Tallinn 2010: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Mehed) |
(→Mehed) |
||
10. rida: | 10. rida: | ||
|- | |- | ||
| 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | | 1 || style="text-align: left;"|[[Kalev-August Parksepp]]|| style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mn || 2050 | ||
|*|| | |*||0||.||.||.||.||.||.||.||1||'''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | | 2 || style="text-align: left;"|[[Murodoullo Amrillaev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2324 | ||
| | |2||*||.||.||.||.||.||.||1||.||'''3''' || | ||
|- | |- | ||
| 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | | 3 || style="text-align: left;"|[[Kaido Leesmann]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mi || 2312 | ||
|.||.||*||.||.||.||.||.|| | |.||.||*||.||.||.||.||.||1||.||'''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | | 4 || style="text-align: left;"|[[Edvard Bužinskij]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2335 | ||
|.||.||.||*||.||.||1|| | |.||.||.||*||.||.||1||1||.||.||'''2''' || | ||
|- | |- | ||
| 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | | 5 || style="text-align: left;"|[[Andrei Kalmakov]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Venemaa}} || gmi || 2333 | ||
|.||.||.||.||*||1|| | |.||.||.||.||*||1||2||.||.||.||'''3''' || | ||
|- | |- | ||
| 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | | 6 || style="text-align: left;"|[[Guntis Valneris]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Läti}} || gmi || 2418 | ||
|.||.||.||.||1||*||.||.||.|| | |.||.||.||.||1||*||.||.||.||2||'''3''' || | ||
|- | |- | ||
| 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | | 7 || style="text-align: left;"|[[Raivo Rist]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2158 | ||
|.||.||.||1|| | |.||.||.||1||0||.||*||.||.||.||'''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | | 8 || style="text-align: left;"|[[Arno Uutma]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Eesti}} || mf || 2124 | ||
|.||.||.|| | |.||.||.||1||.||.||.||*||.||.||'''1''' || | ||
|- | |- | ||
| 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | | 9 || style="text-align: left;"|[[Anatoli Gantvarg]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Valgevene}} || gmi || 2393 | ||
|.||1|| | |.||1||1||.||.||.||.||.||*||.||'''2''' || | ||
|- | |- | ||
| 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | | 10|| style="text-align: left;"|[[Aleksej Domčev]] || style="text-align: left;"|{{PisiLipp|Leedu}} || gmi || 2319 | ||
|1||.||.||.||.|| | |1||.||.||.||.||0||.||.||.||*||'''1''' || | ||
|} | |} | ||
Redaktsioon: 27. juuni 2010, kell 11:34
Rahvusvaheline turniir TALLINN 2010
- Mehed
- 26. juuni – 4. juuli
- Naised
- 28. juuni – 4. juuli
Tabelid
Mehed
nr | mängija | riik | tiitel | reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | punkte | koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalev-August Parksepp | Eesti | mn | 2050 | * | 0 | . | . | . | . | . | . | . | 1 | 1 | |
2 | Murodoullo Amrillaev | Venemaa | gmi | 2324 | 2 | * | . | . | . | . | . | . | 1 | . | 3 | |
3 | Kaido Leesmann | Eesti | mi | 2312 | . | . | * | . | . | . | . | . | 1 | . | 1 | |
4 | Edvard Bužinskij | Leedu | gmi | 2335 | . | . | . | * | . | . | 1 | 1 | . | . | 2 | |
5 | Andrei Kalmakov | Venemaa | gmi | 2333 | . | . | . | . | * | 1 | 2 | . | . | . | 3 | |
6 | Guntis Valneris | Läti | gmi | 2418 | . | . | . | . | 1 | * | . | . | . | 2 | 3 | |
7 | Raivo Rist | Eesti | mf | 2158 | . | . | . | 1 | 0 | . | * | . | . | . | 1 | |
8 | Arno Uutma | Eesti | mf | 2124 | . | . | . | 1 | . | . | . | * | . | . | 1 | |
9 | Anatoli Gantvarg | Valgevene | gmi | 2393 | . | 1 | 1 | . | . | . | . | . | * | . | 2 | |
10 | Aleksej Domčev | Leedu | gmi | 2319 | 1 | . | . | . | . | 0 | . | . | . | * | 1 |
Keskmine reiting: 2277
Kategooria: TIT-XIV
Normid: gmi - 12; mi - 8; mf - 6
Peakohtunik: Villem Lüüs
Naised
mängija | riik | tiitel | reiting |
---|---|---|---|
Antra Valnere | Läti | mff | 2158 |
Marika Azojan | Eesti | mff | 2126 |
Kaari Vainonen | Eesti | 2123 | |
Piret Viirma | Eesti | mff | 2122 |
Viktoria Motritško | Ukraina | mff | 2120 |
Sabina Kovalevskaja | Leedu | 2106 | |
Veronika Vilčinska | Leedu | 2076 | |
Margit Viirma | Eesti | 1952 |
Keskmine reiting: 2098
Kategooria: TI-VI
Normid: mf - 8