Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(ei näidata sama kasutaja 10 vahepealset redaktsiooni) | |||
4. rida: | 4. rida: | ||
== Tüdrukute järelmatš meistritiitlile == | == Tüdrukute järelmatš meistritiitlile == | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! koht !! nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! punkte | ! koht !! nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! punkte | ||
|- | |- | ||
13. rida: | 13. rida: | ||
== Poiste järelmatš meistritiitlile == | == Poiste järelmatš meistritiitlile == | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! koht !! nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! punkte | ! koht !! nimi !! width=20 | 1 !! width=20 | 2 !! width=20 | 3 !! punkte | ||
|- | |- | ||
22. rida: | 22. rida: | ||
== Tüdrukute finaalturniir == | == Tüdrukute finaalturniir == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
! koht !! nimi !! kuuluvus !! reiting !! JT !! JS !! VP !! HM !! KV !! AT !! punkte | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Janet Tamm]] ||Pärnumaa ||1451||*||1||2||1||2||2||'''8''' | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Joanna Sild]] ||Lasnamäe MKK||1518||1||*||1||2||2||2||'''8''' | |||
|- | |||
|3 ||[[Veronika Pikkel]]||Lasnamäe MKK||1621||0||1||*||2||2||2||'''7''' | |||
|- | |||
|4 ||[[Heidi Mülla]] ||Nõmme KK ||1399||1||0||0||*||2||0||'''3''' | |||
|- | |||
|5 ||[[Kätlin Vist]] ||Käru || ||0||0||0||0||*||2||'''2''' | |||
|- | |||
|6 ||[[Anneli Trees]] ||Lasnamäe MKK|| ||0||0||0||2||0||*||'''2''' | |||
|} | |||
== Poiste finaalturniir == | == Poiste finaalturniir == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
|- | |||
! koht !! nimi !! kuuluvus !! reiting !! NK !! JJ !! HT !! EŠ !! KJ !! EJ !! punkte | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Norman Knjazev]] ||Lasnamäe MKK ||1826||*||1||0||2||2||2||'''7''' | |||
|- | |||
|1–2 ||[[Janek Jaanimäe]] ||Nõmme KK ||1841||1||*||2||0||2||2||'''7''' | |||
|- | |||
|3 ||[[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa ||1947||2||0||*||2||2||0||'''6''' | |||
|- | |||
|4 ||[[Eljus Šipovski]] ||Lasnamäe MKK ||1803||0||2||0||*||2||2||'''6''' | |||
|- | |||
|5 ||[[Kristjan Jürgenson]] ||Nõmme KK ||1860||0||0||0||0||*||2||'''2''' | |||
|- | |||
|6 ||[[Erik Jaanimäe]] ||Nõmme KK ||1800||0||0||2||0||0||*||'''2''' | |||
|} | |||
== Tüdrukute poolfinaal == | == Tüdrukute poolfinaal == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! Kuuluvus !! Reiting !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | |||
|- | |||
|1 ||[[Joanna Sild]] ||Lasnamäe MKK||1518||11:2|| 4:2|| 3:2|| 2:0|| 8:2|| 5:2|| 6:1||'''11''' | |||
|- | |||
|2 ||[[Veronika Pikkel]] ||Lasnamäe MKK||1621||13:2||12:2|| 5:2|| 1:2|| 3:1||11:2|| 4:0||'''11''' | |||
|- | |||
|3 ||[[Janet Tamm]] ||Pärnumaa SK||1451||10:2|| 7:2|| 1:0|| 6:2|| 2:1|| 4:1|| 5:2||'''10''' | |||
|- | |||
|4 ||[[Heidi Mülla]] ||Nõmme KK||1399|| 6:2|| 1:0||15:2|| 7:2|| 5:0|| 3:1|| 2:2||'''9''' | |||
|- | |||
|5–9||[[Kristina Kapustina]] ||Lasnamäe MKK|| ||16:2|| 9:2|| 2:0||11:2|| 4:2|| 1:0|| 3:0||'''8''' | |||
|- | |||
|5–9||[[Anneli Trees]] ||Lasnamäe MKK|| || 4:0||13:2||12:2|| 3:0|| 7:2|| 8:1|| 1:1||'''8''' | |||
|- | |||
|5–9||[[Kätlin Vist]] ||Käru|| ||14:2|| 3:0|| 9:2|| 4:0|| 6:0||10:2||12:2||'''8''' | |||
|- | |||
|5–9||[[Anneli Djakiv]] ||Käru|| ||12:0||10:1||14:2||15:2|| 1:0|| 6:1||16:2||'''8''' | |||
|- | |||
|5–9||[[Karmen Vagula]] ||Nõmme KK|| ||15:2|| 5:0|| 7:0||12:0||13:2||16:2||11:2||'''8''' | |||
|- | |||
|10||[[Nadežda Lebedeva]] ||Lasnamäe MKK|| || 3:0|| 8:1||11:0||13:2||16:2|| 7:0||15:2||'''7''' | |||
|- | |||
|11||[[Dagmar Seera]] ||Käru|| || 1:0||14:2||10:2|| 5:0||12:2|| 2:0|| 9:0||'''6''' | |||
|- | |||
|12||[[Elisa Polov]] ||Lasnamäe MKK|| || 8:2|| 2:0|| 6:0|| 9:2||11:0||14:2|| 7:0||'''6''' | |||
|- | |||
|13||[[Ljudmila Kovaltšuk]] ||Lasnamäe MKK|| || 2:0|| 6:0||16:2||10:0|| 9:0||15:2||14:2||'''6''' | |||
|- | |||
|14||[[Johanna-Sofi Kreitzberg]]||Lasnamäe MKK|| || 7:0||11:0|| 8:0||16:2||15:2||12:0||13:0||'''4''' | |||
|- | |||
|15||[[Britta-Elisabeth Koorem]]||Lasnamäe MKK|| || 9:0||16:2|| 4:0|| 8:0||14:0||13:0||10:0||'''2''' | |||
|- | |||
|16||[[Kaire Sepp]] ||Lasnamäe MKK|| || 5:0||15:0||13:0||14:0||10:0|| 9:0|| 8:0||'''0''' | |||
|} | |||
=== Tüdrukute poolfinaali järelturniir 5.-8. kohale === | === Tüdrukute poolfinaali järelturniir 5.-8. kohale === | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! KV !! AT !! KV !! KK !! Punkte | |||
|- | |||
| 5 || [[Kätlin Vist]] || * || 2 || 1 || 2 || '''5''' | |||
|- | |||
| 6 || [[Anneli Trees]] || 0 || * || 2 || 1 || '''3''' | |||
|- | |||
| 7 || [[Karmen Vagula]] || 1 || 0 || * || 2 || '''3''' | |||
|- | |||
| 8 || [[Kristina Kapustina]] || 0 || 1 || 0 || * || '''1''' | |||
|} | |||
Trees — Vagula 2:0 | |||
== Poiste poolfinaal == | == Poiste poolfinaal == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! Kuuluvus !! Reiting !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | |||
|- | |||
|1 ||[[Janek Jaanimäe]] ||Nõmme||1841||15:2|| 7:2|| 4:2|| 6:1|| 2:1|| 3:1|| 5:1||'''10''' | |||
|- | |||
|2 ||[[Eljus Šipovski]] ||Lasnamäe||1803||18:2|| 8:2|| 6:1|| 9:2|| 1:1|| 4:1|| 3:1||'''10''' | |||
|- | |||
|3 ||[[Hendrik Tamm]] ||Pärnumaa||1947|| 9:0||11:2||15:2||18:2|| 6:2|| 1:1|| 2:1||'''10''' | |||
|- | |||
|4 ||[[Norman Knjazev]] ||Lasnamäe||1826||19:2|| 5:1|| 1:0||16:2|| 9:2|| 2:1|| 8:2||'''10''' | |||
|- | |||
|5–7||[[Kristjan Jürgenson]] ||Nõmme||1860||13:2|| 4:1|| 9:0||14:2|| 7:2|| 6:1|| 1:1||'''9''' | |||
|- | |||
|5–7||[[Erik Jaanimäe]] ||Nõmme||1800||14:2||16:2|| 2:1|| 1:1|| 3:0|| 5:1|| 9:2||'''9''' | |||
|- | |||
|5–7 ||[[Karl Jaagup Kask]] ||Nõmme||1809||20:2|| 1:0||14:1|| 8:2|| 5:0||10:2||13:2||'''9''' | |||
|- | |||
|8 ||[[Kristofer Tali]] ||Nõmme||1655||12:2|| 2:0||10:2|| 7:0||13:2||11:2|| 4:0||'''8''' | |||
|- | |||
|9 ||[[Martin Jantson]] ||Nõmme||1916|| 3:2||10:1|| 5:2|| 2:0|| 4:0||14:2|| 6:0||'''7''' | |||
|- | |||
|10||[[Marek Jaanimäe]] ||Nõmme||1708||11:2|| 9:1|| 8:0||13:1||12:1|| 7:0||14:2||'''7''' | |||
|- | |||
|11||[[Allan Šipovski]] ||Lasnamäe|| ||10:0|| 3:0||20:2||15:2||18:2|| 8:0||12:1||'''7''' | |||
|- | |||
|12||[[Geilo Valdmann]] ||Käru|| || 8:0||18:0||13:1||17:2||10:1||19:2||11:1||'''7''' | |||
|- | |||
|13||[[Karel Pedask]] ||Nõmme|| || 5:0||20:2||12:1||10:1|| 8:0||18:2|| 7:0||'''6''' | |||
|- | |||
|14||[[Andreas Jürgenson]] ||Nõmme||1620|| 6:0|| 0:2|| 7:1|| 5:0||15:2|| 9:0||10:0||'''5''' | |||
|- | |||
|15||[[Kristjan Risti]] ||Lasnamäe|| || 1:0||19:2|| 3:0||11:0||14:0||20:1||17:2||'''5''' | |||
|- | |||
|16||[[Raido Sepp]] ||Lasnamäe|| || 0:2|| 6:0||18:0|| 4:0||19:2||17:0||20:1||'''5''' | |||
|- | |||
|17||[[Georg Mattias Vaino]]||Nõmme|| || 0:0|| 0:0||19:2||12:0||20:1||16:2||15:0||'''5''' | |||
|- | |||
|18||[[Joel Markus Terras]] ||Lasnamäe||1579|| 2:0||12:2||16:2|| 3:0||11:0||13:0||19:0||'''4''' | |||
|- | |||
|19||[[Frank Smirnov]] ||Lasnamäe|| || 4:0||15:0||17:0||20:2||16:0||12:0||18:2||'''4''' | |||
|- | |||
|20||[[Ragles Raudla]] ||Käru|| || 7:0||13:0||11:0||19:0||17:1||15:1||16:1||'''3''' | |||
|} | |||
=== Poiste poolfinaali järelturniir 5.-7 kohale === | === Poiste poolfinaali järelturniir 5.-7 kohale === | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | |||
! Koht !! Nimi !! EJ !! KJ !! KK !! Punkte | |||
|- | |||
| 5 || [[Erik Jaanimäe]] || * || 2 || 1 || '''3''' | |||
|- | |||
| 6 || [[Kristjan Jürgenson]] || 0 || * || 2 || '''2''' | |||
|- | |||
| 7 || [[Karl Jaagup Kask]] || 1 || 0 || * || '''1''' | |||
|} | |||
== Vaata ka == | == Vaata ka == |
Viimane redaktsioon: 20. oktoober 2007, kell 21:37
Eesti meistrivõistlused minikadettidele 64 (2007)
Tallinn, Paul Kerese Malemaja, 29.-30. september 2007
Tüdrukute järelmatš meistritiitlile
koht | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | 0 | 2 | 2 | 4 |
2 | Janet Tamm | 2 | 0 | 0 | 2 |
Poiste järelmatš meistritiitlile
koht | nimi | 1 | 2 | 3 | punkte |
---|---|---|---|---|---|
1 | Janek Jaanimäe | 0 | 2 | 2 | 4 |
2 | Norman Knjazev | 2 | 0 | 0 | 2 |
Tüdrukute finaalturniir
koht | nimi | kuuluvus | reiting | JT | JS | VP | HM | KV | AT | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1–2 | Janet Tamm | Pärnumaa | 1451 | * | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 8 |
1–2 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1518 | 1 | * | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 |
3 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1621 | 0 | 1 | * | 2 | 2 | 2 | 7 |
4 | Heidi Mülla | Nõmme KK | 1399 | 1 | 0 | 0 | * | 2 | 0 | 3 |
5 | Kätlin Vist | Käru | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 | |
6 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | * | 2 |
Poiste finaalturniir
koht | nimi | kuuluvus | reiting | NK | JJ | HT | EŠ | KJ | EJ | punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1–2 | Norman Knjazev | Lasnamäe MKK | 1826 | * | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 |
1–2 | Janek Jaanimäe | Nõmme KK | 1841 | 1 | * | 2 | 0 | 2 | 2 | 7 |
3 | Hendrik Tamm | Pärnumaa | 1947 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 0 | 6 |
4 | Eljus Šipovski | Lasnamäe MKK | 1803 | 0 | 2 | 0 | * | 2 | 2 | 6 |
5 | Kristjan Jürgenson | Nõmme KK | 1860 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 2 |
6 | Erik Jaanimäe | Nõmme KK | 1800 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | * | 2 |
Tüdrukute poolfinaal
Koht | Nimi | Kuuluvus | Reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joanna Sild | Lasnamäe MKK | 1518 | 11:2 | 4:2 | 3:2 | 2:0 | 8:2 | 5:2 | 6:1 | 11 |
2 | Veronika Pikkel | Lasnamäe MKK | 1621 | 13:2 | 12:2 | 5:2 | 1:2 | 3:1 | 11:2 | 4:0 | 11 |
3 | Janet Tamm | Pärnumaa SK | 1451 | 10:2 | 7:2 | 1:0 | 6:2 | 2:1 | 4:1 | 5:2 | 10 |
4 | Heidi Mülla | Nõmme KK | 1399 | 6:2 | 1:0 | 15:2 | 7:2 | 5:0 | 3:1 | 2:2 | 9 |
5–9 | Kristina Kapustina | Lasnamäe MKK | 16:2 | 9:2 | 2:0 | 11:2 | 4:2 | 1:0 | 3:0 | 8 | |
5–9 | Anneli Trees | Lasnamäe MKK | 4:0 | 13:2 | 12:2 | 3:0 | 7:2 | 8:1 | 1:1 | 8 | |
5–9 | Kätlin Vist | Käru | 14:2 | 3:0 | 9:2 | 4:0 | 6:0 | 10:2 | 12:2 | 8 | |
5–9 | Anneli Djakiv | Käru | 12:0 | 10:1 | 14:2 | 15:2 | 1:0 | 6:1 | 16:2 | 8 | |
5–9 | Karmen Vagula | Nõmme KK | 15:2 | 5:0 | 7:0 | 12:0 | 13:2 | 16:2 | 11:2 | 8 | |
10 | Nadežda Lebedeva | Lasnamäe MKK | 3:0 | 8:1 | 11:0 | 13:2 | 16:2 | 7:0 | 15:2 | 7 | |
11 | Dagmar Seera | Käru | 1:0 | 14:2 | 10:2 | 5:0 | 12:2 | 2:0 | 9:0 | 6 | |
12 | Elisa Polov | Lasnamäe MKK | 8:2 | 2:0 | 6:0 | 9:2 | 11:0 | 14:2 | 7:0 | 6 | |
13 | Ljudmila Kovaltšuk | Lasnamäe MKK | 2:0 | 6:0 | 16:2 | 10:0 | 9:0 | 15:2 | 14:2 | 6 | |
14 | Johanna-Sofi Kreitzberg | Lasnamäe MKK | 7:0 | 11:0 | 8:0 | 16:2 | 15:2 | 12:0 | 13:0 | 4 | |
15 | Britta-Elisabeth Koorem | Lasnamäe MKK | 9:0 | 16:2 | 4:0 | 8:0 | 14:0 | 13:0 | 10:0 | 2 | |
16 | Kaire Sepp | Lasnamäe MKK | 5:0 | 15:0 | 13:0 | 14:0 | 10:0 | 9:0 | 8:0 | 0 |
Tüdrukute poolfinaali järelturniir 5.-8. kohale
Koht | Nimi | KV | AT | KV | KK | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | Kätlin Vist | * | 2 | 1 | 2 | 5 |
6 | Anneli Trees | 0 | * | 2 | 1 | 3 |
7 | Karmen Vagula | 1 | 0 | * | 2 | 3 |
8 | Kristina Kapustina | 0 | 1 | 0 | * | 1 |
Trees — Vagula 2:0
Poiste poolfinaal
Koht | Nimi | Kuuluvus | Reiting | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janek Jaanimäe | Nõmme | 1841 | 15:2 | 7:2 | 4:2 | 6:1 | 2:1 | 3:1 | 5:1 | 10 |
2 | Eljus Šipovski | Lasnamäe | 1803 | 18:2 | 8:2 | 6:1 | 9:2 | 1:1 | 4:1 | 3:1 | 10 |
3 | Hendrik Tamm | Pärnumaa | 1947 | 9:0 | 11:2 | 15:2 | 18:2 | 6:2 | 1:1 | 2:1 | 10 |
4 | Norman Knjazev | Lasnamäe | 1826 | 19:2 | 5:1 | 1:0 | 16:2 | 9:2 | 2:1 | 8:2 | 10 |
5–7 | Kristjan Jürgenson | Nõmme | 1860 | 13:2 | 4:1 | 9:0 | 14:2 | 7:2 | 6:1 | 1:1 | 9 |
5–7 | Erik Jaanimäe | Nõmme | 1800 | 14:2 | 16:2 | 2:1 | 1:1 | 3:0 | 5:1 | 9:2 | 9 |
5–7 | Karl Jaagup Kask | Nõmme | 1809 | 20:2 | 1:0 | 14:1 | 8:2 | 5:0 | 10:2 | 13:2 | 9 |
8 | Kristofer Tali | Nõmme | 1655 | 12:2 | 2:0 | 10:2 | 7:0 | 13:2 | 11:2 | 4:0 | 8 |
9 | Martin Jantson | Nõmme | 1916 | 3:2 | 10:1 | 5:2 | 2:0 | 4:0 | 14:2 | 6:0 | 7 |
10 | Marek Jaanimäe | Nõmme | 1708 | 11:2 | 9:1 | 8:0 | 13:1 | 12:1 | 7:0 | 14:2 | 7 |
11 | Allan Šipovski | Lasnamäe | 10:0 | 3:0 | 20:2 | 15:2 | 18:2 | 8:0 | 12:1 | 7 | |
12 | Geilo Valdmann | Käru | 8:0 | 18:0 | 13:1 | 17:2 | 10:1 | 19:2 | 11:1 | 7 | |
13 | Karel Pedask | Nõmme | 5:0 | 20:2 | 12:1 | 10:1 | 8:0 | 18:2 | 7:0 | 6 | |
14 | Andreas Jürgenson | Nõmme | 1620 | 6:0 | 0:2 | 7:1 | 5:0 | 15:2 | 9:0 | 10:0 | 5 |
15 | Kristjan Risti | Lasnamäe | 1:0 | 19:2 | 3:0 | 11:0 | 14:0 | 20:1 | 17:2 | 5 | |
16 | Raido Sepp | Lasnamäe | 0:2 | 6:0 | 18:0 | 4:0 | 19:2 | 17:0 | 20:1 | 5 | |
17 | Georg Mattias Vaino | Nõmme | 0:0 | 0:0 | 19:2 | 12:0 | 20:1 | 16:2 | 15:0 | 5 | |
18 | Joel Markus Terras | Lasnamäe | 1579 | 2:0 | 12:2 | 16:2 | 3:0 | 11:0 | 13:0 | 19:0 | 4 |
19 | Frank Smirnov | Lasnamäe | 4:0 | 15:0 | 17:0 | 20:2 | 16:0 | 12:0 | 18:2 | 4 | |
20 | Ragles Raudla | Käru | 7:0 | 13:0 | 11:0 | 19:0 | 17:1 | 15:1 | 16:1 | 3 |
Poiste poolfinaali järelturniir 5.-7 kohale
Koht | Nimi | EJ | KJ | KK | Punkte |
---|---|---|---|---|---|
5 | Erik Jaanimäe | * | 2 | 1 | 3 |
6 | Kristjan Jürgenson | 0 | * | 2 | 2 |
7 | Karl Jaagup Kask | 1 | 0 | * | 1 |