Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) (→Neiud) |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja 13 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)''' | '''Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)''' | ||
Tallinn, 22.–25. aprill 2018 | |||
== Noormehed == | == Noormehed == | ||
5. rida: | 7. rida: | ||
! !! Nimi !! FMJD<br /> reiting !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ! !! Nimi !! FMJD<br /> reiting !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || Hans-Robert Kannukene || 1933 || * || 0 || 1 || 2 || | | 1 || Hans-Robert Kannukene || 1933 || * || 0 || 1 || 2 || 0 || 1 || '''4''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || Priit Lokotar || 1926 || 2 || * || 0 || | | 2 || Priit Lokotar || 1926 || 2 || * || 0 || 0 || 2 || 0 || '''4''' || '''4.''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || Robert Antoi || 1903 || 1 || 2 || * || 1 || 2 || | | 3 || Robert Antoi || 1903 || 1 || 2 || * || 1 || 2 || 1 || '''7''' || '''2.''' | ||
|- | |- | ||
| 4 || Andreas Tulva || 2029 || 0 || | | 4 || Andreas Tulva || 2029 || 0 || 2 || 1 || * || 2 || 0 || '''5''' || '''3.''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || Kris Taimre || 1904 || | | 5 || Kris Taimre || 1904 || 2 || 0 || 0 || 0 || * || 0 || '''2''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Kaspar Padar || 1891 || 1 || 2 || | | 6 || Kaspar Padar || 1891 || 1 || 2 || 1 || 2 || 2 || * || '''8''' || '''1.''' | ||
|} | |} | ||
[http://www.kabeliit.ee/tdam/2018/2018estchj.htm Partiid] | |||
== Neiud == | == Neiud == | ||
23. rida: | 27. rida: | ||
! !! Nimi !! FMJD<br />reiting !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ! !! Nimi !! FMJD<br />reiting !! width=20 | 1 !! width=20 |2 !!width=20 | 3 !! width=20 | 4 !! width=20 |5 !! width=20 |6 !! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| 1 || Triinu Jalg || 1897 || * || 1 || 2 || 2 || | | 1 || Triinu Jalg || 1897 || * || 1 || 2 || 2 || 1 || 1 || '''7''' || '''2.''' | ||
|- | |- | ||
| 2 || Karmen Vagula || 1881 || 1 || * || 0 || | | 2 || Karmen Vagula || 1881 || 1 || * || 0 || 2 || 0 || 0 || '''3''' || '''5.''' | ||
|- | |- | ||
| 3 || Karmen Kuusik || 1906 || 0 || 2 || * || 2 || 0 || | | 3 || Karmen Kuusik || 1906 || 0 || 2 || * || 2 || 0 || 2 || '''6''' || '''3.''' | ||
|- | |- | ||
| 4 || Karoliina Kurm || 1900 || 0 || | | 4 || Karoliina Kurm || 1900 || 0 || 0 || 0 || * || 1 || 1 || '''2''' || '''6.''' | ||
|- | |- | ||
| 5 || Merilii Jalg || 1929 || | | 5 || Merilii Jalg || 1929 || 1 || 2 || 2 || 1 || * || 2 || '''8''' || '''1.''' | ||
|- | |- | ||
| 6 || Britta-Elisabeth Koorem || 1856 || 1 || 2 || | | 6 || Britta-Elisabeth Koorem || 1856 || 1 || 2 || 0 || 1 || 0 || * || '''4''' || '''4.''' | ||
|} | |} | ||
[http://www.kabeliit.ee/tdam/2018/2018estchjg.htm Partiid] | |||
;Kohtunik | ;Kohtunik | ||
54. rida: | 59. rida: | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/3.html III voor (Lokotar-Padar)] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/3.html III voor (Lokotar-Padar)] <br /> | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/4.html IV voor (Koorem-M.Jalg)] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/4.html IV voor (Koorem-M.Jalg)] <br /> | ||
[http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/5.html V voor] <br /> | [http://www.kabeliit.ee/2018juuniorid/5.html V voor (Antoi-Padar)] <br /> | ||
== Välislingid == | |||
*[http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_350/ Noormeeste tulemused FMJD tulemuste lehel] | |||
*[http://fmjd.org/results/tournaments/2018/f_351/ Neidude tulemused FMJD tulemuste lehel] | |||
[[Kategooria:2018]] | [[Kategooria:2018]] |
Viimane redaktsioon: 21. veebruar 2019, kell 10:49
Eesti juunioride meistrivõistlused 2018 (100)
Tallinn, 22.–25. aprill 2018
Noormehed
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans-Robert Kannukene | 1933 | * | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5. |
2 | Priit Lokotar | 1926 | 2 | * | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4. |
3 | Robert Antoi | 1903 | 1 | 2 | * | 1 | 2 | 1 | 7 | 2. |
4 | Andreas Tulva | 2029 | 0 | 2 | 1 | * | 2 | 0 | 5 | 3. |
5 | Kris Taimre | 1904 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 0 | 2 | 6. |
6 | Kaspar Padar | 1891 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | * | 8 | 1. |
Neiud
Nimi | FMJD reiting |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Punkte | Koht | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Triinu Jalg | 1897 | * | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 7 | 2. |
2 | Karmen Vagula | 1881 | 1 | * | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5. |
3 | Karmen Kuusik | 1906 | 0 | 2 | * | 2 | 0 | 2 | 6 | 3. |
4 | Karoliina Kurm | 1900 | 0 | 0 | 0 | * | 1 | 1 | 2 | 6. |
5 | Merilii Jalg | 1929 | 1 | 2 | 2 | 1 | * | 2 | 8 | 1. |
6 | Britta-Elisabeth Koorem | 1856 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | * | 4 | 4. |
- Kohtunik
- Villem Lüüs
Ajakava
- 1. voor - 22. aprill 11.00
- 2. voor - 23. aprill 9.00
- 3. voor - 23. aprill 15.00
- 4. voor - 24. aprill 11.00
- 5. voor - 25. aprill 9.00
Live
(üks laud)
I voor (Antoi-Tulva)
II voor (M.Jalg-Kuusik)
III voor (Lokotar-Padar)
IV voor (Koorem-M.Jalg)
V voor (Antoi-Padar)