Eesti meistrivõistlused juunioridele rahvusvahelises kabes 2012: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
14. rida: | 14. rida: | ||
|1||[[ Kristofer Diligentov]] ||[[Nõmme KK]] ||X|| 0|| || 0 || 0|| || || 0 || || ''' ''' | |1||[[ Kristofer Diligentov]] ||[[Nõmme KK]] ||X|| 0|| || 0 || 0|| || || 0 || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|2||[[Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]] ||2 || X|| || | |2||[[Hendrik Tamm]] ||[[Pärnumaa SL]] ||2 || X|| || 2 || || || 2|| 0 || || ''' ''' | ||
|- style="text-decoration: line-through" | |- style="text-decoration: line-through" | ||
|3||[[ Siim Ilison]] ||[[Nõmme KK]] || || || X|| || ||0|| || || || ''' jäi haigeks ''' | |3||[[ Siim Ilison]] ||[[Nõmme KK]] || || || X|| || ||0|| || || || ''' jäi haigeks ''' | ||
|- | |- | ||
|4||[[ Antanas Zamulskis]] ||[[Nõmme KK]] || 2|| | |4||[[ Antanas Zamulskis]] ||[[Nõmme KK]] || 2|| 0 || || X|| 0|| 0|| 1|| || || ''' ''' | ||
|- | |- | ||
|5||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]] || 2 || || || 2 || X|| 0|| 0|| 1 || || ''' ''' | |5||[[ Andreas Jürgenson]] ||[[Nõmme KK]] || 2 || || || 2 || X|| 0|| 0|| 1 || || ''' ''' |
Redaktsioon: 24. märts 2012, kell 11:26
Finaalturniir (22.–25. märts 2012)
- Peakohtunik: Piret Viirma
- 8 osavõtjat
- Ringsüsteemis, 1 ring
- ajakontroll 1 tund 20 minutit + 1 minut käigule (Fischeri süsteem)
- Partiide üles kirjutamine on kohustuslik
Noormehed
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristofer Diligentov | Nõmme KK | X | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
2 | Hendrik Tamm | Pärnumaa SL | 2 | X | 2 | 2 | 0 | |||||
3 | Siim Ilison | Nõmme KK | X | 0 | jäi haigeks | |||||||
4 | Antanas Zamulskis | Nõmme KK | 2 | 0 | X | 0 | 0 | 1 | ||||
5 | Andreas Jürgenson | Nõmme KK | 2 | 2 | X | 0 | 0 | 1 | ||||
6 | Anti Ingel | Nõmme KK | 2 | 2 | 2 | X | ||||||
7 | Mark Kristian Küttim | Nõmme KK | 0 | 1 | 2 | X | ||||||
8 | Martin Talimets | Nõmme KK | 2 | 2 | 1 | X |
Neiud
jrk | nimi | Klubi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karoliina Emilie Mättik | Nõmme KK | X | jäi haigeks | ||||||||
2 | Elvia Sõber | Remii | X | 2 | 2 | 2 | ||||||
3 | Maria Jõesoo | Nõmme KK | 0 | X | 0 | 2 | ||||||
4 | Karolina Joanurm | Lasnamäe MKK | X | 0 | 0 | 0 | ||||||
5 | Janet Tamm | Pärnumaa SL | 2 | X | 0 | 2 | 2 | |||||
6 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | ||||
7 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | ||||
8 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | X |
Võistluste ajakava:
22.03. Kell 11:00 võistluste avamine ja I voor
23.03. Kell 09:00 II voor
23.03. Kell 15:00 III voor
24.03. Kell 09:00 IV voor
24.03. Kell 15:00 V voor
25.03. Kell 09:00 VI voor
25.03. Kell 14:30 VII voor, mille järel võistluste lõpetamine.