Mall:Kalender/2017/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
(+1) |
||
(ei näidata 4 kasutaja 14 vahepealset redaktsiooni) | |||
11. rida: | 11. rida: | ||
| 11. november || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t391/index.html Poisid] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t392/index.html Tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | | 11. november || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t391/index.html Poisid] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t392/index.html Tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 12. november || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | | 12. november || Eesti meistrivõistlused minikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t393/index.html Poisid] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t394/index.html Tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
| 18. november || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, [[Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | | 18. november || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, [[Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 19. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t395/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |||
| 19. november || [[Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] || 100 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Arvo Rist]] | |||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 25. november || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 25. november || Eesti meistrivõistlused kadettidele - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t396/index.html poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t397/index.html tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |||
| 26. november || 21. Paunvere kabeturniir [http://www.jogevakabeklubi.ee/wp-content/uploads/2017/11/Paunvere-2017.jpg info]<br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Palamuse Gümnaasium|| [[Jõgeva Kabeklubi]] || | |||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 26. november - 3. detsember || Euroopa veteranide meistrivõistlused || 100 || [[Kolobrzeg]], Poola || [[EDC]] || | | 26. november - 3. detsember || Euroopa veteranide meistrivõistlused || 100 || [[Kolobrzeg]], Poola || [[EDC]] || | ||
|- | |- | ||
| 28. november || [[Tallinna koolinoorte 2017/18 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br>*Algus kell 12:00 || 64 || [[Malemaja]] || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs | | 28. november || [[Tallinna koolinoorte 2017/18 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br>*Algus kell 12:00 || 64 || [[Malemaja]] || Tallinna Haridusamet || [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 20. detsember 2017, kell 21:18
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
28.oktoober - 5. november | Noorte maailmameistrivõistlused | 100 | Dabki, Poola | FMJD | |
04. november | Kukesamm 3 | 64 | Malemaja | Nupuklubi/Tabasalu KK | Krista Pahapill |
11. november | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
12. november | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
18. november | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. november | Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes | 100 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Arvo Rist |
25. november | Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
26. november | 21. Paunvere kabeturniir info *Algus kell 10:00 |
64 | Palamuse Gümnaasium | Jõgeva Kabeklubi | |
26. november - 3. detsember | Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Kolobrzeg, Poola | EDC | |
28. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs |