Mall:Kalender/2017/04: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 9 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font> | ||
|- | |- | ||
| 1. aprill || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/seeria2017_3/ Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp] || 64 || | | 1. aprill || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/seeria2017_3/ Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp] || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 1. aprill || Harju MV [http://www.harjusport.ee/admin/upload/Dokumendid/15%20%20%20%20%20Hj%20MV%20kabe%20juhend%2017.doc Juhend] [http://www.harjusport.ee/admin/upload/Dokumendid/Copy%20of%2015_1%20%20Hj%20MV%20kabereg%20leht%2017.xls Registreerimisleht] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t362/ | | 1. aprill || Harju MV [http://www.harjusport.ee/admin/upload/Dokumendid/15%20%20%20%20%20Hj%20MV%20kabe%20juhend%2017.doc Juhend] [http://www.harjusport.ee/admin/upload/Dokumendid/Copy%20of%2015_1%20%20Hj%20MV%20kabereg%20leht%2017.xls Registreerimisleht] Turniiritabelid:[http://www.kabeliit.ee/turniirid/t362/ Mehed, naised ja minikadetid (U13)] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t363/ Pisikadetid (U10)]|| 64 || Kiili kool || [[Tabasalu KK]], Harjumaa Spordiliit || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 8. aprill || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/jogevamaa_veteranide_mv2017/ Jõgevamaa veteranide MV] || 64 || | | 8. aprill || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/jogevamaa_veteranide_mv2017/ Jõgevamaa veteranide MV] || 64 || Jõgeva, Virtus || Jõgeva KK || Ülar Poom | ||
|- | |- | ||
| 8. aprill || Eesti koolide II karikavõistlused kabes [http://kabeliit.ee/images/1/10/Koolide_kabev%C3%B5istlused_2017-juhend.pdf Juhend] [http://kabeliit.ee/images/5/55/2017_koolide_II_karikavoistlus_kabes.pdf Tulemused] || 64 || [[Nõmme Noortemaja]] || | | 8. aprill || Eesti koolide II karikavõistlused kabes [http://kabeliit.ee/images/1/10/Koolide_kabev%C3%B5istlused_2017-juhend.pdf Juhend] [http://kabeliit.ee/images/5/55/2017_koolide_II_karikavoistlus_kabes.pdf Tulemused] || 64 || [[Nõmme Noortemaja]] || Nõmme Noortemaja, [[Nõmme KK]] || [[Heinar Jahu]] | ||
|- | |||
| 9. aprill || [[Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] | |||
|- | |- | ||
| 15. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t364/ Lehti 2. mälestusturniir] || 100 || Arula külalistemaja || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | | 15. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t364/ Lehti 2. mälestusturniir] || 100 || Arula külalistemaja || [[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 16.-19. aprill || Eesti juuniorite meistrivõistlused [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t365/index.html Noormehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t366/index.html Neiud] || 100 || [[Malemaja]] || | | 16.-19. aprill || Eesti juuniorite meistrivõistlused [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t365/index.html Noormehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t368/index.html Noormeeste järelmatš] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t366/index.html Neiud] || 100 || [[Malemaja]] || EKL || [[Hans Pukk]] | ||
|- | |- | ||
| 16. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t367/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp] || 64 || | | 16. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t367/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp] || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 21. | | 21.–23. aprill || Nõmme kevad [http://www.kabeliit.ee/images/2/2c/Nomme_kevad_juh_est.pdf Juhend], [http://www.kabeliit.ee/images/d/d0/Paevakava_nomme_kevad_2017.pdf Ajakava], [http://www.kabeliit.ee/images/5/55/Osalejad_N%C3%B5mme_Kevadel.pdf Registreerimisleht], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t369/index.html Tulemused] || 100 || Nõmme Noortemaja || Nõmme Noortemaja, Nõmme KK || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 29. aprill || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp | | 29. aprill || [http://jogevakabeklubi.ee/turniirid/seeria2017_4/ Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp] || 64 || Jõgeva, Virtus || Jõgeva KK || Ülar Poom | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 30. aprill | | 30. aprill – 8. mai|| Euroopa noorte meistrivõistlused || 64 || Orjol, Venemaa || [[IDF]] || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 11. juuli 2017, kell 11:52
Aprill | |||||
---|---|---|---|---|---|
1. aprill | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
1. aprill | Harju MV Juhend Registreerimisleht Turniiritabelid:Mehed, naised ja minikadetid (U13) Pisikadetid (U10) | 64 | Kiili kool | Tabasalu KK, Harjumaa Spordiliit | Aare Harak |
8. aprill | Jõgevamaa veteranide MV | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
8. aprill | Eesti koolide II karikavõistlused kabes Juhend Tulemused | 64 | Nõmme Noortemaja | Nõmme Noortemaja, Nõmme KK | Heinar Jahu |
9. aprill | Hiiumaa 2017. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | |
15. aprill | Lehti 2. mälestusturniir | 100 | Arula külalistemaja | EKL | Tarmo Tulva |
16.-19. aprill | Eesti juuniorite meistrivõistlused Noormehed, Noormeeste järelmatš Neiud | 100 | Malemaja | EKL | Hans Pukk |
16. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21.–23. aprill | Nõmme kevad Juhend, Ajakava, Registreerimisleht, Tulemused | 100 | Nõmme Noortemaja | Nõmme Noortemaja, Nõmme KK | Kermo Taimre |
29. aprill | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
30. aprill – 8. mai | Euroopa noorte meistrivõistlused | 64 | Orjol, Venemaa | IDF |