Võistluskalender 2005
Eesti Kabeliidu 2005. aasta võistluskalender
Jaanuar
15-16 – Eesti X maatalimängud (64) - eelturniirid kohtadel
16 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 1. etapp (64) Tallinna Malemaja (Lasnamäe MKK)
16 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
22 – Eesti esivõistlused pisikadettidele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
23 – Eesti esivõistlused pisikadettidele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
27.1 - 6.2 – Eesti meistrivõistlused meestele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
29.1 - 6.2 – Eesti meistrivõistlused naistele (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Veebruar
12-13 – Eesti meistrivõistlused minikadettidele: tüdrukud poisid (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 2. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Märts
05-06 – Eesti X maatalimängud - finaal (64) Põlva
12-13 – Eesti meistrivõistlused kadettidele: tüdrukud poisid (100) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
19-20 – Eesti meistrivõistlused juunioridele poolfinaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 3. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
20-23 – Eesti meistrivõistlused juunioridele finaal (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
25-27 – Nõmme kevad (100) Nõmme Kabeklubi
Aprill
02 – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
03 – Eesti noorte võistkondlikud karikavõistlused (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
17 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 4. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
17 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
21-24 – Eesti meistrivõistlused meestele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
22-24 – Eesti meistrivõistlused naistele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Mai
15 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 5. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
15 – Lasnamäe MKK noorte seeriaturniir (100) Malemaja (Lasnamäe MKK)
29. mai – 4. juuni – Kuldne Praha 2005 (100)
Juuni
19 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 6. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
28. juuni – 7. juuli – Tallinn 2004 (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Juuli
17 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 7. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
26–29 – Mõttemängude festival noortele (paljud alad) Tallinna Malemaja (Eesti Kabeliit)
August
5–8 – Saaremaa kapp (64+100) Kuressaare (Saaremaa Kabeklubi)
21 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 8. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
September
10–11 – EMV minikadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
18 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 9. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
24 – EMV kiirkabes mehed, naised (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
25 – EMV kiirkabes mehed, naised (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Oktoober
1–2 – EMV kadettidele (64) Nõmme Kabeklubi (Eesti Kabeliit)
14–16 – EMV juunioridele (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
16 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 10. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
November
4–6 – Eesti võistkondlikud MV (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
20 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 11. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
21 – Paul Kerese Malemaja 30 (100) Malemaja
26–27 – Meeste 2006.a. meistrivõistluste esiliiga (100) Malemaja (Eesti Kabeliit)
Detsember
10–11 – Eesti võistkondlikud MV (64) Malemaja (Eesti Kabeliit)
18 – Enn Rüütsalu mälestusturniir 2005 - 12. etapp (64) Malemaja (Lasnamäe MKK)
Noorte vanuseklassid
Pisikadetid – 1995 ja hiljem sündinud
Minikadetid – 1992 ja hiljem sündinud
Kadetid – 1989 ja hiljem sündinud
Juuniorid – 1986 ja hiljem sündinud