Juozas Kulikauskase 2003. aasta mälestusvõistlused
Allikas: Kabeliit
Juozas Kulikauskase mälestusvõistlused toimusid 10.–12. oktoobril 2003 Vilniuses.
Koht | Võistleja | Järk | Linn | Punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roberts Misāns | mf | Dobele | 11 | 19:2 | 11:2 | 5:1 | 9:1 | 6:2 | 3:1 | 10:2 |
2. | Aleksei Domtšev | mi | Vilnius | 11 | 28:2 | 7:2 | 8:0 | 5:2 | 9:2 | 16:2 | 3:1 |
3. | Zigmārs Dauge | Dobele | 10 | 27:2 | 5:0 | 7:2 | 10:2 | 8:2 | 1:1 | 2:1 | |
4. | Živile Ringeliene | gmif | Vilnius | 10 | 8:1 | 29:2 | 10:1 | 16:1 | 14:2 | 9:1 | 5:2 |
5. | Benno Butulis | mf | Riia | 9 | 25:2 | 3:2 | 1:1 | 2:0 | 13:2 | 17:2 | 4:0 |
6. | Viktor Volosjonkin | mf | Vilnius | 9 | 16:0 | 27:2 | 22:2 | 12:2 | 1:0 | 11:1 | 17:2 |
7. | Vitali Vorušilo | mf | Minsk | 9 | 21:2 | 2:0 | 3:0 | 30:2 | 25:2 | 8:1 | 16:2 |
8. | Raido Värik | mf | Tallinn | 8 | 4:1 | 18:2 | 2:2 | 17:1 | 3:0 | 7:1 | 13:1 |
9. | Natalja Gerassimovitš | Minsk | 8 | 12:1 | 23:2 | 26:2 | 1:1 | 2:0 | 4:1 | 11:1 | |
10. | Laima Pakuckiene | mff | Vilnius | 8 | 22:2 | 17:1 | 4:1 | 3:0 | 12:2 | 21:2 | 1:0 |
11. | Aleksei Lovtšik | Vilnius | 8 | 18:2 | 1:0 | 12:0 | 26:2 | 22:2 | 6:1 | 9:1 | |
12. | Šarūnas Mardosa | mf | Vilnius | 8 | 9:1 | 24:1 | 11:2 | 6:0 | 10:0 | 22:2 | 21:2 |
13. | Olga Sadovskaja | mif | Minsk | 8 | 15:1 | 32:2 | 16:1 | 14:1 | 5:0 | 26:2 | 8:1 |
14. | Egle Jankauskaite | Vilnius | 8 | 29:1 | 16:1 | 24:2 | 13:1 | 4:0 | 18:2 | 15:1 | |
15. | Valerjans Vizulis | Jekabpils | 8 | 13:1 | 20:0 | 29:2 | 25:2 | 16:0 | 19:2 | 14:1 | |
16. | Viesturs Vizulis | Jekabpils | 7 | 6:2 | 14:1 | 13:1 | 4:1 | 15:2 | 2:0 | 7:0 | |
17. | Laura Kalnina | Jekabpils | 7 | 31:2 | 10:1 | 20:2 | 8:1 | 21:1 | 5:0 | 6:0 | |
18. | Rima Danilevičiene | Vilnius | 7 | 11:0 | 8:0 | 27:2 | 31:2 | 19:1 | 14:0 | 28:2 | |
19. | Dmitri Russavski | Vilnius | 7 | 1:0 | 21:1 | 30:1 | 23:2 | 18:1 | 15:0 | 24:2 | |
20. | Romualdas Križevičius | Panevežys | 7 | 30:1 | 15:2 | 17:0 | 21:0 | 23:1 | 24:1 | 25:2 | |
21. | Ieva Bužinskaite | Vilnius | 6 | 7:0 | 19:1 | 31:2 | 20:2 | 17:1 | 10:0 | 12:0 | |
22. | Aivars Strods | Riia | 6 | 10:0 | 28:2 | 6:0 | 24:2 | 11:0 | 12:0 | 29:2 | |
23. | Petras Pašakinskas | Panevežys | 6 | 24:1 | 9:0 | 28:1 | 19:0 | 20:1 | 29:1 | 26:2 | |
24. | Antanas Markevičius | Kaunas | 5 | 23:1 | 12:1 | 14:0 | 22:0 | 30:2 | 20:1 | 19:0 | |
25. | Irina Laškevitš | Tallinn | 5 | 5:0 | 31:1 | 32:2 | 15:0 | 7:0 | 27:2 | 20:0 | |
26. | Piet Jonkers | Tilburg | 5 | 32:1 | 30:2 | 9:0 | 11:0 | 28:2 | 13:0 | 23:0 | |
27. | Olgerds Zaremba | Dobele | 5 | 3:0 | 6:0 | 18:0 | 29:2 | 31:1 | 25:0 | 32:2 | |
28. | Marius Šidla | Vilnius | 5 | 2:0 | 22:0 | 23:1 | 32:2 | 26:0 | 30:2 | 18:0 | |
29. | Raitis Ozols | Dobelė | 4 | 14:1 | 4:0 | 15:0 | 27:0 | 32:2 | 23:1 | 22:0 | |
30. | Oleg Vilčinski | Vilnius | 3 | 20:1 | 26:0 | 19:1 | 7:0 | 24:0 | 28:0 | 31:1 | |
31. | Veronika Vilčinskaja | Vilnius | 3 | 17:0 | 25:1 | 21:0 | 18:0 | 27:1 | 32:0 | 30:1 | |
32. | Jevgeni Bertšuk | Dobelė | 3 | 26:1 | 13:0 | 25:0 | 28:0 | 29:0 | 31:2 | 27:0 |