Eesti naiste 8. meistrivõistlused vene kabes (1964): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
P (näpuviga) |
Resümee puudub |
||
24. rida: | 24. rida: | ||
<tr><td>20</td><td>[[Õie Tuvikene]]</td><td>Pärnu</td><td>I</td><td>5:0</td><td>12:1</td><td>4:0</td><td>11:0</td><td>13:½</td><td>18:1</td><td>19:0</td><td>17:½</td><td>8:½</td><td>19:0</td><td>3½</td><td>16.</td></tr> | <tr><td>20</td><td>[[Õie Tuvikene]]</td><td>Pärnu</td><td>I</td><td>5:0</td><td>12:1</td><td>4:0</td><td>11:0</td><td>13:½</td><td>18:1</td><td>19:0</td><td>17:½</td><td>8:½</td><td>19:0</td><td>3½</td><td>16.</td></tr> | ||
</table> | </table> | ||
Peakohtunik oli August Mikk. | |||
Meistritiitel anti mõlemale esikoha jagajale, nii Irma Kreitsbergile kui Linda Piiperile. | |||
[[Kategooria:Eesti naiste meistrivõistlused vene kabes|08]] | [[Kategooria:Eesti naiste meistrivõistlused vene kabes|08]] | ||
[[Kategooria:1964]] | [[Kategooria:1964]] |
Viimane redaktsioon: 9. september 2022, kell 13:07
Eesti NSV 8. meistrivõistlused vene kabes naistele toimusid Viljandis 6.–12. juunil 1964.
Jrk. | Võistleja | Rajoon | Järk | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanna Cine | Riia | M | 18:1 | 6:1 | 2:1 | 16:½ | 4:1 | 14:1 | 5:½ | 9:½ | 15:½ | 3:1 | 8 | v. a. |
2 | Ferra Helmet | Tallinn | I | 9:1 | 3:1 | 1:0 | 19:1 | 16:0 | 5:0 | 14:½ | 11:0 | 18:½ | 12:½ | 4½ | 10. |
3 | Eva Holm | Tallinn | I | 10:1 | 2:0 | 14:0 | 8:1 | 19:1 | 4:0 | 15:½ | 12:1 | 16:½ | 1:0 | 5 | 9. |
4 | Irma Kreitsberg | Tallinn | I | 7:1 | 14:½ | 20:1 | 5:1 | 1:0 | 3:1 | 16:1 | 15:0 | 9:1 | 19:½ | 7 | 1.–2. |
5 | Õie Kundver | Valga | II | 20:1 | 17:1 | 16:½ | 4:0 | 11:1 | 2:1 | 1:½ | 14:½ | 19:½ | 9:0 | 6 | 3. |
6 | Virve Kärner | Viljandi | III | 13:1 | 1:0 | 11:½ | 15:0 | 10:0 | 12:½ | 18:½ | 7:½ | 17:½ | 8:1 | 4½ | 12. |
7 | Virve Licht | Viljandi | II | 4:0 | 15:½ | 8:½ | 17:1 | 14:0 | 19:0 | 12:1 | 6:½ | 10:½ | 13:½ | 4½ | 11. |
8 | Helvi Liblik | Viljandi | II | 19:0 | 13:½ | 7:½ | 3:0 | 12:1 | 17:½ | 10:0 | 18:0 | 20:½ | 6:0 | 3 | 18. |
9 | Milvi Lokkota | Tallinn | I | 2:0 | 18:1 | 17:1 | 14:½ | 15:1 | 16:½ | 11:½ | 1:½ | 4:0 | 5:1 | 6 | 4. |
10 | Tiiu Luig | Tallinn | II | 3:0 | 11:0 | 13:½ | 12:1 | 6:1 | 15:0 | 8:1 | 16:0 | 7:½ | 17:0 | 4 | 14. |
11 | Ella Luup | Tallinn | I | 16:0 | 10:1 | 6:½ | 20:1 | 5:0 | 13:½ | 9:½ | 2:1 | 14:½ | 18:1 | 6 | 6. |
12 | Armanda Mäeväli | Viljandi | IV | 17:0 | 20:0 | 18:½ | 10:0 | 8:0 | 6:½ | 7:0 | 3:0 | 13:1 | 2:½ | 2½ | 19. |
13 | Linda Naar | Viljandi | II | 6:0 | 8:½ | 10:½ | 18:½ | 20:½ | 11:½ | 17:1 | 19:0 | 12:0 | 7:½ | 4 | 15. |
14 | Mare Paim | Viljandi | I | 15:½ | 4:½ | 3:1 | 9:½ | 7:1 | 1:0 | 2:½ | 5:½ | 11:½ | 20:1 | 6 | 5. |
15 | Hilja Peterson | Valga | I | 14:½ | 7:½ | 19:½ | 6:1 | 9:0 | 10:1 | 3:½ | 4:1 | 1:½ | 16:0 | 5½ | 7. |
16 | Linda Piiper | Tallinn | I | 11:1 | 19:1 | 5:½ | 1:½ | 2:1 | 9:½ | 4:0 | 10:1 | 3:½ | 15:1 | 7 | 1.–2. |
17 | Aili Roosme | Tartu | III | 12:1 | 5:0 | 9:0 | 7:0 | 18:1 | 8:½ | 13:0 | 20:½ | 6:½ | 10:1 | 4½ | 13. |
18 | Erna Sauga | Pärnu | II | 1:0 | 9:0 | 12:½ | 13:½ | 17:0 | 20:0 | 6:½ | 8:1 | 2:½ | 11:0 | 3 | 17. |
19 | Polina Serg | Haapsalu | I | 8:1 | 16:0 | 15:½ | 2:0 | 3:0 | 7:1 | 20:1 | 13:1 | 5:½ | 4:½ | 5½ | 8. |
20 | Õie Tuvikene | Pärnu | I | 5:0 | 12:1 | 4:0 | 11:0 | 13:½ | 18:1 | 19:0 | 17:½ | 8:½ | 19:0 | 3½ | 16. |
Peakohtunik oli August Mikk.
Meistritiitel anti mõlemale esikoha jagajale, nii Irma Kreitsbergile kui Linda Piiperile.