Erinevus lehekülje "Eesti Kabeliidu juhatus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 67: Rida 67:
 
<br>
 
<br>
 
<br>
 
<br>
[[Pilt:whoop.jpg|80px|left]]
+
[[Pilt:Ülar.jpg|80px|left]]
 
'''[[Ülar Poom]]'''<br>
 
'''[[Ülar Poom]]'''<br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>
 
'''JUHATUSE LIIGE''' <br>

Viimane redaktsioon: 13. veebruar 2019, kell 19:23

[redigeeri] Eesti Kabeliidu juhatus valiti 1. veebruaril 2019.

Tarmo Tulva 1.jpg

Tarmo Tulva
PRESIDENT
e-mail: tarmo.tulva@kabeliit.ee
GSM: (+372) 5042024





Arno Uutma.jpg

Arno Uutma
ASEPRESIDENT
GMI (brasiilia kabe), SM (vene kabe)
e-mail: arno.uutma@kabeliit.ee



Janek mäggi.jpg

Janek Mäggi
ASEPRESIDENT
Maailma Kabeföderatsiooni (FMJD) president
e-mail: janek.maggi@kabeliit.ee
Tel: (+372) 6 690 552



Viktoria Lehtmets.jpg

Viktoria Lehtmets
JUHATUSE LIIGE
Eesti Kabeliidu direktor
e-mail: viktoria.lehtmets@kabeliit.ee



Whoop.jpg

Argo Unnuk
JUHATUSE LIIGE
FMJD meister
e-mail: argo.unnuk@kabeliit.ee



Krista.jpg

Krista Pahapill
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.pahapill@kabeliit.ee



Kerdi Pesur.jpg

Kerdi Pesur
JUHATUSE LIIGE
e-mail: kerdi.pesur@kabeliit.ee





Whoop.jpg

Krista Villemson
JUHATUSE LIIGE
e-mail: krista.villemson@kabeliit.ee



Ülar.jpg

Ülar Poom
JUHATUSE LIIGE
e-mail: ylar.poom@kabeliit.ee






[redigeeri] Juhatuse koosolekute protokollid ja otsused


Eesti Kabeliidu üldkoosolekud
2001200320062008200920102011201220132013 suvi2015201620172017 suvi20182019 - 2019 kevad
Personaalsed tööriistad