Mall:Kalender/2023/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Mai </font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Mai </font> | ||
|- | |- | ||
| 22. aprill - 1. mai || <b><font color="Purple">Noorte EM</font></b> || 64 || | | 22. aprill - 1. mai || <b><font color="Purple">Noorte EM</font></b> || 64 || Türgi || [[IDF]] || | ||
|- | |- | ||
| 27. aprill - 6. mai || <b><font color="Purple">Täiskasvanute EM</font></b> || 64 || | | 27. aprill - 6. mai || <b><font color="Purple">Täiskasvanute EM</font></b> || 64 || Türgi || IDF || | ||
|- | |- | ||
| | | 1. mai || [[Ida- ja Lääne-Kärdla 2023. aasta matš]] || 64 ja 100 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | ||
|- | |- | ||
| 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4.etapp || 64 || Elva Spordihoone || Elva Mõttemängude Klubi || | | 06. mai || Jõgevamaa mv brasiilia kabes <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Virtus]], Jõgeva || [[JSL Kalju]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |||
| 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4. etapp || 64 || Elva Spordihoone || [[Elva Mõttemängude Klubi]] || | |||
|- | |- | ||
| 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 14. mai || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || | | 14. mai || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || Malemaja || EKL || | ||
|- | |- | ||
| 20. mai || 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp || 100 || | | 20. mai || 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp || 100 || Malemaja || EKL || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 21. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp || 64 || | | 21. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 21. mai || Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/e/ef/Viimsi_noored_2023.pdf Juhend]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | | 21. mai || Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/e/ef/Viimsi_noored_2023.pdf Juhend]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 27. mai || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || | | 27. mai || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || Malemaja || EKL || | ||
|- | |- | ||
| 27. mai || Jõgeva Pargikabe <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || | | 27. mai || Jõgeva Pargikabe <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || Jõgeva Kabeklubi || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 28. mai || Eesti veteranide mv - [https://www.kabeliit.ee/images/c/ca/Eesti_veteranide_mv_2023.pdf juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || | | 28. mai || Eesti veteranide mv - [https://www.kabeliit.ee/images/c/ca/Eesti_veteranide_mv_2023.pdf juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || EKL, Jõgeva Kabeklubi || | ||
|- | |- | ||
Redaktsioon: 1. mai 2023, kell 09:34
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
22. aprill - 1. mai | Noorte EM | 64 | Türgi | IDF | |
27. aprill - 6. mai | Täiskasvanute EM | 64 | Türgi | IDF | |
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2023. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
06. mai | Jõgevamaa mv brasiilia kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
07. mai | Elva Kabe 2023 - 4. etapp | 64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
20. mai | 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. mai | Viimsi noorteturniir Juhend | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
27. mai | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
27. mai | Jõgeva Pargikabe *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. mai | Eesti veteranide mv - juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | EKL, Jõgeva Kabeklubi |