Eesti meeste 51. meistrivõistlused vene kabes (1999): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti 51. meistrivõistlused vene kabes meestele''' toimusid Türil 11.–14. märtsil 1999. <table border = 1> <tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Võistleja</th><th>Kuulu...') |
PResümee puudub |
||
28. rida: | 28. rida: | ||
Enne võistlust oli Vello Luha reiting 2580 ja Algo Laidvee reiting 2288. | Enne võistlust oli Vello Luha reiting 2580 ja Algo Laidvee reiting 2288. | ||
[[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabes| | [[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabes|51]] | ||
[[Kategooria: | [[Kategooria:1999]] |
Viimane redaktsioon: 26. oktoober 2022, kell 17:14
Eesti 51. meistrivõistlused vene kabes meestele toimusid Türil 11.–14. märtsil 1999.
Jrk | Võistleja | Kuuluvus | Järk | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lembit Ainsoo | Tartu | 5:1 | 19:0 | 7:2 | 17:2 | 3:0 | 10:1 | 6:0 | 18:0 | +:2 | 8 | 14.–18. | |
2 | Maldon Haljas | Kunda | M | 4:2 | 11:0 | 17:1 | 15:2 | 6:1 | 12:2 | 19:1 | 5:2 | 20:0 | 11 | 5. |
3 | Andres Hantson | Lasnamäe | M | 21:2 | 16:2 | 11:1 | 19:0 | 1:2 | 5:1 | 8:1 | 20:0 | 18:2 | 11 | 4. |
4 | Orme Kaul | Rakvere | MK | 2:0 | 21:2 | 12:0 | 16:1 | 9:1 | 7:2 | 18:2 | 6:2 | 8:0 | 10 | 10. |
5 | Jaak Laast | Keila | MK | 1:1 | 18:2 | 15:2 | 11:1 | 19:1 | 3:1 | 20:1 | 2:0 | 17:1 | 10 | 8. |
6 | Algo Laidvee | Tartu | MK | 8:1 | 14:2 | 20:1 | 12:1 | 2:1 | 13:0 | 1:2 | 4:0 | 7:0 | 8 | 14.–18. |
7 | Gennadi Lavrentjev | Narva | MK | 15:0 | 9:1 | 1:0 | 18:0 | +:2 | 4:0 | 21:2 | 14:2 | 6:2 | 9 | 13. |
8 | Vello Luht | Viljandi | M | 6:1 | 12:1 | 13:2 | 20:0 | 17:2 | 11:2 | 3:1 | 19:1 | 4:2 | 12 | 3. |
9 | Jüri Lätt | Tartu | MK | 20:0 | 7:1 | 14:0 | +:2 | 4:1 | 16:1 | 17:0 | 21:0 | 10:1 | 6 | 20.–21. |
10 | Indrek Migur | Lahepere | MK | 11:0 | +:2 | 19:0 | 21:2 | 14:1 | 1:1 | 12:1 | 13:0 | 9:1 | 8 | 14.–18. |
11 | Osvald Pais | Pärnu | MK | 10:2 | 2:2 | 3:1 | 5:1 | 20:0 | 8:0 | 13:1 | 17:1 | 12:2 | 10 | 7. |
12 | Vassili Patskun | Maardu | MK | 17:1 | 8:1 | 4:2 | 6:1 | 18:1 | 2:0 | 10:1 | 16:1 | 11:0 | 8 | 14.–18. |
13 | Uno Plakk | Keila | M | 18:1 | 17:1 | 8:0 | 14:1 | 15:2 | 6:2 | 11:1 | 10:2 | 19:1 | 11 | 6. |
14 | Jaan Rohtsalu | Järvamaa | MK | +:1 | 6:0 | 9:2 | 13:1 | 10:1 | 18:0 | 15:1 | 7:0 | 21:1 | 7 | 19. |
15 | Kalju Rooni | Pärnu | MK | 7:2 | 20:1 | 5:0 | 2:0 | 13:0 | 21:2 | 14:1 | +:2 | 16:0 | 8 | 14.–18. |
16 | Rafael Saskevitš | Maardu | I | 19:1 | 3:0 | 18:1 | 4:1 | 21:1 | 9:1 | +:2 | 12:1 | 15:2 | 10 | 9. |
17 | Ardu Treinbuk | Narva | MK | 12:1 | 13:1 | 2:1 | 1:0 | 8:0 | +:2 | 9:2 | 11:1 | 5:1 | 9 | 11. |
18 | Sergei Tšistjakov | Lasnamäe | MK | 13:1 | 5:0 | 16:1 | 7:2 | 12:1 | 14:2 | 4:0 | 1:2 | 3:0 | 9 | 12. |
19 | Andrus Tull | Järvamaa | M | 16:1 | 1:2 | 10:2 | 3:2 | 5:1 | 20:1 | 2:1 | 8:1 | 13:1 | 12 | 2. |
20 | Arno Uutma | Lahepere | SM | 9:2 | 15:1 | 6:1 | 8:2 | 11:2 | 19:1 | 5:1 | 3:2 | 2:2 | 14 | 1. |
21 | Raido Värik | Nõmme | I | 3:0 | 4:0 | +:2 | 10:0 | 16:1 | 15:0 | 7:0 | 9:2 | 14:1 | 6 | 20.–21. |
Enne võistlust oli Vello Luha reiting 2580 ja Algo Laidvee reiting 2288.