKL || Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| 17. november || Eesti koolide III karikavõistlused kabes - [http://www.kabeliit.ee/images/e/ec/Juhend_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf juhend], [http://www.kabeliit.ee/images/1/10/Ajakava_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf ajakava] <br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> || 64 || Tallinna Pääsküla kool || [[Nõmme KK]] || | | 17. november || Eesti koolide III karikavõistlused kabes - [http://www.kabeliit.ee/images/e/ec/Juhend_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf juhend], [http://www.kabeliit.ee/images/1/10/Ajakava_Eesti_koolide_III_karikav%C3%B5istlus_kabes.pdf ajakava] <br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> || 64 || Tallinna Pääsküla kool || [[Nõmme KK]] || | ||
15. rida: | 15. rida: | ||
| 17. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | | 17. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 17. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t452/index.html Viies kukesamm] || 64 || | | 17. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t452/index.html Viies kukesamm] || 64 || Malemaja || [[Nupuklubi]] || [[Irma Nahkor]] | ||
|- | |- | ||
| 18. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t453/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp] || 64 || | | 18. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t453/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp] || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 20. november || [[Tallinna koolinoorte 2018/19 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>''' || 64 || | | 20. november || [[Tallinna koolinoorte 2018/19 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>''' || 64 || Malemaja || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| 24. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || | | 24. november || Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || Jõgeva KK || Ülar Poom | ||
|- | |- | ||
| 25. november || | | 25. november || | ||
29. rida: | 29. rida: | ||
| style="border: 0px" | Paunvere 22. kabeturniir - [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/Paunvere2018 täiskasvanud], [http://www.jogevakabeklubi.ee/wp-content/uploads/2018/11/Paunvere-noored-2018.pdf noored]<br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> | | style="border: 0px" | Paunvere 22. kabeturniir - [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/Paunvere2018 täiskasvanud], [http://www.jogevakabeklubi.ee/wp-content/uploads/2018/11/Paunvere-noored-2018.pdf noored]<br><small><b>*Algus kell 11:00</b></small> | ||
|} | |} | ||
|| 64 || Palamuse Gümnaasium || | || 64 || Palamuse Gümnaasium || Jõgeva KK || Ülar Poom | ||
|- | |- | ||
|mitmel päeval ||[[Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes|Hiiumaa meistrivõistluste järelmatš]] || 100 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || | |||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 1. detsember 2018, kell 07:40
November | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. oktoober – 3. november | Noorte maailma meistrivõistlused | 100 | Homiel, Valgevene | FMJD | |||
10. november | Eesti juunioride meistrivõistlused - (noormehed) (neiud) | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
11. november | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs | ||
17. november | Eesti koolide III karikavõistlused kabes - juhend, ajakava *Algus kell 11:00 |
64 | Tallinna Pääsküla kool | Nõmme KK | |||
17. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
17. november | Viies kukesamm | 64 | Malemaja | Nupuklubi | Irma Nahkor | ||
18. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill | ||
20. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs | ||
24. november | Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
25. november |
|
64 | Palamuse Gümnaasium | Jõgeva KK | Ülar Poom | ||
mitmel päeval | Hiiumaa meistrivõistluste järelmatš | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi |