Võistluskalender 2005: erinevus redaktsioonide vahel
Resümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 5 vahepealset redaktsiooni) | |||
2. rida: | 2. rida: | ||
===Jaanuar=== | ===Jaanuar=== | ||
<b>15-16</b> – Eesti X | <b>15-16</b> – Eesti X maatalimängud (64) - eelturniirid kohtadel<br> | ||
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp]] (64) Tallinna Malemaja ( | <b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp]] (64) [[Tallinna Malemaja]] ([[Lasnamäe MKK]])<br> | ||
<b>16</b> – | <b>16</b> – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>22</b> – Eesti | <b>22</b> – Eesti esivõistlused pisikadettidele (64) Malemaja ([[Eesti Kabeliit]])<br> | ||
<b>23</b> – Eesti | <b>23</b> – Eesti esivõistlused pisikadettidele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>27.1 - 6.2</b> – Eesti | <b>27.1 - 6.2</b> – Eesti meistrivõistlused meestele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>29.1 - 6.2</b> – Eesti | <b>29.1 - 6.2</b> – Eesti meistrivõistlused naistele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit) | ||
===Veebruar=== | ===Veebruar=== | ||
<b>12-13</b> – Eesti | <b>12-13</b> – Eesti meistrivõistlused minikadettidele: [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - tüdrukud|tüdrukud]] [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2005 (100) - poisid|poisid]] (100) [[Nõmme Kabeklubi]] (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp]] (64) | <b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>20</b> – | <b>20</b> – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
===Märts=== | ===Märts=== | ||
<b>05-06</b> – Eesti X | <b>05-06</b> – Eesti X maatalimängud - finaal (64) Põlva<br> | ||
<b>12-13</b> – Eesti | <b>12-13</b> – Eesti meistrivõistlused kadettidele: [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - tüdrukud|tüdrukud]] [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2005 (100) - poisid|poisid]] (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>19-20</b> – Eesti | <b>19-20</b> – Eesti meistrivõistlused juunioridele poolfinaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp]] (64) | <b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>20</b> – | <b>20</b> – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>20-23</b> – Eesti | <b>20-23</b> – Eesti meistrivõistlused juunioridele finaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>25-27</b> – | <b>25-27</b> – Nõmme kevad (100) Nõmme Kabeklubi | ||
===Aprill=== | ===Aprill=== | ||
<b>02</b> – Eesti noorte | <b>02</b> – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>03</b> – Eesti noorte | <b>03</b> – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp]] (64) | <b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>17</b> – | <b>17</b> – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>21-24</b> – Eesti | <b>21-24</b> – Eesti meistrivõistlused meestele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>22-24</b> – Eesti | <b>22-24</b> – Eesti meistrivõistlused naistele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit) | ||
===Mai=== | ===Mai=== | ||
<b>15</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp]] (64) | <b>15</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>15</b> – | <b>15</b> – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>29. mai – 4. juuni</b> – [[Kuldne Praha 2005]] (100) | |||
===Juuni=== | ===Juuni=== | ||
<b>19</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp]] (64) | <b>19</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>28. | <b>28. juuni – 7. juuli</b> – Tallinn 2004 (100) Malemaja (Eesti Kabeliit) | ||
===Juuli=== | ===Juuli=== | ||
<b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp]] (64) | <b>17</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>26–29</b> – [[Mõttemängude festival 2005|Mõttemängude festival noortele]] (paljud alad) Malemaja (Eesti Kabeliit) | <b>26–29</b> – [[Mõttemängude festival 2005|Mõttemängude festival noortele]] (paljud alad) Tallinna Malemaja (Eesti Kabeliit) | ||
===August=== | ===August=== | ||
<b>5–8</b> – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare (Saaremaa Kabeklubi)<br> | <b>5–8</b> – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare ([[Saaremaa Kabeklubi]])<br> | ||
<b>21</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp]] (64) | <b>21</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
===September=== | ===September=== | ||
<b> | <b>10–11</b> – EMV minikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp]] (64) | <b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b>24</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | <b>24</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>25</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit) | <b>25</b> – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit) | ||
===Oktoober=== | ===Oktoober=== | ||
<b>1–2</b> – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br> | <b>1–2</b> – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>14–16</b> – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | <b>14–16</b> – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp]] (64) | <b>16</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
===November=== | ===November=== | ||
<b>4–6</b> – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | <b>4–6</b> – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp]] (64) | <b>20</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)<br> | ||
<b> | <b>21</b> – [[Paul Kerese Malemaja 30]] (100) Malemaja<br> | ||
<b>26–27</b> – [[Eesti 2006. aasta meistrivõistluste esiliiga|Meeste 2006.a. meistrivõistluste esiliiga]] (100) Malemaja (Eesti Kabeliit) | |||
===Detsember=== | ===Detsember=== | ||
<b> | <b>10–11</b> – [[Eesti 2005. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes|Eesti võistkondlikud MV (64)]] Malemaja (Eesti Kabeliit)<br> | ||
<b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp]] (64) | <b>18</b> – [[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp]] (64) Malemaja (Lasnamäe MKK) | ||
== Noorte vanuseklassid == | == Noorte vanuseklassid == | ||
72. rida: | 74. rida: | ||
Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud<br> | Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud<br> | ||
Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud<br> | Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud<br> | ||
Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud | Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud | ||
[[ | == Vaata ka == | ||
[[Kategooria: | *[[Eesti 2005. a. kabevõistluste üldjuhend]] | ||
{{Võistluskalendrid}} | |||
[[Kategooria:2005| ]] |
Viimane redaktsioon: 19. detsember 2014, kell 08:39
Eesti Kabeliidu 2005. aasta võistluskalender
Jaanuar
15-16 – Eesti X maatalimängud (64) - eelturniirid kohtadel
16 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp (64) Tallinna Malemaja (Lasnamäe MKK)
16 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
22 – Eesti esivõistlused pisikadettidele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
23 – Eesti esivõistlused pisikadettidele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
27.1 - 6.2 – Eesti meistrivõistlused meestele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
29.1 - 6.2 – Eesti meistrivõistlused naistele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Veebruar
12-13 – Eesti meistrivõistlused minikadettidele: tüdrukud poisid (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Märts
05-06 – Eesti X maatalimängud - finaal (64) Põlva
12-13 – Eesti meistrivõistlused kadettidele: tüdrukud poisid (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
19-20 – Eesti meistrivõistlused juunioridele poolfinaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20-23 – Eesti meistrivõistlused juunioridele finaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
25-27 – Nõmme kevad (100) Nõmme Kabeklubi
Aprill
02 – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
03 – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
17 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
17 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
21-24 – Eesti meistrivõistlused meestele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
22-24 – Eesti meistrivõistlused naistele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Mai
15 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
15 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
29. mai – 4. juuni – Kuldne Praha 2005 (100)
Juuni
19 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
28. juuni – 7. juuli – Tallinn 2004 (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Juuli
17 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
26–29 – Mõttemängude festival noortele (paljud alad) Tallinna Malemaja (Eesti Kabeliit)
August
5–8 – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare (Saaremaa Kabeklubi)
21 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
September
10–11 – EMV minikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
18 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
24 – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
25 – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Oktoober
1–2 – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
14–16 – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
16 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
November
4–6 – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
21 – Paul Kerese Malemaja 30 (100) Malemaja
26–27 – Meeste 2006.a. meistrivõistluste esiliiga (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Detsember
10–11 – Eesti võistkondlikud MV (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
18 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Noorte vanuseklassid
Pisikadetid – 1995 ja hiljem sündinud
Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud
Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud
Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud
Vaata ka
Võistluskalendrid |
---|
2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 – 2010 – 2011 – 2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 – 2020 – 2021 – 2022 – 2023 |