Mall:Kalender/2022/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata 6 kasutaja 16 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | ||
|- | |- | ||
| 29. oktoober | | 29. oktoober – 7. november || <font color=purple><b>Noorte MM</b></font> || 100 || Antalya, Türgi || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5. november || [[Hiiumaa 2022. aasta meistrivõistlused vene kabes]]<br>algus kell 10 || 64 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | ||
|- | |- | ||
| 12. november || Jõud 2022. meistrivõistlused kabes [http://www.joud.ee/est/g78s5798 Juhend]|| 64 || Jõgeva spordihoone Virtus || [http://www.joud.ee/ ESL Jõud], [[Jõgeva Kabeklubi]], [[EKL]] | | 12. november || Jõud 2022. aasta meistrivõistlused kabes [http://www.joud.ee/est/g78s5798 Juhend] Tulemused:[https://jogevakabeklubi.ee/turniirid/joud2022/ Täiskasvanud, kadetid] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t627/index.html Minikaketid]|| 64 || Jõgeva spordihoone Virtus || [http://www.joud.ee/ ESL Jõud], [[Jõgeva Kabeklubi]], [[EKL]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 13. november|| Elva Kabe 2022 6.etapp [https://docs.google.com/document/d/1xXs6IToDp8BbscezDlrg8HB0UoYWEs31YdbTVZhrCxI/edit?usp=sharing Juhend] || 64 || Elva Spordihoone || Elva Mõttemängude Klubi || | | 13. november|| Elva Kabe 2022 6. etapp [https://docs.google.com/document/d/1xXs6IToDp8BbscezDlrg8HB0UoYWEs31YdbTVZhrCxI/edit?usp=sharing Juhend] Tulemused: [https://www.kabeliit.ee//turniirid/t628 Lastegrupp] [https://www.kabeliit.ee//turniirid/t629 Täiskasvanute grupp]|| 64 || Elva Spordihoone || Elva Mõttemängude Klubi || | ||
|- | |- | ||
| 20. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 11.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 20. november || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t630/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 11. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 26.-27. november || <b>Eesti võistkondlikud meistrivõistlused</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 26.-27. november || <b>[[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2022|Eesti võistkondlikud meistrivõistlused]]</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t631/ Tabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 26. november 2022, kell 09:18
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
29. oktoober – 7. november | Noorte MM | 100 | Antalya, Türgi | FMJD | |
5. november | Hiiumaa 2022. aasta meistrivõistlused vene kabes algus kell 10 |
64 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
12. november | Jõud 2022. aasta meistrivõistlused kabes Juhend Tulemused:Täiskasvanud, kadetid Minikaketid | 64 | Jõgeva spordihoone Virtus | ESL Jõud, Jõgeva Kabeklubi, EKL | Ülar Poom |
13. november | Elva Kabe 2022 6. etapp Juhend Tulemused: Lastegrupp Täiskasvanute grupp | 64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | |
20. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2022 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
26.-27. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel | 100 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |