Mall:Kalender/2023/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
13. rida: | 13. rida: | ||
| 06. mai || Jõgevamaa mv brasiilia kabes <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Virtus]], Jõgeva || [[JSL Kalju]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 06. mai || Jõgevamaa mv brasiilia kabes <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Virtus]], Jõgeva || [[JSL Kalju]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4. etapp|| 64 || Elva Spordihoone || [[Elva Mõttemängude Klubi]] || | | 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4. etapp <br><b>[https://www.kabeliit.ee/turniirid/t669/index.html A-turniir] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t670/index.html B-turniir]|| 64 || Elva Spordihoone || [[Elva Mõttemängude Klubi]] || | ||
|- | |- | ||
| 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || |
Redaktsioon: 13. mai 2023, kell 01:47
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
22. aprill - 1. mai | Noorte EM | 64 | Türgi | IDF | |
27. aprill - 6. mai | Täiskasvanute EM | 64 | Türgi | IDF | |
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2023. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
06. mai | Jõgevamaa mv brasiilia kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
07. mai | Elva Kabe 2023 - 4. etapp A-turniir B-turniir |
64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
20. mai | 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. mai | Viimsi noorteturniir Juhend | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
27. mai | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
27. mai | Jõgeva Pargikabe Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. mai | Eesti veteranide mv - Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | EKL, Jõgeva Kabeklubi |