Mall:Kalender/2018/09: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 16 vahepealset redaktsiooni) | |||
6. rida: | 6. rida: | ||
|- | |- | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 1.–9. september || Veteranide Euroopa meistrivõistlused || 100 || || [[EDC]] || | |||
| 1. | |||
|- | |- | ||
| 8. september || Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || | | 8. september || Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 16. september || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 16. september || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t444/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |||
| 15.– 24. september || [https://idf64.org/ru/2018/%d1%80%d1%83%d1%81%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b0%d1%82-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d1%8b-%d1%81%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8-%d0%bc%d1%83%d0%b6%d1%87%d0%b8/ IDF-i Euroopa meistrivõistlused] meestele ja naistele. Eestist osalesid Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] || | |||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 22. | | 22.–23. september || [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 - 2018| Eesti võistkondlikud meistrivõistlused]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kristi Promet]] | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 24. | | 24.–29. september || Brasiilia kabe MM - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29468.pdf juhend] || 64 || İzmiri provints, Türgi || [[FMJD]] || | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| | | 29.september – 08.oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] - poisid [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bb/index.html (kvalifikatsioon)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bfb/ (B finaal)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/g/index.html tüdrukud] || 100 || Horyniec-Zdrój, Poola || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 4. november 2018, kell 16:27
September | |||||
---|---|---|---|---|---|
1.–9. september | Veteranide Euroopa meistrivõistlused | 100 | EDC | ||
8. september | Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | Jõgeva KK | Ülar Poom |
16. september | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
15.– 24. september | IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalesid Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma | 64 | Kranevo, Bulgaaria | IDF | |
22.–23. september | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Kristi Promet |
24.–29. september | Brasiilia kabe MM - juhend | 64 | İzmiri provints, Türgi | FMJD | |
29.september – 08.oktoober | Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud | 100 | Horyniec-Zdrój, Poola | FMJD |