Home Page

Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2012 (poisid)

EKL (kohtunik T. Tulva) 2012-09-21/2012-09-21
Arbiter: Aare Harak


Tournament table


SNo.TitleNameFMJDLocalR1R2R3R4R5R6R7Place
1Tulva, Andreas0 20222456810121
2Jürgenson, Andreas0 16732467810122
3Hinno, Kristjan0 1608245788103
4Zamulskis, Antanas0 150513557997
5Tammik, Tanel00244445524
6Simonov, Robert00111113333
7Antoi, Robert0024467998
8Ilves, Markkus Sven00022445526
9Vaiknemets, Egon00000234623
10Tagirovs, Devid00111335720
11Kallas, Kert00113555525
12Taidla, Dan00024668105
13Zimmer, Margus0023555799
14Tohver, Patrick Magnus00022466717
15Ilau, Kermo00113555718
16Ilau, Reio00223334431
17Skrabutenas, Sander00222466812
18Ilison, Siim00013557715
19Esvald, Karl Richard00024577716
20Rautam, Romel Hendrik00000233527
21Palover, Kevin Edward00133578106
22Kaldoja, Reio00022245528
24Laursoo, Keio00111134622
25Noveselov, Ruslan00002222432
26Kannukene, Hans Robert00224688104
27Tikerpuu, Uku00223355529
28Taimre, Kris00134445719
29Korkmann, Mikk00133357814
30Padar, Kaspar00224578811
31Anet, Markus00002245721
32Diligentov, Kristofer00235788810
33Mihhailov, Vladimir00134468813
34Albu, Karl-Markus00013335530
0Vaba, Mängija00000000034

ChessArbiter Pro draughts (v.3.51) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0073 Owner: Aare Harak