Eesti meistrivõistlused juunioridele 2011 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
35. rida: | 35. rida: | ||
! jrk !! nimi !! Klubi !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! width=20|7 !! width=20|8 !! punkte !! koht | ! jrk !! nimi !! Klubi !! width=20|1 !! width=20|2 !! width=20|3 !! width=20|4 !! width=20|5 !! width=20|6 !! width=20|7 !! width=20|8 !! punkte !! koht | ||
|- | |- | ||
|1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || || || || || ||0 || || ''' ''' | |1||[[ Joanna Sild]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| X|| 0 || 0|| || || || ||0 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| || || || || || || || ''' ''' | |2||[[ Diana Romanenkova]] ||[[Nõmme KK]]|| 2|| X|| || || || || || || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| || || X|| || || 2|| 0|| || || ''' ''' | |3||[[ Anneli Trees]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| 2|| || X|| || || 2|| 0|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|4||[[ Margit Viirma]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| || || || X||2 ||2 || || || || ''' ''' | |4||[[ Margit Viirma]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| || || || X||2 ||2 || 2|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| || || ||0 || X|| || || 0|| || ''' ''' | |5||[[ Janet Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]]|| || || ||0 || X|| 2|| || 0|| || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| || || 0||0 || || X|| || || || ''' ''' | |6||[[ Veronika Pikkel]] ||[[Lasnamäe MKK]]|| || || 0||0 || 0|| X|| || || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| || || 2|| || || || X|| || || ''' ''' | |7||[[ Helina Rajasalu]] ||[[Nõmme KK]]|| || || 2|| 0|| || || X|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|8||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii SK]]|| 2|| || || ||2 || || || X|| || ''' ''' | |8||[[ Elvia Sõber]] ||[[Remii SK]]|| 2|| 2|| || ||2 || || || X|| || ''' ''' | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Redaktsioon: 25. märts 2011, kell 12:42
Finaalturniir (24.–27. märts)
- Peakohtunik: Piret Viirma
- 8 osavõtjat
- Ringsüsteemis, 1 ring
- ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
- Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
- 2 paremat pääsevad otse 2012. a. juunioride meistrivõistluste finaali.
Noormehed
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frank Smirnov | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Martin Talimets | Nõmme KK | 2 | X | 2 | ||||||
3 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | X | 1 | 2 | |||||
4 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2 | X | 0 | 0 | 2 | ||||
5 | Anti Ingel | Nõmme KK | 2 | 2 | X | 2 | |||||
6 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1 | 2 | 0 | X | |||||
7 | Kalev Mänd | Läänemaa KK | 0 | 0 | 0 | X |
Neiud
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 0 | ||||||
2 | Diana Romanenkova | Nõmme KK | 2 | X | ||||||||
3 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 2 | X | 2 | 0 | ||||||
4 | Margit Viirma | Lasnamäe MKK | X | 2 | 2 | 2 | ||||||
5 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 0 | X | 2 | 0 | ||||||
6 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | X | ||||||
7 | Helina Rajasalu | Nõmme KK | 2 | 0 | X | |||||||
8 | Elvia Sõber | Remii SK | 2 | 2 | 2 | X |
Võistluste ajakava:
24.03. Kell 10:00 võistluste avamine ja I voor
24.03. Kell 15:00 II voor
25.03. Kell 10:00 III voor
25.03. Kell 15:00 IV voor
26.03. Kell 15:00 V voor
27.03. Kell 10:00 VI voor
27.03. Kell 15:00 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.